'Camdaki Kız'ın Afişi Yayınlandı! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20210322_100417.jpg

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Camdaki Kız'ın afişi yayınlandı!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturduğu, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu'nun kaleme aldığı dizinin başrollerinde Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu yer alıyor.

2534839785531257488.jpg

Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan 'Camdaki Kız' 1 Nisan Perşembe 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Burcu'nun güzelliğine övgüler dizmekten yoruldum ama o böyle güzel olmaktan yorulmadı maşallah. :bhr: 🧿 Bir tık daha iyisi olabilirdi ama böyle de güzel. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Karakter afişi gibi bir afiş olmuş, bütün her şeyi (kadronun kurulması, okuma proovası, çekimlerin başlanması) aceleye getirdikleri gibi bunu da aceleye getirmişler. :A

Hiç yoktan tanıtım çekimlerinde kullanılan cam fanus ve kıyafet ile bir şey olsaydı. :F

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ne yalan söyliyeyim beklentimin altında ama fena olmayan bir afiş olmuş.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Karakter afişi gibi bir afiş olmuş, bütün her şeyi (kadronun kurulması, okuma proovası, çekimlerin başlanması) aceleye getirdikleri gibi bunu da aceleye getirmişler. :A

Hiç yoktan tanıtım çekimlerinde kullanılan cam fanus ve kıyafet ile bir şey olsaydı. :F

Aceleye gelen bir çalışmaya benzemiyo emre gayette güzel bir afiş olmuş bence :D

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Aceleye yapıldığına çok iyi anlaşılıyor,neyse Türkiye'de afiş o kadar önemli değildir.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Gayet sade ve şık bir afiş olmuş. Burcu çok güzel görünüyor. :bhr:

Bu afişin nesi acele ya, diğer diziler gibi koca koca kafalar mı koysalardı? :A Hikaye Nalan üzerine ve farkındaysanız tüm tanıtımlarda onun üzerinden yapılıyor. :A

Yok dizinin tüm aşaması aceleye gelmiş gibi yorumlar var. Sektörü ne zannediyorsunuz 3 günde senaryo yazıp, 3 günde cast kurulup sete mi çıktı sanki bu dizi? :F 2 senedir hazırlıkları yapılıyordu.

• Harika
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Gayet sade ve şık bir afiş olmuş. Burcu çok güzel görünüyor. :bhr:

Bu afişin nesi acele ya, diğer diziler gibi koca koca kafalar mı koysalardı? :A Hikaye Nalan üzerine ve farkındaysanız tüm tanıtımlarda onun üzerinden yapılıyor. :A

Yok dizinin tüm aşaması aceleye gelmiş gibi yorumlar var. Sektörü ne zannediyorsunuz 3 günde senaryo yazıp, 3 günde cast kurulup sete mi çıktı sanki bu dizi? :F 2 senedir hazırlıkları yapılıyordu.
"Aceleye gelmiş" kadroda bile Burcu Biricik, Tamer Levent, Nur Sürer, Devrim Yakut, Şerif Erol gibi çok iyi isimler var bir de "aceleye gelmese" kim bilir ne olurdu. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
"Aceleye gelmiş" kadroda bile Burcu Biricik, Tamer Levent, Nur Sürer, Devrim Yakut, Şerif Erol gibi çok iyi isimler var bir de "aceleye gelmese" kim bilir ne olurdu. :A
Bu kadroyu bir günde kurmuşlardır. :A :A

Bu konuda savundum diye izleyeceğimi sanma fikrim hala aynı. :A

• İlginç
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yoo tabii ki izleyeceksin. :Z Diğer OGM dizilerini izliyorsan bunun da en azından ilk bölümüne garanti bakarsın seni tanıyorum. :A
Normalde bakarım ama haftaya sunumlarım başlıyor sonraki hafta da vizeler var zaten. :A Gününde izlemem ama belki sonrasında bakarım. :A

Diğer derken? :A Kırmızı Oda'yı artık denk gelirsem izliyorum. DEK'i zaten başka günlerde gece tekrarından yakalıyoruz annemle. :A Masumlar Apartmanı forever. :Z

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Normalde bakarım ama haftaya sunumlarım başlıyor sonraki hafta da vizeler var zaten. :A Gününde izlemem ama belki sonrasında bakarım. :A

Diğer derken? :A Kırmızı Oda'yı artık denk gelirsem izliyorum. DEK'i zaten başka günlerde gece tekrarından yakalıyoruz annemle. :A Masumlar Apartmanı forever. :Z
:eek: Komik olmayan bir şaka yaptığını varsayıp görmezden geliyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Afiş çok kötü olmuş hiç beğenmedim dergi kapağı gibi :F :F bi Masumlar Apartmanı bi Kırmızı Oda nın ki gibi kaliteli bir afiş beklerdim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Afiş konusu olduğu için mecburen burayı uplatıyorum. :A Bu kadar şık ve klas afişler Türkiye'ye fazla. :bhr: :Z

EyW98rsWQAEU9hj

EyW99JvWEAItNLB

EyCNTk-XEAAB7ez

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,483
Puanı
1,060
Şu adamı ve ecünnüyü burnumuza burnumuza sokmayın artık be.