'Son Yaz'ın Sezon Finali Bölümü Belli Oldu! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,925
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20201222_111556.jpg

FOX'un sevilen dizisi 'Son Yaz'ın sezon finali bölümü belli oldu!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burak Arlıer'in oturduğu, başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı dizinin reytingleri düşmez ve böyle devam ederse 22. bölümde sezon finali yapacağı öğrenildi.

'Son Yaz' yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Henüz çok erken netleşmesi için zaten Birsen Altuntaş da planlanıyor yazmış, kesin bir şey yok yani ama umarım oranlarını artırır ve yoluna devam eder. :Z

• Beğendim
Reactions: EmreCan

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 99948

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burak Arlıer'in oturduğu, başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı dizinin reytingleri düşmez ve böyle devam ederse 22. bölümde sezon finali yapacağı öğrenildi.

28 Mayıs Cuma'ya kadar inşallah daha da artarız, amin. :bhr:

• Beğendim
Reactions: EmreCan

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Ekli dosyayı görüntüle 99948

Biz final yapar diye bekliyorduk sezon finali biraz saçma geldi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Mantıken şu an bu dizinin aldığı reytingleri alan neredeyse tüm diziler düşmezse doğal olarak sezon finali yapar Birsen'in özellikle bu diziyi vurgulaması ilginç. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Mantıken şu an bu dizinin aldığı reytingleri alan neredeyse tüm diziler düşmezse doğal olarak sezon finali yapar Birsen'in özellikle bu diziyi vurgulaması ilginç. :A
Final iddiaları dolanıyor kaç gündür, yönetmene de soruldu ya ondan açıklamıştır. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Final iddiaları dolanıyor kaç gündür, yönetmene de soruldu ya ondan açıklamıştır. :A
Şu an gıcıkça konuştuğumun farkındayım ama bu dizi final yapsın istiyordum Funda Eryiğit Kırmızı Oda'ya gelsin diye. :T: Neyse belki sezon sonuna doğru işler değişir. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şu an gıcıkça konuştuğumun farkındayım ama bu dizi final yapsın istiyordum Funda Eryiğit Kırmızı Oda'ya gelsin diye. :T: Neyse belki sezon sonuna doğru işler değişir. :A
Elbet gelir bir gün. :A Yani KO’da bir kaç bölüm konuk olacak diye bu güzel diziden mi olalım. :A

Gıcıkça olduğunun farkında olman güzel, sinir ettin bile beni. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Elbet gelir bir gün. :A Yani KO’da bir kaç bölüm konuk olacak diye bu güzel diziden mi olalım. :A

Gıcıkça olduğunun farkında olman güzel, sinir ettin bile beni. :A
Yani bu dizi bitmeden gelemeyeceğine göre bir noktada olalım bence. :A Gerçi bu diziyle derdim yok ama görmek istediğim oyuncu listesi kalabalık. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu sezon herkesin ya TV'ye ya dijitale dizisi var sinir bozucu bir durum. :A KO bir sezon daha erken başlasa Funda boştaydı ne güzel. :A
Neyse ki şu an boşta olan ve Kırmızı Oda’da görmeyi çok istediğim biri var. :A Hele Hükümsüz’deki harika performansından sonra buraya da yakışır. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Aserat

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Bu reytinglerle beklenilen bir hamle olacak sonuçta kanalın cuma günü projeleri tutmuyordu.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Başka kaynaklar ise finali diye yazmış. 22 bölümü bulur mu orasıda belli değil gerçi :A
22 bölümlük olarak tasarlansa daha iyi olur aslında.

Son düzenleme: