Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İfşa olayından sonra pek kıyamet kopmamış gibi duruyor özellikle DicFer sahnesi rahatlattı. :bhr: Gerçi Melisa Tahtacı beklerken Barış'ın annesi büyük sürpriz oldu. :A

Kalben ve İrem Derici 2. fragmana kaldı herhalde. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ne kadar sinir olsam da dizinin haline şu fragmandaki müzikle vurdu beni. Dizinin en sevdiğim teması. :bhr:

Ahsen döktürmüş belli ki. 😍

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Valla beklediğimden iyi bir fragman geldi. Feris'in Dicle'ye destek olması beni mutlu etti. Tıpkı daha önce Dicle'ye köstebek iftirasının atıldığı bölüm ve Kıraç'ın kızı olduğu açıklandığı bölümlerdeki gibi yükseliş yaşar.

Ayrıca bu dizide Beren'in sürekli yaptıklarının yanına kar kalması artık fazla sıktı. O kadar şey yaptı diziden (Peri Masalım) atılmadı şimdi Barış diziden gönderilirse yuh derim. Umarım bu sefer Beren'in yanına kar kalmaz ve her şeyi onun planladığı ortaya çıkar.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Harika fragman harika. Yine gereksiz DicBar sahnelerini atlayarak izleyeceğim için kısa bir bölüm olacak.

"Menajerimi Ara" dizisinde acaba menajerlik olayları toplam sürenin %50'si kadar yer almış mıdır?

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fotoğraf videosunda 1:00'e baksana İrem Derici'nin kitapçıda bir adamla sahnesi var. Sanki Monica Bellucci'li bölümde de böyle bir şey vardı o hikayeyi yapacaklar gibi hissettim. :A @Özgür

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fotoğraf videosunda 1:00'e baksana İrem Derici'nin kitapçıda bir adamla sahnesi var. Sanki Monica Bellucci'li bölümde de böyle bir şey vardı o hikayeyi yapacaklar gibi hissettim. :A @Özgür
Evet doğru diyorsun bak peruk da var zaten saçında. Monica Belluci de kendini farklı biriymiş gibi tanıtıyordu. :A

Ama o hikaye Gabriel’de olduğu için Çınar’a yazılır diyordum, İrem Derici beklemiyordum . :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Evet doğru diyorsun bak peruk da var zaten saçında. Monica Belluci de kendini farklı biriymiş gibi tanıtıyordu. :A

Ama o hikaye Gabriel’de olduğu için Çınar’a yazılır diyordum, İrem Derici beklemiyordum . :A
Hayaller Zerrin Tekindor hayatlar İrem Derici oldu ama en azından atlanmaması güzel. Darısı ilk sezonda havuz korkusu olan adamın başına. :Z Bu hikaye riskli olur diye diziyi geri çevirmeyecek garanti bir konuk bulmuşlar anlaşılan. :A

Normalde ben de orijinali gibi uyarlanmasından yanayım ama Ahsen ve İrem'in enerjisi ortada o yüzden hayırlısı olmuş. :Z

İrem Derici hikayesinde paylaşmış, o hikayeymiş :D
Aynen gördüm şimdi. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Lütfen şaka de. Monica hikayesini yapmayacaklar de. Yalan konuş bana lütfen.

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ya kardeşim Monica Bellucci'nin hikayesini İrem Derici'ye uyarlamış diyorsunuz ben buna nasıl bir şey demiyeyim? :D Bak oyuncu bile değil kız.
Her şeyden bağımsız olarak ünlü olduğu için kimsenin sevgili olamadığı bir kadın hikayesine uygun aslında. :A Benim de hayalim bu değildi ama kısmet. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İrem Derici yine enerji katacak tam da kendisine göre bir konu. :Z "Azgın İstanbul tam benlik". :F

Kalben'in oyunculuğunu da merak ediyorum o hikayeden de keyifli şeyler çıkabilir gibi görünüyor. :A