TV8 Doğduğun Ev Kaderindir - Dizi Yorumları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@Angelica
Mehdi şimdi mafya oldu, Cengizin yerine geçti,Cengizinde birsürü düşmanı var.
Zeynebe olan zaafını öğrendiler,Zeynep tüm gazetelere haber oldu.

• İlginç
Reactions: Angelica

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060

Geçen haftada yaptılar... Neden sürekli kesip sonraki bölüm veriyorlar bilmiyorum.
İnsanlar okadar merak etmiş ki sahnede oynayan çocuğa kadar sormuşlar.
Oo bu kötü olmuş işte yaaa :(
Öğrenirim abi bir şekilde. 🕵️
SON BÖLÜMÜ YORUMLAMAM - NETTEN İZLEDİM BİTİRDİM BUGÜN ÖĞLEN - (32. BÖLÜM)

#DoğduğunEvKaderindir Zeynep artık Mehdi'ye bakmaz. Bakmamalı zaten. O büyüyü bozdular! Barış hep böyle iyi kalır inşallah. Ama bir tuhaf oldu gerçi o bu son bölümde! Nermin mi Sakine mi vuruldu acaba? Sakine gibi. Ya da hiç kimse vurulmamıştır aslında! Mehdi mafya lideri oldu şaka gibi! Hiç yakışmıyor ona bu haller. Artık iyi biri ol sadece! Bölüm gayet iyiydi yine ama sanki dizi her an bozacak gibi duruyor umarım öyle bir şey olmaz! Bozmadığı sürece netten izlemeye devam.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
SON BÖLÜMÜ YORUMLAMAM - NETTEN İZLEDİM BİTİRDİM BUGÜN ÖĞLEN - (33. BÖLÜM)

Bunları yaptıran Ekrem'miş! Şaşırdım çok! Mehdi, Zeynep için kendini fena etti. Barış da etti gerçi denedi yani. Zeynep-Mehdi aşkı çok yakında yeniden başlarsa şaşırmam. Nuh-Cemile ayrılırlarsa şaşırmam. Bölüm gayet iyiydi umarım hep böyle devam eder. Böyle gayet iyi gittiği sürece netten izlemeye devam.

@Emre Ozansoy @Angelica

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
SON BÖLÜMÜ YORUMLAMAM - NETTEN İZLEDİM BİTİRDİM BUGÜN ÖĞLEN - (33. BÖLÜM)

Bunları yaptıran Ekrem'miş! Şaşırdım çok! Mehdi, Zeynep için kendini fena etti. Barış da etti gerçi denedi yani. Zeynep-Mehdi aşkı çok yakında yeniden başlarsa şaşırmam. Nuh-Cemile ayrılırlarsa şaşırmam. Bölüm gayet iyiydi umarım hep böyle devam eder. Böyle gayet iyi gittiği sürece netten izlemeye devam.

@Emre Ozansoy @Angelica

Ekremmi hadi cnmm

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
  • Beğendim

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
34. BÖLÜM YORUMLAMAM

Zeynep bir karar veremedi. Barış'ı seç çünkü Mehdi akıllanmaz! Son kısımda ne güzel güldün öyle Zeynep! Barış'ı seçersen hep öyle güleceksin, mutlu olacaksın işte. Mehdi yine eskiye döndü bu sefer Benal'i odaya kilitledi! Mehdi çok iğrençsin! Benal şok oldu. Al sana canın Mehdi'n. :D Cemile, Nuh seni inşallah terk eder. Bunu hak ediyorsun. Dizinin konusu kalmadı pek. Bu sezon sonu bitmeli. Bölüm gayet iyiydi. Böyle olduğu sürece netten izlemeye devam. @Angelica @The_Erinch

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Birkaç bölümdür neden durduk yere saçma sapan zoom yaptıklarını çözemiyorum, vazgeçin :A