ATV Kardeşlerim - Dizi Yorumları

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
1 Koli mendili ayırdım, izleyeceğim.
Dün 5 dk bakarken ağlamaya başladım.

Oyunculuklar ve sahnelerin gerçekliği ve karşıya geçirmeleri çok övülmüş.

Zaten ratinginden belli.
Yine atv dizisinde elimin uğuru ile iyi açılış yapan bir dizi :A

@Özgür @Tolstoyevski
Bu dizinin durumu haftaya belli olur gerçi ama %99 tutar atv sayesinde. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi and The_Erinch

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Dizi nin kısa kısa partlarını izledim bi tek ben mi ağlamadım ya :A :F

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Diziyi demin izledim... Çok sağlam dram olmuş...
2 saat süre dizinin 1 saatini ağlarak geçirdim.

Neredeyse hiç tanınmayan bir grup ile iyi iş çıkarmışlar.

Çocukların herbiri harika oynuyor; çok ağır sahneler vardı..Gasilhane sahnesi,mezarlık sahneleri falan.

Göz torbalarınızı ameliyat ile aldırmadıysanız...ağlamamak için geçrekten çok sert bir yüreğe sahip olmak gerekir.

İyi tekrarlar ile bence haftaya oranları yükselebilir.

Ben beğendim.

• Beğendim
Reactions: Angelica

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Bu dizinin durumu haftaya belli olur gerçi ama %99 tutar atv sayesinde. :A
kanal'ın payı var ama senin dediğin gibi değil bence,öyle olsaydı Akıncı reytingleri alt üst ederdi, kanal iyi PR yapıyor her dizi için ondan sonra izleyiciye kalmış ki bu dizi için de dediğin gibi gelecek haftalar'da anlarız tutar mı tutmaz mı ama hikayesi bana ilk haftalarda sağlam gidecek gibi geliyor

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
kanal'ın payı var ama senin dediğin gibi değil bence,öyle olsaydı Akıncı reytingleri alt üst ederdi, kanal iyi PR yapıyor her dizi için ondan sonra izleyiciye kalmış ki bu dizi için de dediğin gibi gelecek haftalar'da anlarız tutar mı tutmaz mı ama hikayesi bana ilk haftalarda sağlam gidecek gibi geliyor
ATV nin (Akıncı konsept uçuk) Totalde çok sadık bir kitlesi var, şimdi ATV biraz daha farklı konuyu açamıyorum başka yerlere gider. O nedenle ATV nin oturmuş bir izleyicisi var.

Ama dediğin gibi hikaye ülkedeki dram kültürüne fazlacana hizmet ederek giriş yaptı,ilerleyen haftalar durumunu netleştirir.
Tanıtımı arttırıp,sık tekrarlarla Totalde gerçekten 7-9 bandına çıkarak KYA 2.likten edip, GD yorabilir.

• Beğendim
Reactions: Angelica and baron

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
O anneleriyle babalarının öldüğü sahnede gözüm doldu ama ağlamadım. :A
Orasını da izledim no gözüm bile yaşarmadı :A

Çocukların herbiri harika oynuyor; çok ağır sahneler vardı..Gasilhane sahnesi,mezarlık sahneleri falan.

Göz torbalarınızı ameliyat ile aldırmadıysanız...ağlamamak için geçrekten çok sert bir yüreğe sahip olmak gerekir.

Ben beğendim.
Gözüm bile dolmadı :A

• İlginç
Reactions: slhttnmtl

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710

Ben beğendim.
Kanatsiz Kuslar ve Canevim benzeri gibiydi bence ilerleyen bölümlerde Kirgin Cicekleri andiricak gibime geldi evet guzel dizi bende begendim saglam kitle olusturursa guzel olur oyuncu butcesi pek pahali gibi durmuyor reytingleri guzel giderse bence 2 sezon gider bence tabi senaryosu bu kadar guzel olabilir mi bilemiyorum ama ben sevdim oyunculari da guzel uymus role

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,829
Puanı
1,060
Bugün izledim bölümü çok beğendim az bile almış reytinglerde öyle günümüzden bir hikayesi çok ama çok etkilendim 13 yıldır Müge anlı izlediğim tüm hikayelerde var bu konular var yani dizi bu deyip geçmemek lazım oyunculukları çok beğendim hepsi de rollerine çok uymuş önce baba sonra anne aynı anda ölüyor ve kardeşler ortada kalıyor amca dayı teyze var ama onlarda sahip çıkmıyor o kadar etkileyici sahneler vardı ki..Celil Nalçakan ın canlandırdığı Akif Atakul karakterinin sahneleri ortağının eşiyle karısını aldatan kendi yaptığından utanmayıp karım sizi yakalamış diyen adama ne utanmazsınız diyen bir adam sen yaptığından utanma yaptığını yüzüne söyleyen adama utanmazsın de ne ala memleket annesini babasını kaybeden çocuklara yardım etmeleri gerekirken acımayan ev sahibi boyu kadar 2 çocukları olan ama annelik duygusu olmayan bir yenge çok etkileyiciydi çok bakalım ikinci bölümde neler olacak

@The_Erinch @Emre Ozansoy @EmreCan

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bugün izledim bölümü çok beğendim az bile almış reytinglerde öyle günümüzden bir hikayesi çok ama çok etkilendim 13 yıldır Müge anlı izlediğim tüm hikayelerde var bu konular var yani dizi bu deyip geçmemek lazım oyunculukları çok beğendim hepsi de rollerine çok uymuş önce baba sonra anne aynı anda ölüyor ve kardeşler ortada kalıyor amca dayı teyze var ama onlarda sahip çıkmıyor o kadar etkileyici sahneler vardı ki..Celil Nalçakan ın canlandırdığı Akif Atakul karakterinin sahneleri ortağının eşiyle karısını aldatan kendi yaptığından utanmayıp karım sizi yakalamış diyen adama ne utanmazsınız diyen bir adam sen yaptığından utanma yaptığını yüzüne söyleyen adama utanmazsın de ne ala memleket annesini babasını kaybeden çocuklara yardım etmeleri gerekirken acımayan ev sahibi boyu kadar 2 çocukları olan ama annelik duygusu olmayan bir yenge çok etkileyiciydi çok bakalım ikinci bölümde neler olacak

@The_Erinch @Emre Ozansoy @EmreCan
İzlemedim bölümü daha, izleyince düzenlerim mesajımı abla. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi ilginç bir şekilde özetli başlamış, bilseydim özetini izlerdim. Neyse hafta içi iki bölümünü art arda izlerim.

• Sinir Bozucu
Reactions: EmreCan

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Survivor izliyorum ama yarına izlerim sanırım.

TT lerde gördüğüm kadarıyla gene mendillikmiş.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: EmreCan