İddaa Havuzu

@xdragxx benim kuponlarımı oyna bundan sonra... Sen 2/4 yaptın, ben 2/5 yaptım. Yine kaybedersin ama en azından daha fazla maçı bilerek kaybedersin... 🤭

Analizlerimin hakkının verilmesini umarak eklemek istiyorum: eğer Beşiktaş Başakşehir karşısında maçı bırakmasa 90 dakikada işi bitirirdi. Fenerbahçe maçında ise Altay 1 kurtarış eksik istatistiğe sahip olsa toplam 3 gol olurdu. Yazınca ikna oldum, harbi iyi kupon yapmışım...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx
IMG_1449.jpg

@Dosi , 25Hafta da tahmin yapıp tam puan aldığın maçları skorlu oynamış olsaydın, 17301.375 Türk lirası kazanıyor olacaktın. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Yeni kupon ile geldim.

Belçika vs Galler: 1/1
Portekiz vs Azerbaycan: İY 2.5 Üst
Fransa vs Ukrayna: 1/1
Cebelitarık vs Norveç: İY 2.5 Üst
İspanya vs Yunanistan: 3.5 Üst
Almanya vs İzlanda: 3.5 Üst

Sistem 4, misli 5, tutar 75 TL, en fazla kazanç 1.053 TL, en az kazanç 41 TL.

#analiz #öngörü #tespit #istatistik

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx
Ben senin Fb li olduğunu biliyordum.Niçin vazgeçtin?
Fenerliykende Beşiktaşa sempatim vardi hep fenerin sürekli kanser etmesi sonucu beni Beşiktaşa itti. :A bu süreçte de Beşiktaşı daha yakından takibe aldım geçmişten bugüne, kendimide 40 yıllık Beşiktaşlı hissediyorum yalan yok. :D

Fenerliykende Beşiktaşa sempatim vardi hep fenerin sürekli kanser etmesi sonucu beni Beşiktaşa itti. :A bu süreçte de Beşiktaşı daha yakından takibe aldım geçmişten bugüne, kendimide 40 yıllık Beşiktaşlı hissediyorum yalan yok. :D
Yaş kaç ?Nerelisin?

Macaristan-Portekiz maçı dışındaki tüm grup maçlarına IY 1.5 alt oynadım. Tavsiye de ediyorum. :A