TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Bilemiyorum şimdi ya söz vermeyeyim. Mucize Doktor hayal kırıklığı yaşatmıştı, bu daha ciddi ve daha medikal bir dizi gibi görünüyor. O yüzden sevme ihtimalim yüksek. :A

Entrika severim de aşk kısmı olmadı. Klasik Türk dizisidir kesin. :A Bu arada dizini konusunu sormuştum ben. :A
Yaz dizisi gibi değil aşk bölümü :F gözüne öyle bir tablo gelmesin :F Yasak Elma gibi :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Ayrıldılar mı. :eek:
------

En azından salı günü deneyip izle eğer hiç takip edemeyeceğim dersen izlemezsin. :A
Sen zaten salı gününe kadar yakamı bırakmazsın şimdi. En azından başından biraz bakarım hikayenin içine giremezsem kalır :A
------

Yaz dizisi gibi değil aşk bölümü :F gözüne öyle bir tablo gelmesin :F Yasak Elma gibi :A
Pek benlik bir dizi değil o zaman. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
3 bölüm önce Naci'yle vedalaşıp Ankara'ya taşındılar. Ben gideceklerini düşünmemiştim ama harbiden gitmişler. :A
Naci de kısa zamanda Turgut Uyar'ın yanına göçerse tam olacak. :A

Sen zaten salı gününe kadar yakamı bırakmazsın şimdi. En azından başından biraz bakarım hikayenin içine giremezsem kalır :A
------

Pek benlik bir dizi değil o zaman. :(
Yani bırakırım ama seveceğini düşünmesem ısrar etmezdim. :A Orijinalini izleyenler bile uyarlamayı övüyor o derece. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060

Yani bırakırım ama seveceğini düşünmesem ısrar etmezdim. :A Orijinalini izleyenler bile uyarlamayı övüyor o derece. :A
Kalıcı olarak gelmemişti zaten, sözleşmesi uzadığı için büyük ihtimalle sezon finalinde ölecek. Senaristin adımlarını ezberledim hemen hemen. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710

Zaten günü fark etmeksizin bir yerli diziye başlamayı düşünüyordum. Son Yaz’a da başlayabilirim belki. :A Bölüm sayısı da azmış. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Onu @Gerekli24 de önermişti bir kez, senin dediklerinin aynısından bahsetmişti. Fakat şimdi aradan girersem çok şey kaçırırmışım gibi hissediyorum. Yoksa konusu tam benlik. :A

Konusu ne onun? :A
Mucize Doktor gibi bir durumun kesinlikle olmaz senin gibi tıp fakültesi okuyan biri mutlaka göz atmalı. Yerlisi değilse dr orijinalini mutlaka izlemelisin. Dünyada en iyi doktor dizisi olabilir.

• Beğendim
Reactions: dreamy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragman harika. Gülben'in sözlerine çok üzüldüm. :( Yine harika çekilmiş ve oynanmış bir sahne geliyor belli ki Safiye'nin sahnesinde... :Z

• Harika
Reactions: Angelica

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Ben izlemiyorum artık etiketlemene gerek yok. :D
Çok yanlış yaptığını düşünüyorum bozma falan yok dizide :D
Bana göre var. :A
------

Mucize Doktor gibi bir durumun kesinlikle olmaz senin gibi tıp fakültesi okuyan biri mutlaka göz atmalı. Yerlisi değilse dr orijinalini mutlaka izlemelisin. Dünyada en iyi doktor dizisi olabilir.
Orijinali baya övülüyor o konuda yorumları çok gördüm/duydum. Ama çok uzun, illa izlerim de pek mümkün görünmüyor şimdilik. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
İzlemiyorsanız yada izlemeyi bıraktıysanız bence arada gelipde dalga geçmeniz yada olumsuz yorum yapmanız sadece sizi tatmin edecektir.

Dizide bozan hiçbirşey yok.

Son fragmanda gene en çok Gülbene üzüldüm..Umarım Esatın gözü artık şu kızıda görse...

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Ben izlemiyorum artık etiketlemene gerek yok. :D

Bana göre var. :A
------

Orijinali baya övülüyor o konuda yorumları çok gördüm/duydum. Ama çok uzun, illa izlerim de pek mümkün görünmüyor şimdilik. :A

Ben sadece düşüncemi söyledim senin bileceğin iş ama bence bozulan bişi yok :D

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
İzlemiyorsanız yada izlemeyi bıraktıysanız bence arada gelipde dalga geçmeniz yada olumsuz yorum yapmanız sadece sizi tatmin edecektir.

Son fragmanda gene en çok Gülbene üzüldüm..Umarım Esatın gözü artık şu kızıda görse...
Emre etiketlediği için cevap verdim. Dizi bana göre gayet bozuldu, kendi düşüncemi söyledim zaten.
------

Ben sadece düşüncemi söyledim senin bileceğin iş ama bence bozulan bişi yok :D
Ben de kendi düşüncemi söyledim?

• Olmamış
Reactions: Angelica

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

İsotcum ortaya yazmak istedim;bu tüm diziler için geçerli olduğunu düşünüyorum.
Direk kimseyi hedef almadım.

Bu konuda senle Siyah ve Beyaz gibiyiz, dışarıda da konuştuk ama ben sana katılmıyorum İsotcum;
Anladığım senin kafandaki düzenden sıyrıldığı için sevmiyorsun artık :D :D

Saygı duyarım malum bende zamanında MD laf etmezdim ama biranda bıraktım.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
İsotcum ortaya yazmak istedim;bu tüm diziler için geçerli olduğunu düşünüyorum.
Direk kimseyi hedef almadım.

Bu konuda senle Siyah ve Beyaz gibiyiz, dışarıda da konuştuk ama ben sana katılmıyorum İsotcum;
Anladığım senin kafandaki düzenden sıyrıldığı için sevmiyorsun artık :D :D

Saygı duyarım malum bende zamanında MD laf etmezdim ama biranda bıraktım.
Tamam da herkes beğenmek zorunda değil dizinin gidişatını, beğenmeyen özgürce belirtebilir bence bunu. Olumsuz yorumlar illa olacaktır. Benim de olumsuz bir şey yazdığım için üzerime alınmam doğal.

Evet abi ilk başlarda oldukça farklı bir diziydi, sonradan bana göre klasik bir yerli dizi olma yoluna girdi.

• Olmamış
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Aserat

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Tamam da herkes beğenmek zorunda değil dizinin gidişatını, beğenmeyen özgürce belirtebilir bence bunu. Olumsuz yorumlar illa olacaktır. Benim de olumsuz bir şey yazdığım için üzerime alınmam doğal.

Evet abi ilk başlarda oldukça farklı bir diziydi, sonradan bana göre klasik bir yerli dizi olma yoluna girdi.
Evet,ilk sezonu büyük dalga ile geldi.. 18 rating almak dile kolay.
Ama bilemiyorum 2.sezonu başladı.... Yavasş yavaş içimdeki heyecan gitti.

Şimdi MAP öyle büyük bir ihtişamla gidiyor...Bakalım ilerleyen dönemleri nasıl olacak.
------

@Dosi Sezen Aksunun son klibi var mı konularda? Dizi ile ilgili diye buraya yazmak istedim.

• Beğendim
Reactions: dreamy and Angelica

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Evet,ilk sezonu büyük dalga ile geldi.. 18 rating almak dile kolay.
Ama bilemiyorum 2.sezonu başladı.... Yavasş yavaş içimdeki heyecan gitti.

Şimdi MAP öyle büyük bir ihtişamla gidiyor...Bakalım ilerleyen dönemleri nasıl olacak.
------

@Dosi Sezen Aksunun son klibi var mı konularda? Dizi ile ilgili diye buraya yazmak istedim.
Ben son paragrafı Masumlar Apartmanı için demiştim. Mucize Doktor’a da beş bölüm dayanabilmiştim bu arada :A