M TV The_Erinch İle Her Renkten 7.Bölüm - Çocukluk Yaraları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
horoza napıyordun ibiginimi çekmeye çalıştınnn.. olm bir insanı horoz niye kovalar :A :A :A
Yok ya, komşunun çocuğunun horozuydu. Dışarıda oynarken üzerime doğru geldi, bende kaçarken takıldı gittim. :A

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
bende ablama odun fırlatmışım tam burnuna gelmiş kızın fena kanamış ama ben onu hatırlamıyorum küçükmüşüm daha
kendimize değilde başkasına geldiğinde zarar o zamanlar daha bir vicdan azabı oluyormuş. çocukluk hali ohh olsun diyorsun belki ama sonra içim sızlardı.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
Melekcim...çok merak ettim bahçede nereden nereye atlıyordun :D

bak bu sert oldu işte.

olm sen neden normal değilsin :D :D

baston zamanın gelmiş kurdiyecim.

:A çok yüksek değildi abi aşağıya atlayayım dedim dikenli ağaç varmış görmedim kalın kısmı batmıştı kendim çıkardım şişti bir kaç gün üstüne basamadm hala orda şişlik vardır

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Eskiden bir kere bahçede parkur oynuyorduk ve bankın tepesine çıkıp banktan uçmuştum ve orada böyle büyük bir yara olmuştu ondan sonra aynı yer tam koşarken zemine sürtünce yine yara olmuştu şükür ondan sonra da yara falan olmadı. :A

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,669
Puanı
560
Bu arada emeğine sağlık @The_Erinch yine bizleri geçmişe götüren gülümsememizi sağlayan harika bir konu seçmişsin ;)

Yep Ok GIF by Recording Academy / GRAMMYs

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Bu arada emeğine sağlık @The_Erinch yine bizleri geçmişe götüren gülümsememizi sağlayan harika bir konu seçmişsin ;)

Yep Ok GIF by Recording Academy / GRAMMYs

Evet harika bir konu olmuş yine, eşine emeğine sağlık abi. :bhr: @The_Erinch

Merve Dizdar Tamam GIF by TRT

Valla unutmuştum çoktan yaptığım yaramazlıkları Tebrikler Abi çok iyi bir konu seçmişsin yine @The_Erinch
Sizi haylazlar sizi...
Dökün kurtlarınızı bakalım.

Ben birşey yapmadım...sadece tezgaha 2 3 parça malzeme koydum..gerisi sizlerde.

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Karda oynuyodum o zaman gecekondu da kalıyoruz tahtanın üzerine düşmüşüm dudağımın altı patlamış ve dikiş atmışlardı ben büyüdükçe iz genişledi herhalde :F pek rahatsız etmiyor @The_Erinch
insan alışıyor.

arada bende dizimdeki delikleri seviyorum ama bende sağlık ocağı hatası vardı ..dikiş atmadılar yane iki deliği birleştirmediler..kaldı delik.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,736
Puanı
710
Emeğine sağlık. :bhr:

Ben de ilkokulda sınıfta koşarken gözüm ve kaşım arasındaki bölgeyi (tanımlayacak kelime bulamadım :A) sıraya çarpmıştım, izi az da olsa hala var. Sanırım en ciddi yaram oydu. @The_Erinch

• Üzücü
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Emeğine sağlık. :bhr:

Ben de ilkokulda sınıfta koşarken gözüm ve kaşım arasındaki bölgeyi (tanımlayacak kelime bulamadım :A) sıraya çarpmıştım, izi az da olsa hala var. Sanırım en ciddi yaram oydu. @The_Erinch
2.Büyük yaranıda ben açacam .. Ne zaman İnecen Şehre :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy