Trabzonspor 0 - 1 Fenerbahçe | Süper Lig 20-21 Sezonu - 27.Hafta Maçı

Maç nasıl sonuçlanır?

• Fenerbahçe kazanır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Samata o golü kaçırdıktan sonra TS o golü atsaydı ne gülerdim ama :A Fener uzatma dakikalarında yüzde yüzlük 2 golü kaçırdı, büyük sıkıntı.

TS ise kadrosunda maçın genelinde etkisiz oynadı, zayıf ve özellikle bek defans kanatının zayıflığıyla maçı verdi. Serkan filan nedir Allah aşkına.

Maç sonunda Erol Bulut şov yaptı elini yumruk yapıp havaya kaldırarak. Sezon sonuna dek takımda kalacağı şimdilik garantiye alındı gibi.

Mesut ile Pelkas aynı anda oynadığında Pelkas daha etkisiz gibi, Mesut çıktıktan sonra şov yaptı. Ulan Pelkas... Şampiyonluk golünü attı resmen. Fenerbahçe şu moralle şampiyonluğun tekrar en büyğk adayıdır. Tekrardan hepimize geçmiş olsun.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
acdsfsdgg2-DhRF_cover.jpg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Günlerce "Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansı kalmamıştır." diye ortalığı ayağa kaldıran yorumcuların aslında sürekli ters psikoloji uygulaması... 5 hafta önce de dedim, şimdi de diyorum şampiyonluk şanslarının sıralaması şudur: Gs > Fb > BJK.

Caner Erkin'den sonra Szalai izleyince tüm Türkiye'nin gözü gönlü açıldı, "Vay be, sol bek dediğin böyle oluyormuş demek ki". CE umarım büyük takım göremez bir daha. Serdar Aziz de aynı şekilde.

• Olmamış
Reactions: Tolstoyevski

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Pelkas ve Slaia gerçekten son dönemin EN İYİ transferidir. Aksini kabul edemem kimse kusura bakmasın.

Bütün maç 10 kişi oynadık,Sosa tüm topları Trabzona bıraktı....

Gerçekten çöplerle dolu bir takımız...Nerede çokluk orada.........

Bu arada Uğurcanında bizim maçlarda devleşmeside ayrı bir anektot.

Mesutun daha zamana ihtiyacı var.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Günlerce "Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansı kalmamıştır." diye ortalığı ayağa kaldıran yorumcuların aslında sürekli ters psikoloji uygulaması... 5 hafta önce de dedim, şimdi de diyorum şampiyonluk şanslarının sıralaması şudur: Gs > Fb > BJK.

Caner Erkin'den sonra Szalai izleyince tüm Türkiye'nin gözü gönlü açıldı, "Vay be, sol bek dediğin böyle oluyormuş demek ki". CE umarım büyük takım göremez bir daha. Serdar Aziz de aynı şekilde.
FB > BJK > GS diyelim.

FB bugün 20.şampiyonluğunu ilan ederek 4.yıldızı kazandı. 3 puandan çok daha fazlasıydı bu maç. Daha Gustavo ve İrfan gibi adamlar da eklenecek. Çok ciddiyim kalan 14 maçta 14’te 14 yapar bu takım. Kesin diyemiyorum çünkü şampiyonluğu haftalar öncesinden garantilerse o zaman ligin son bir iki maçı puan kaybeder en fazla.

Bakın en ufak totem yapmıyorum. Fenerbahçe ittire kattıra da olsa bu sezon hocası sayesinde değil kadrosu sayesinde şampiyon olacak. Hepimize de geçmiş olacak.

• Olmamış
Reactions: 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
FB > BJK > GS diyelim.

FB bugün 20.şampiyonluğunu ilan ederek 4.yıldızı kazandı. 3 puandan çok daha fazlasıydı bu maç. Daha Gustavo ve İrfan gibi adamlar da eklenecek. Çok ciddiyim kalan 14 maçta 14’te 14 yapar bu takım. Kesin diyemiyorum çünkü şampiyonluğu haftalar öncesinden garantilerse o zaman ligin son bir iki maçı puan kaybeder en fazla.

Bakın en ufak totem yapmıyorum. Fenerbahçe ittire kattıra da olsa bu sezon hocası sayesinde değil kadrosu sayesinde şampiyon olacak. Hepimize de geçmiş olacak.
Ben ciddiyim yalnız.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Maçı hak ettik ilk dakikadan itibaren. Özellikle ilk 35 dakika çok rahat öne geçebilirdik, Uğurcan'ı geçemedik. Trabzon'un kaleyi bulan tek şutu var zaten çok az pozisyon verdik. İstediğimiz gibi bir maç oldu. Pelkas farkıyla da aldık maçı. Penaltı pozisyonuna gelene dek Ekuban'ın sahada nasıl kaldığını sorgulamak lazım. Güzel bir galibiyet oldu.
------

Bu arada laf aramızda dünya yıldızımız Özil, Maldonado'dan hallice bir performans gösteriyor iki maçtır. :A
Oyun çıkarken tavrı da iyi değildi. Yine de çok önemli bir değer elbet form tutacaktır.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oyun çıkarken tavrı da iyi değildi. Yine de çok önemli bir değer elbet form tutacaktır.
Çıktığı anı kaçırdım ne oldu?

Umarım tutar ama bir an önce bir şeyler yapmaya başlaması lazım. Sürekli yana ve geriye oynuyor. Hangi maçtı unuttum bir maçta çok iyiydi, o maçta hücumdaki pas trafiğini iyi yönetmişti ama iki maçtır o işi de yapmıyor.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Umarım tutar ama bir an önce bir şeyler yapmaya başlaması lazım. Sürekli yana ve geriye oynuyor. Hangi maçtı unuttum bir maçta çok iyiydi, o maçta hücumdaki pas trafiğini iyi yönetmişti ama iki maçtır o işi de yapmıyor.
Çıkarken Erol ona klasik oyundan çıkan futbolcuyla tokalaşma olayı gerçekleştirmek istedi, Mesut ise söylendi durdu ona bakmadı ve karşılık vermedi hocasına.

Bu arada Erol da oyundan çıka her futbolcunun kalçasına dokunuyor ikidir gözüme çarpıyor :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Karagümrük maçında iyiydi.

Kısaca Erol Bulut'a hiç yanaşmadı, Erol Bulut onun yanına gitti, göz teması dahi kurmaktan kaçtı Mesut.

• İlginç
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çıkarken Erol ona klasik oyundan çıkan futbolcuyla tokalaşma olayı gerçekleştirmek istedi, Mesut ise söylendi durdu ona bakmadı ve karşılık vermedi hocasına.

Bu arada Erol da oyundan çıka her futbolcunun kalçasına dokunuyor ikidir gözüme çarpıyor :A
Karagümrük maçında iyiydi.

Kısaca Erol Bulut'a hiç yanaşmadı, Erol Bulut onun yanına gitti, göz teması dahi kurmaktan kaçtı Mesut.
Maç sonunda araları iyi gözüküyordu tatlıya bağladılar galiba. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Böylesine bir derbi maçında benim açtığım konuda 3 puanı kapmak harika oldu. Üstelik 1-0 kazanırız diye yaptığım tahminim tutmasıda harika oldu :Z

Totem işleri bahane. Bu hafta avatarı es geçtik kazandık :A @Tolstoyevski avatarı aldı kaybetti :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Böylesine bir derbi maçında benim açtığım konuda 3 puanı kapmak harika oldu. Üstelik 1-0 kazanırız diye yaptığım tahminim tutmasıda harika oldu :Z

Totem işleri bahane. Bu hafta avatarı es geçtik kazandık :A @Tolstoyevski avatarı aldı kaybetti :A
Avatar totemi de tarihe karıştı böylece fakat olsun, mühim olan keyif almaktı ve öyle de oluyor yoksa konuyu kim kapmış kapmamış dediğin gibi tam olarak bahane ve nice bahanelere artık. :Z :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi