ATV Akıncı - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
4. Bölüme şuan bakabiliyorum. Dizi heyecanlı başladı.
Dizinin aksiyon dozu yüksek ve konusu karışık olduğu için reytingde şuan bu oranları almakta. Bu tarz gizem oranı yüksek diziler genelde bu kaderi paylaşmakta ve çok nadiren sıyrılan olmakta.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
ATV kadar saçma kanal az bulunur. Diziyi Cumartesi özetli olarak yayınladı. Şimdi yeni bölüm (Dün aksam ki bölüm) başladı. Cumartesi icin deneme yaptı diyeceğim ama özetli yayınlanmasında ki mantığı çözemedim.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
ATV kadar saçma kanal az bulunur. Diziyi Cumartesi özetli olarak yayınladı. Şimdi yeni bölüm (Dün aksam ki bölüm) başladı. Cumartesi icin deneme yaptı diyeceğim ama özetli yayınlanmasında ki mantığı çözemedim.
Totalde kaç yıldır birinci olan kanal saçmaysa ne diyeceğime bilemedim,kanal diziyi çok iyi sırtladı ama beğenilmedi yapacak bişey yok,günü değiştirilirse bile 5 ten fazla reyting almaz artık,ve kanalın pek te umrunda değil yani cumartesi tutarsa tutar tutmazsa tutmaz.
Riskli bir iş desteklediğim bir iş ama görünüyor ki millet bu türlü diziler için hazır değil.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yeni bir dizi ve tekrarı olsa bile öncesinde özet olması bu yüzden mantıklı. Bu akşam dizi seçeneği fazla yok ve yeni seyirciler özeti izleyerek dünkü bölümü merak edebilirler.

En başından Cumartesi olarak başlanılsaydı çok daha doğru olurdu. Ben hep Cumartesi isterdim. Umarım direk haftaya Cumartesi olarak yayınlanır.
Totalde kaç yıldır birinci olan kanal saçmaysa ne diyeceğime bilemedim,kanal diziyi çok iyi sırtladı ama beğenilmedi yapacak bişey yok,günü değiştirilirse bile 5 ten fazla reyting almaz artık,ve kanalın pek te umrunda değil yani cumartesi tutarsa tutar tutmazsa tutmaz.
Riskli bir iş desteklediğim bir iş ama görünüyor ki millet bu türlü diziler için hazır değil.
Bu diziyi hâlâ takip ettiğini bilmiyordum. Son bölümün yarısını izleyebildim sadece ve dizi 4 reytinge sabitlenirse kendini kurtarır. Şuan 3 altı almadığı sürecede şansı var aslında. Ufukta yeni dizi yok.
Hercai iyi bir yükseliş yakaladı en son. Yeni bölümde düşüş olursa kendi gününe geri döner. Kim Milyoner Olmak İster Pazar günüde yayınlanabilirdi.
Kanalın yaptığı hata Akıncı'yı en başından hafta sonu yayınlanmamış olması. Kendi türünde olan bir dizi yok o gün.

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Bu diziyi hâlâ takip ettiğini bilmiyordum. Son bölümün yarısını izleyebildim sadece ve dizi 4 reytinge sabitlenirse kendini kurtarır. Şuan 3 altı almadığı sürecede şansı var aslında. Ufukta yeni dizi yok.
Hercai iyi bir yükseliş yakaladı en son. Yeni bölümde düşüş olursa kendi gününe geri döner. Kim Milyoner Olmak İster Pazar günüde yayınlanabilirdi.
Kanalın yaptığı hata Akıncı'yı en başından hafta sonu yayınlanmamış olması. Kendi türünde olan bir dizi yok o gün.
O kadar çok takip etmiyorum artık ama bazı sahneleri izliyorum,bence bu türlü diziler 60dak ve çok büyük bütçe ile yapılmalı.
Kanal bir hata yapmadı ve dizinin arkasında çok iyi durdu tanıtımlar ve tekrarlar ile bir de yüksek bütçeli diziler genelde hafta içi yayınlıyor bu yüzden günü yanlış olmadı sadece dizi tutmadı ben öyle bakıyorum.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O kadar çok takip etmiyorum artık ama bazı sahneleri izliyorum,bence bu türlü diziler 60dak ve çok büyük bütçe ile yapılmalı.
Kanal bir hata yapmadı ve dizinin arkasında çok iyi durdu tanıtımlar ve tekrarlar ile bir de yüksek bütçeli diziler genelde hafta içi yayınlıyor bu yüzden günü yanlış olmadı sadece dizi tutmadı ben öyle bakıyorum.
Kalabalık bir güne başlatıldı ama. Ben sadece günü için hata dedim, yoksa diziye sahip çıkması çok iyi.

• Beğendim
Reactions: baron

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269

Ben diziyi değil kanala saçma dedim. Kanal d'de bir dönem hep 1. Oluyordu ama yaptığı hatalar vardı. Atv'de yapabilir. Kanal savunmayı ilk kez görüyorum.
Tekrar bölümü yayınlarken özet vermek mantıksız. Kolaj bölüm yapılsın o zaman.
Açıkçası dizi çok amatör olmuş. Zaten hiç bir Marvel ve CW dizisini sevmemiştim. Şu süper kahraman dizilerinden vazgeçsinler. Yapacaklarsa dijitale yapsınlar. 2.5 saatliklik bakışmalı süper kahraman dizisi olmaz.;)
------

Yeni bir dizi ve tekrarı olsa bile öncesinde özet olması bu yüzden mantıklı. Bu akşam dizi seçeneği fazla yok ve yeni seyirciler özeti izleyerek dünkü bölümü merak edebilirler.

En başından Cumartesi olarak başlanılsaydı çok daha doğru olurdu. Ben hep Cumartesi isterdim. Umarım direk haftaya Cumartesi olarak yayınlanır.

Cumartesi bence de dizi kitle olarak daha güçlü olurdu. Hem Cuma günü çok yoğun ve dediğin gibi Cumartesi seçenek daha az. Ama özetli yayınlanması konusunda sana bak veremeyeceğim. Özetli yerine 4 bölüm oldu zaten kolaj yapsalar daha iyi olurdu.

• Beğendim

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
bu hafta da düşerse günü bile değiştirmez kanal direk final yapar

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.