M TV The_Erinch İle Her Renkten 5.Bölüm - "Çikolata"

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Kuzenim de lisede Almanca dersi gördü ama oldukça zor.Ayrıca anlattığına göre her zaman için farklı çekim düzeni varmış.
En son bildiğim kadarıyla İngilizce'ye çok benzerdi ama işin içine Artikeller diye bir şeyler falan girdi ve dinlemediğim için bilgim 0. Yine Almanca daha iyi oldu. Burada çok nadir olsa da Fransızca'da var, o olsa ayvayı yemiştim.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,017
Puanı
610

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Evet ... @The_Erinch abim başta olmak üzere herkese teşekkürler... Kanal iyi para kazanıyor.😁

Sende kanala bir iş yapabilirsin aslında... Bekliyoruz senide MYD ailesine...
Benim ARAMIZDAN BİRİ adlı dizime hiç yorum yapmıyorsun artık. Eskiden sayfalarca konuşurduk bölümü. hep buradasın. @Zeyno45 sen de. :T

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Gece 1.30 da yattım, 11 de zor kalkabildim bende. :(

Benim de öyledir, takmıyorum zaten düzenli olarak gözlük. :A
Olsun işte ne güzel doğru düzgün uykunu almışsın. :A

Ben aşırı telefon bakıyordum + gözlüğü de son birkaç ay düzenli takmayınca sonuç bu. Artık her gün düzenli olarak takıyorum. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Ben aşırı telefon bakıyordum + gözlüğü de son birkaç ay düzenli takmayınca sonuç bu. Artık her gün düzenli olarak takıyorum. :A
Aynı şekilde bende telefon+bilgisayar fazla kullanıyorum, kontrole gideceğim bakalım ne olacak. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet ... @The_Erinch abim başta olmak üzere herkese teşekkürler... Kanal iyi para kazanıyor.😁

Sende kanala bir iş yapabilirsin aslında... Bekliyoruz senide MYD ailesine...
Güzel konu olunca mesaj atmamak elde değil. :bhr:

Yakın zamanda olmaz belki ama ilerleyen zamanlarda olabilir. :Z

• Harika
Reactions: STAR

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,342
Puanı
1,060
Normalden erken uyudum gece, ama geç kalktım yine. :A Pandemi en çok gözlere ve uyku düzenine zarar verdi. :(

Ben ayarı kaçırıp 4'de yattım ama 10.16'da kalkabildim. :A Çok haklısın valla geçen seneye göre gözlerim 1 numara büyüdü. :(

Gece 1.30 da yattım, 11 de zor kalkabildim bende. :(

Benim de öyledir, takmıyorum zaten düzenli olarak gözlük. :A

Aynı şekilde bende telefon+bilgisayar fazla kullanıyorum, kontrole gideceğim bakalım ne olacak. :A

Umarım benimki gibi bir sonuçla karşılaşmazsın. :A Doktor dahil gören, duyan herkes şok oldu. İnsan garip hissediyor. :A
Günaydın 😃☀️