Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bölüm bitti sanırım. :A

Uzun zamandır izlemiyordum. Geçen hafta da sadece bir kısmını izleyebilmiştim özlemişim. Neredeyse hiç sıkılmadım.

Şerif Erol çok iyiydi, uzun zaman sonra yeniden konuk da olsa ekranlarda görmek sevindirdi beni. Çınar ve Jülide'nin sahnelerini de çok beğendim ve Dicle'nin koşarken düşmesi baya iyiydi aklıma geldikçe hala gülüyorum. :A

Bölümü de çok beğendim. En son bıraktığımda aşırı saçmalamışlardı Beren olaylarıyla.

• Beğendim
Reactions: STAR and Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Bölüm bitti sanırım. :A

Uzun zamandır izlemiyordum. Geçen hafta da sadece bir kısmını izleyebilmiştim özlemişim. Neredeyse hiç sıkılmadım.

Şerif Erol çok iyiydi, uzun zaman sonra yeniden konuk da olsa ekranlarda görmek sevindirdi beni. Çınar ve Jülide'nin sahnelerini de çok beğendim ve Dicle'nin koşarken düşmesi baya iyiydi aklıma geldikçe hala gülüyorum. :A

Bölümü de çok beğendim. En son bıraktığımda aşırı saçmalamışlardı Beren olaylarıyla.
00.00 da falan reklama girdiğinde kapatıyorum bitmiş oluyor ben için :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Gülben Ergen gözüme batmadı, hayret. :A

Beklenilen oldu, Feris hamile. :A Bölümü izleyemedim ders çalıştığım için bölümde geçti mi bilmiyorum ama önizlemenin ilk saniyesinde anladım olayı. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: Özgür

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Gülben Ergen gözüme batmadı, hayret. :A

Beklenilen oldu, Feris hamile. :A Bölümü izleyemedim ders çalıştığım için bölümde geçti mi bilmiyorum ama önizlemenin ilk saniyesinde anladım olayı. :A
Yok öyle bir şey geçmedi, sanırım Feris'in kendisiyle ilgili hiçbir şey geçmedi. :A
------

Kimden miş ki :A
------

Benim de batmadı :A
Serkan'dır herhalde. :A