'Leyla ile Mecnun'da Eski Kadro Bir Araya Geliyor! | Exxen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
MV5BMzE1YjMzZGItZTkwOS00ZmY3LWEzYmMtODM0OWVhNGU2MDkxXkEyXkFqcGdeQXVyNTY3OTUwODg@._V1_.jpg

'Leyla ile Mecnun'da eski kadroya bir araya geliyor!

Yapımcılığını Eflatun Film'in üstlendiği, senaryosunu Burak Aksak'ın kaleme aldığı, yönetmenliği Onur Ünlü'nün üstlendiği dizinin geçtiğimiz haftalarda Acun Ilıcalı'nın dijital platformu Exxen için tekrar çekileceği öğrenilmişti.

Haziran ayında çekimlerine başlanacak olan dizide Cengiz Bozkurt (Erdal Bakkal) hariç eski kadronun tekrar bir araya geleceği ortaya çıktı. Dizi ekibi tarafından Cengiz Bozkurt'un ikna edilemediği ise gelen bilgiler arasında.

'Leyla ile Mecnun' yakında Exxen'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Son dönemde proje konusunda pek seçici olmayan Cengiz Bozkurt'un ikna edilememesi ilginç. Gerçi ben de onun yerinde olsam 10 senedir unutturmaya çalıştığım rolü tekrar oynamazdım. Yine de yeni kadroyla çekilmesindense eski ekibin olması iyidir.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Cengiz Bozkurt olsa daha iyi olurdu da en azından sıfırdan yeni bir kadroyla çekilmesinden iyidir.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Exxen’e rağmen remake olmaması ve neredeyse tüm kadronun dönmesi yavaş yavaş heyecanlandırmaya başlıyor. Şaka maka zaten senelerdir dizinin geri dönmesini bekliyorduk tam final yapmamış olmasından dolayı. Tek iç burkan şey Exxen’de olması. Exxen yani... YouTuberların mekanından en fazla ne kadar kaliteli bir şey çıkar ki...

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,069
Puanı
410
Ben serkan keskin ikna olmaz sanmıştım cengiz bozkurt şaşırttı,
gençliğim eyvah'ı kabul etmiş insansın şimdi ne bu yani?

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,330
Puanı
280
Ben serkan keskin ikna olmaz sanmıştım cengiz bozkurt şaşırttı,
gençliğim eyvah'ı kabul etmiş insansın şimdi ne bu yani?
yalnız birsen ikna edilmeye çalışılıyor yazmış. Açılan haberin o detayı yanlış girilmiş gibi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Cengiz abi yapma gözünü seveyim. Sen bu dizinin temel taşısın. Herkes kabul etmiş gel sende et be. Teklifi kabul etmezsen yolda insanların biz bunu nereden tanıyoruz ama çıkaramıyoruz bakışlarına mağruz kalasın Cengiz abi, en arkadaki dişine yemek artığı kaçsın da çıkartmaya kürdan bulama Cengiz abi.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Sihirli Annem vakası olur sandım ama şaşırttılar :A ama Erdal Bakkal en büyük eksiklik olacak. İkna edilme durumu olmazsa yerine yeni biri illa oynatılır. Levent Ülgen belki.
Bi de devamlılık hali olur herhalde. Nede olsa bir çok kişi değişti fiziki olarakta.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sihirli Annem vakası olur sandım ama şaşırttılar :A ama Erdal Bakkal en büyük eksiklik olacak. İkna edilme durumu olmazsa yerine yeni biri illa oynatılır. Levent Ülgen belki.
Bi de devamlılık hali olur herhalde. Nede olsa bir çok kişi değişti fiziki olarakta.
Erdal Bakkal’ı Cengiz Bozkurtoğlu yerine umarım başkasının canlandırması gibi demode ve akıllara ziyan bir harekete girişmezler, en sevmediğim şeydir karakteri oynayan oyuncunun değişmesi. :A Onun yerine karakterin uzaklarda olmasını daha iyi, zira o karakter o oyuncuyla uyuşmuş sonuçta.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Erdal Bakkal’ı Cengiz Bozkurtoğlu yerine umarım başkasının canlandırması gibi demode ve akıllara ziyan bir harekete girişmezler, en sevmediğim şeydir karakteri oynayan oyuncunun değişmesi. :A Onun yerine karakterin uzaklarda olmasını daha iyi, zira o karakter o oyuncuyla uyuşmuş sonuçta.
Yorum konusunu açmak için çizgini bozup açarsın artık kanalına rağmen? :A
Bence daha değişiklikler olur. İkna edilmesi veya başka oyuncunun vazgeçmesi vs vs. Daha Haziran ayına çok var :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yorum konusunu açmak için çizgini bozup açarsın artık kanalına rağmen? :A
Bence daha değişiklikler olur. İkna edilmesi veya başka oyuncunun vazgeçmesi vs vs. Daha Haziran ayına çok var :A
Eylül’de başlar umarım yaz dizilerinden hayır gelmez platform dizisi de olsa. :A

Ve ana kadro çoğunlukla aynı kaldığı sürece elbette açarım yeter ki dizi çizgisini bozmasın, Exxen’e rağmen zor ama bakalım artık. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
5-6 bölümlük mini bir dizi gelecek demek ki.
Ama dizinin belki de komedi payının %50-60'ından fazlası olan karakterin olmaması çok büyük eksik. Hüsran olur bu proje.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Star'da finali oldu.Herşey bi hayaldi.Engeli bir kişinin hayali.Gene mi hayal kuracak?

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,981
Puanı
1,060
Bu dizinin bir değişik versiyonu Star'a yapıldı gereken cevabı aldı, üçüncüye denemeye ne gerek var.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği