Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EwJM_oUWgAYErIt

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Camdaki Kız'ın ilk tanıtımı yayınlandı

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturduğu, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu'nun kaleme aldığı, başrollerinde Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı ve gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizinin çekimleri devam ediyor.

'Camdaki Kız' yakında Kanal D'de!

Moderatörün son düzenlenenleri:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Önceki konuda da belirttiğim gibi tarihli bir tanıtım gelmemiş. Bu hafta içinde değil de 2 hafta içinde tarihli tanıtımı da gelecektir. Öte yandan tanıtımda diziyle alakalı hiçbir şey yoktu, belli ki o kareler tanıtım içindi ama güzel olmuş. Beğendim ben.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Beklediğim gibi sızan kareler bu tanıtımdanmış. :A Cam kısmını herkes gibi camdan bakan kız olarak düşündüm ben de ama bu detay çok daha iyi. Müzik güzel, Burcu çok güzel. :bhr: Ama tanıtım beklenti altı maalesef.

İnşallah dizi de güzel olur. :A :A

Bu arada Gülseren Budayıcıoğlu'nun ilk defa bir dizisi aynı isimle uyarlanıyor. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Fragman tam ismi gibi olmuş :A komik geldi biraz :A
Hiç ilgimi çekmedi.
Burcu çok iyi görünüyor ama.

• İlginç
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Yalan yok güldüm. Bu kadar aceleye gerek yoktu bence. Daha derli toplu bir video ile tanıtım yapılabilirdi. Burcu'nun güzelliği biraz kurtarıyor.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: mesmeso

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Cama laf edilmiş ama hikaye zengin ve el bebek gül bebek büyümüş bir kadının hayatın gerçekleriyle tanışması üzerine. Yani bu kadın zamanla o cam kozasından çıkacak o yüzden anlamlı bir tanıtım olmuş bence. :Z

Bu arada müziği aşırı beğendim gerçekten döndürüp döndürüp onu dinleyebilirim. :bhr: Burcu zaten efsane güzellikte ve tam bir Barbie gibi görünüyor. :love1: İlk bölüm fragmanını bekliyoruz bakalım. :Z
------

Fragman tam ismi gibi olmuş :A komik geldi biraz :A
Hiç ilgimi çekmedi.
Burcu çok iyi görünüyor ama.
Senin ilgini Akıncı falan çekiyor zaten beni sinirlendirme. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Cama laf edilmiş ama hikaye zengin ve el bebek gül bebek büyümüş bir kadının hayatın gerçekleriyle tanışması üzerine. Yani bu kadın zamanla o cam kozasından çıkacak o yüzden anlamlı bir tanıtım olmuş bence. :Z
------

Senin ilgini Akıncı falan çekiyor zaten beni sinirlendirme. :A
Yalnız olmadığımı gördüm. Hadi canım, sırf Burcu nedeni ile komik gelen bir tanıtıma mükemmel diyemem :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Gördüğüm en kötü tanıtımlardan biri, müzik güzel olmasa direkt en kötüsü de olabilirdi. Bari arka planda bir anlatıcı vasıtasıyla 2-3 söz söylenseydi, böyle çok boş olmuş. :A

• İlginç
Reactions: Angelica

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Her şeyi gibi ilk tanıtımı da çoook aceleye gelmiş, çok yavan, üzgünüm...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Ben çok beğendim tanıtımı Nalan böyle bir karakter olacak kıskanç sevgili tarafından eve kapatılan bir kadın o yüzden camın içinde görmek harika bir fikir olmuş bence beğendim :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Daha ilk teaser'dan gündem. :Z Her hafta TT olan Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı'na kardeş geliyor. :Z

EwJII89WYAM70uo

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Keşke izleyici olarak da satmasaydın, bu kadar yerin dibine sokmasaydın hak etmiyor bu kadar lafı. :A
Oyuncularına, yönetmenliğine ve hatta ilk 10 bölüm senaryosuna saygım baki merak etme. :A Ama hikayenin realist damarı bir aşk uğruna uçup gidince toparlamak mümkün olmuyor. :A
------

Gelmişken yorumunu bekliyorum aşkım. :A @kerem

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Oyuncularına, yönetmenliğine ve hatta ilk 10 bölüm senaryosuna saygım baki merak etme. :A Ama hikayenin realist damarı bir aşk uğruna uçup gidince toparlamak mümkün olmuyor. :A
------

Gelmişken yorumunu bekliyorum aşkım. :A @kerem
Son 2 bölümde toparladılar şans ver, ben nasıl MA'ya şans veriyorsam sen de ver. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat