'Seni Çok Bekledim'in Yayın Tarihi Belli Oldu! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,097
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ve Kırmızı Oda çökmeye devam eder. :A @Aserat

Star birazcık saksıyı çalıştırırsa Akrep'i cumartesi gününe alır, İbo Show'u da salı veya çarşambaya. Zaten maliyeti olmadığı için ve hafta içinde de izlenileceği için gün değiştirmesinde hiçbir sakınca yok bence. Böylelike bir taşla üç kuşu da kurtarmış olur. :A
İbo Show'u Cumartesi'den alacak olsa o güne koyacağı dizisi Sol Yanım olur. Akrep'ten daha kötü durumda, ama hala daha devam ediyor.

İbo Show'un süresini kısa tutsa, bir diziden sonra PT2'ye koysa da iyi gider bence. :X

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
İbo Show'u Cumartesi'den alacak olsa o güne koyacağı dizisi Sol Yanım olur. Akrep'ten daha kötü durumda, ama hala daha devam ediyor.

İbo Show'un süresini kısa tutsa, bir diziden sonra PT2'ye koysa da iyi gider bence. :X
Sol Yanım günü değiştirilse bile bu saatten sonra umutsuz vaka. Ama Akrep'te hala potansiyel var. Cuma cehenneminde 4 reyting alabiliyorsa cumartesi 5 bandına çok rahat ulaşır.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,097
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sol Yanım günü değiştirilse bile bu saatten sonra umutsuz vaka. Ama Akrep'te potansiyel hala potansiyel var. Cuma cehenneminde 4 reyting alabiliyorsa cumartesi 5 bandına çok rahat ulaşır.
Senaryosu merak uyandırıyor, heyecanlandırıyor Akrep'in. Dediğin gibi potansiyeli de var ama kanal program için 13 bölümlük anlaşma yapmıştı ve o anlaşmayı da yeniledi, 26. bölüme kadar gidecek. Gününe dokunacağını zannetmiyorum. :(

• Beğendim
Reactions: kerem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Perşembe günü çok konuşuluyordu aslında, keşke perşembe yayınlansaydı. Özcan Deniz'in 'cuma' günü başarısını devam ettirmek istediler sanırım, uğurlu geliyor. Bazı isimlerin günü vardır ya, Özcan Deniz için öyle cuma günü. Reytingi bol olsun. Ben tutacağını düşünüyorum, tanıtımları epey ilgi çekici. İzleyici şans verecektir. :X

Bu arada kanallar sezon boyu cuma gününü denedi durdu, başka gün kalmamış gibi... Halbuki çarşamba ve perşembe günleri sadece üç dizi ekranlarda. Perşembe günü Çukurova ve Mucize Doktor gibi iki uzun süreli yapım varken neden oynamıyorlar bu güne? Show cesaret etti ve diziyi tutturdu. Kanal D denedi, dizi iyi de başladı ama devamı gelmedi. Demek ki iyi yapım olsa çok rahat zirveye bile oynayacak...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Senaryosu merak uyandırıyor, heyecanlandırıyor Akrep'in. Dediğin gibi potansiyeli de var ama kanal program için 13 bölümlük anlaşma yapmıştı ve o anlaşmayı da yeniledi, 26. bölüme kadar gidecek. Gününe dokunacağını zannetmiyorum. :(
Sözleşmede günü değiştirilmeyecek diye bir şey yazmıyordur ama. :A İbo Show'un zaten maliyeti yok, günü değişitirilse bile çok rahat devam eder. :X

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Diziyi izlemeyeceğim ama reytinglerini merak ediyorum,cuma günü yine kızışıyor ve Kırmızı Odaya yeni bir rakip geliyor bakalım nasıl etkiler,Akrep de başka bir günde nasıl gidecek bakalım.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Akrep' hangi güne geçecek ki? Salı, çarşamba veya perşembe iş yapar mı? Hiç sanmam. Umarım sürpriz yapar da yüksek reyting alır, kadro harcansın istemem...

• Beğendim
Reactions: STAR and Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,097
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Akrep' hangi güne geçecek ki? Salı, çarşamba veya perşembe iş yapar mı? Hiç sanmam. Umarım sürpriz yapar da yüksek reyting alır, kadro harcansın istemem...
Daha belli değil. Gelecek hafta yeni bölüm yayınlanmayacak büyük ihtimalle. Yarın yada Pazartesi yeni günü duyururlar. Hem kadrosu, hem senaryosu iyi dizi. :(

• Üzücü
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Daha belli değil. Gelecek hafta yeni bölüm yayınlanmayacak büyük ihtimalle. Yarın yada Pazartesi yeni günü duyururlar. Hem kadrosu, hem senaryosu iyi dizi. :(
İbo Show'u unuttum bir ara, cumartesi yayınlanır diye içimden geçti de sonra aklıma geldi. Çarşamba yayınlanabilir dizi...

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,097
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İbo Show'u unuttum bir ara, cumartesi yayınlanır diye içimden geçti de sonra aklıma geldi. Çarşamba yayınlanabilir dizi...
Çarşamba kendi türüne yakın Sadakatsiz var, izleyici çekmesi zor olur Zümrüdüanka ve Güvercin gibi. Salı daha iyidir Çarşamba'dan.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,097
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben çoğu kişinin aksine pek tutacağını sanmıyorum. Akrep'e yaklaşık oranlar alır.
Uzun zamandır tanıtım yapılması, çekimlerin uzun zamandır devam etmesi şüphelendiriyor ama Özcan Deniz'in de belli bir kitlesi var. Ayrıca İrem Helvacıoğlu da özlendi, izlenir bence.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,097
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fragman çok güzel bence izlenecek o deprem sahnesi falan etkileyici
Ben ilk bölümüne kesinlikle şans vereceğim, ilk bölüme göre karar vereceğim. Cuma dizim yok çünkü. :X Etkileyici fragmanlar ile çıkıyorlar bu avantaj, ama kanal doğru düzgün tanıtımı yapabilecek mi bilemiyorum.

• Beğendim
Reactions: Angelica and STAR