Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
710
Masumlar Apartmanı bi yaptı gerçek hayat hikayesi.Şimdi gerçek hayatları uyarlama yapmaya başladılar.Harelde Edebiyatçılar bitti.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,910
Puanı
360
Camdan bakan kız tasviri olmaması gerçekten hoş olmuş. :D ilgi çekici bir tanıtım.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,697
Puanı
1,060
Oyuncularına, yönetmenliğine ve hatta ilk 10 bölüm senaryosuna saygım baki merak etme. :A Ama hikayenin realist damarı bir aşk uğruna uçup gidince toparlamak mümkün olmuyor. :A
------

Gelmişken yorumunu bekliyorum aşkım. :A @kerem
Şans vereceğimi söylemiştim zaten ama keşke Eylül'e ertelense idi, acele işe şeytan karışıyor sonra. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,345
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Camdaki Kız' denildiğinde "camdan bakan kız" olarak zannetmiştim herkes gibi, böyle bir şey beklemiyordum... Tanıtım ilgi çekici değil bence, daha iyi bir şey olabilirdi. Ayrıca setten o kare sızmasa çok iyi olurdu.... Tanıtım gelecek denildiğinde o çekimlerden geleceğini tahmin etmiştim.

Mart sonu, Nisan başı yayına başlar. Mayıs'ın son haftası da reytingler iyi olursa sezon finali yapar.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,091
Puanı
1,061
Şans vereceğimi söylemiştim zaten ama keşke Eylül'e ertelense idi, acele işe şeytan karışıyor sonra. :A
Aylardır uzun uzun reklamı yapılan işler patlarken 2-3 haftalık tanıtımlarla sessiz sakin başlayan diziler ortalığı süpürüyor belki de böylesi daha iyi oldu. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,091
Puanı
1,061
1.5 günde 950 binden fazla izlenmeyle Youtube Trendlerde 4. sırada. :Z Yeni ve kitlesini oluşturmamış bir dizi için hiç fena değil ama Kanal D dizi bölümlerini Youtube'a atmadığı için diğer OGM dizileri kadar güçlü bir fısıltı oluşturamamasından endişeliyim. Ülkemizde Youtube'un hala çok büyük bir etkisi var özellikle diziler için.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,697
Puanı
1,060
Aylardır uzun uzun reklamı yapılan işler patlarken 2-3 haftalık tanıtımlarla sessiz sakin başlayan diziler ortalığı süpürüyor belki de böylesi daha iyi oldu. :Z
Özellikle Kanal D dizilerinin reytingleri düşüyor diyen de sendin tabii. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Tanıtım bir dizinin ilk tanıtımına göre çok fazla izlenmiş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,091
Puanı
1,061
Ay hadi şöyle bomba gibi bir ilk bölüm fragmanı gelsin ve heyecan yükselsin. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,091
Puanı
1,061
YENİ FRAGMAN YAYINDA!

Önceki konuda da belirttiğim gibi tarihli bir tanıtım gelmemiş. Bu hafta içinde değil de 2 hafta içinde tarihli tanıtımı da gelecektir. Öte yandan tanıtımda diziyle alakalı hiçbir şey yoktu, belli ki o kareler tanıtım içindi ama güzel olmuş. Beğendim ben.
Beklediğim gibi sızan kareler bu tanıtımdanmış. :A Cam kısmını herkes gibi camdan bakan kız olarak düşündüm ben de ama bu detay çok daha iyi. Müzik güzel, Burcu çok güzel. :bhr: Ama tanıtım beklenti altı maalesef.

İnşallah dizi de güzel olur. :A :A

Bu arada Gülseren Budayıcıoğlu'nun ilk defa bir dizisi aynı isimle uyarlanıyor. :A
Fragman tam ismi gibi olmuş :A komik geldi biraz :A
Hiç ilgimi çekmedi.
Burcu çok iyi görünüyor ama.
Yalan yok güldüm. Bu kadar aceleye gerek yoktu bence. Daha derli toplu bir video ile tanıtım yapılabilirdi. Burcu'nun güzelliği biraz kurtarıyor.
Her şeyi gibi ilk tanıtımı da çoook aceleye gelmiş, çok yavan, üzgünüm...
Camdan bakan kız tasviri olmaması gerçekten hoş olmuş. :D ilgi çekici bir tanıtım.
Müzik güzel olmuş da buna tanıtım demeyelim de teaser diyelim...
Tanıtım bir dizinin ilk tanıtımına göre çok fazla izlenmiş
Gördüğüm en kötü tanıtımlardan biri, müzik güzel olmasa direkt en kötüsü de olabilirdi. Bari arka planda bir anlatıcı vasıtasıyla 2-3 söz söylenseydi, böyle çok boş olmuş. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,091
Puanı
1,061
Burcu'nun güzelliği hem de yaratılan atmosferle yine çok güzel bir fragman olmuş. :Z Sarabende'nin de etkisini de yadsımak olmaz tabii. :Z

Boncuk ve Can'dan sonra Nalan ve Sedat'a da kalbimizi bırakacağız herhalde. :bhr: Gerçi Sedat şerefsiz çıkacak ama neyse. :A

ExQ2ueuW8AoyCUE

ExQ2uuZWYAMh5PO

Teaser gibi olmuş, fragmandan saymıyorum bunu. :A
Bir tane daha çıkar ama bu da gayet hoş. :Z Nur Sürer'in karakteri Masumlar Apartmanı'ndan fırlamış gibi özellikle. :A