NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Asansör değil airbone sahnesi vardı ya o işte bizim diziden alınma normalde hekimoglu dizisine yapılacaktı
Biliyorum. Burada da ilk dile getirenlerden biri bendim. Hatta Hekimoğlu'nun bir sonraki bölümü normalde o olmalı.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Walter White

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
23
Puanı
9
İlk fragmanda nazlı kadından kurtuluyor 2.fragmanda nazlıyı baygın gösteriyolar ayrıca tekerlekli sandalyeyi süründe nazlı bu yapım çok amatör :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Dizi bu sezon diğer dizilerden vaka almaya doyamadı. House'dan uçak bölümünü aldıkları yetmemiş şimdi de Doktorlar'ın efsanevi bacağının kesilmesini isteyen adam hikayesini almışlar. Konular mı bitti senarist? :D

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dizi bu sezon diğer dizilerden vaka almaya doyamadı. House'dan uçak bölümünü aldıkları yetmemiş şimdi de Doktorlar'ın efsanevi bacağının kesilmesini isteyen adam hikayesini almışlar. Konular mı bitti senarist? :D
Ha siz ondan @Aserat ile o yorumları yazdınız fragmanda.
Hekimoğlu'nu izledikten sonra bana Mucize Doktor'da o sahnenin olduğu bölüm numarasını yazın. Ona da bakayım. Bakalım nasıl yapılmış. Bu diziyi 2. Kez izlemiş olurum :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Ha siz ondan @Aserat ile o yorumları yazdınız fragmanda.
Hekimoğlu'nu izledikten sonra bana Mucize Doktor'da o sahnenin olduğu bölüm numarasını yazın. Ona da bakayım. Bakalım nasıl yapılmış. Bu diziyi 2. Kez izlemiş olurum :A
Konular öyle bire bir aynı değildi ama büyük esinlenme olmuş. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yeni yönetmen sağolsun buraya da bir asker muhabbeti girmiş. :A Bu hafta izlemeyi düşünmüyordum ama fragman fena durmuyor son kez bakabilirim. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Senaryoyu da yönetmen yazıyor zaten. :A Güzel kafaymış. :A

Anında sattın diziyi yuh ya. :eek:
Bu kadar süredir dizi izliyorum ama senaryoyu yönetmen dışında birinin yazdığını bilmiyordum gerçekten aydınlandım. :eek:

Anında satmadım son haftalarda eski ruhunun gittiğini ve izlerken aşırı sıkıldığımı fark edince kötü hatırlamamak için yeni heyecanlara yelken açmak istedim. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu kadar süredir dizi izliyorum ama senaryoyu yönetmen dışında birinin yazdığını bilmiyordum gerçekten aydınlandım. :eek:

Anında satmadım son haftalarda eski ruhunun gittiğini ve izlerken aşırı sıkıldığımı fark edince kötü hatırlamamak için yeni heyecanlara yelken açmak istedim. :A
Yorumun saçmaydı kabul et. :A Bu aydınlandım yorumunla daha da saçmaladın. :A Madem biliyorsun ne diye yönetmenle asker alakası kuruyorsun. :A

Ya bırak eski ruhu alamıyormuş da aşırı sıkılmış da. :A MA'da eski ruhun r'si aylardır yok katlanıyorsun. :A

Ne hikmetse bu sıkılman Burcu'nun dizisinin başlamasına denk geldi. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yorumun saçmaydı kabul et. :A Bu aydınlandım yorumunla daha da saçmaladın. :A Madem biliyorsun ne diye yönetmenle asker alakası kuruyorsun. :A

Ya bırak eski ruhu alamıyormuş da aşırı sıkılmış da. :A MA'da eski ruhun r'si aylardır yok katlanıyorsun. :A

Ne hikmetse bu sıkılman Burcu'nun dizisinin başlamasına denk geldi. :A
Canım öyle yorum yapmak istedi yaptım itirazın mı var. :A Sana kendimi inandırmak zorunda değilim. :A

Adil Hoca'nın ölümünden beri o sıkıntı durumu devam ediyor maalesef. Belki Camdaki Kız olmasa ite kaka izlemeye devam ederdim ama nasip değilmiş. Ben de bu durumdan memnun değilim ama artık izlerken beni bağlayacak bir şey bulamıyorsam (Menajerimi Ara'da hala var) 2.5 saate katlanmam mümkün değil. :(

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Canım öyle yorum yapmak istedi yaptım itirazın mı var. :A Sana kendimi inandırmak zorunda değilim. :A

Adil Hoca'nın ölümünden beri o sıkıntı durumu devam ediyor maalesef. Belki Camdaki Kız olmasa ite kaka izlemeye devam ederdim ama nasip değilmiş. Ben de bu durumdan memnun değilim ama artık izlerken beni bağlayacak bir şey bulamıyorsam (Menajerimi Ara'da hala var) 2.5 saate katlanmam mümkün değil. :(
İtirazım yok canım ne yorum yapıyorsan yap saçmaydı sadece, seni de biraz sinirlendirmek istedim amacıma da ulaştım belli ki. :A

Neyse sen MD gibi bağlandığın diziyi bile bırakıyorsan benim MA'yı bırakmama sinirlenme sakın. :A Sedef için dönmüştüm zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İtirazım yok canım ne yorum yapıyorsan yap saçmaydı sadece, seni de biraz sinirlendirmek istedim amacıma da ulaştım belli ki. :A

Neyse sen MD gibi bağlandığın diziyi bile bırakıyorsan benim MA'yı bırakmama sinirlenme sakın. :A Sedef için dönmüştüm zaten. :A
Yoo bırakmadın ki son bölümü de severek izleyeceksin. :A Ayrıca Sedef'in yılanlığından sonra tatlı bir konukla rahatlarsın. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yoo bırakmadın ki son bölümü de severek izleyeceksin. :A Ayrıca Sedef'in yılanlığından sonra tatlı bir konukla rahatlarsın. :A
Konuk istediği kadar tatlı olsun rezalet bir senaryo yazan senaristle rahatça izleyemiyorum canım kusura bakma. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Konuk istediği kadar tatlı olsun rezalet bir senaryo yazan senaristle rahatça izleyemiyorum canım kusura bakma. :A
İzlemeden konuşma çünkü bol ajanslı ve güzel sahnelerin olduğu bir bölümdü o yüzden neğeneceğinden adım gibi eminim. Hafta sonuna kadar bir ara izle ve sinirimi daha fazla bozma. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Vaka çok iyi düşünülmüş, tamam hoş böyle büyük bir olayda sadece "çevre hastaneler" yerine "çevre illerden"de desteğe gelir AFAD, doktor vs. Üstelik Ferman'ın oraya tek başına gitmesi de çok saçma.

Yağız Alp Akaydın rejisine bir kez daha hayran kaldık. :bhr:

• Beğendim
Reactions: 12.Adam