ATV Maraşlı - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Maraşlı’nın yemek sahnesi efsaneydi. :F

Şimdi de Mahur döktürüyor. :A “Teksas mı burası? :F
------

Yarın 7 reyting net gelir. Bölüm harika gidiyor. Müzikler, oyunculuklar ve senaryo iyi gidiyor cidden ama özellikle Mahur&Maraşlı sahneleri çok güzel. Replikler çok özenli ve ince ince yazılmış. :bhr:
Şu şarkı çok iyi :A Angarılı damarım kabardı :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
her sahnesi güzel olur mu be, dizi resmen bağımlılık yaptı replikler çok güzel Maraşlı karakteri çok güzel yazılmış ama Burak Deniz de döktürüyor oyunculuğunu çok beğendim.

• Harika
Reactions: Dosi and Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Maraşlı kitabı bulmuş. :bhr:
------

"Seni öldürmek isteyen ailenden biri."
------

Kahramanmaraş markası sponsor olmuş diziye, şimdi fark ettim. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
yarın kaç reyting gelir bilemiyoruz ama bölüm çok iyiydi ve uzun bir bölüm değildi umarım hakettiği reytingi alır

• Beğendim

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
  • Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tekrarlardan ve yorumlardan belliydi,dizi böyle yükselerek devam edecektir sezon sonuna kadar 8 bandını aşarsa güzel bir kapanış olur,zaten böyle bir dizi max 8-9 reyting alabiliyor daha yüksek beklemiyorum.
Dizi en az 5 aldığı sürece yeterli olacaktır ama artık bu oranları kolay kolay bırakacağını sanmıyorum.
Maraşlı dizisi uzun zamandır hazırlıkları vardı ve çok iyi düşünülüp iyi hazırlandıkları çok belli oluyor. Seneye Çukur'un yokluğunda daha da sağlam ilerleyecektir.
Bu arada sabah artmış yazacağımı almış yazmışım :A alıntında mesajımı düzenledim haberin olsun :bhr:

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Dizi en az 5 aldığı sürece yeterli olacaktır ama artık bu oranları kolay kolay bırakacağını sanmıyorum.
Maraşlı dizisi uzun zamandır hazırlıkları vardı ve çok iyi düşünülüp iyi hazırlandıkları çok belli oluyor. Seneye Çukur'un yokluğunda daha da sağlam ilerleyecektir.
Bu arada sabah artmış yazacağımı almış yazmışım :A alıntında mesajımı düzenledim haberin olsun :bhr:
Fragmanlardan belliydi kalitesi ama ben bu diziyi Kenan İmirzalıoğlu konuşulmaya başladığından beri bekliyordum,oyuncu değişse de beklediğime değmiş.
------

2 bölüm youtube trendlerde 1 sırada

Son düzenleme:
  • Beğendim

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Fragmanlar efsaneeee 🔥 🔥 ama bence bu gün 2 fragmanı cuma ve ya cumartesi 1 fragmanı verselerdi daha çok heyecanlı ve daha çok dikkat çekecekti.
Yinede dizi çok güzel gidiyor bu hafta da sağlam yükseliş bekliyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz @Dosi @Özgür

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Fragmanlar efsaneeee 🔥 🔥 ama bence bu gün 2 fragmanı cuma ve ya cumartesi 1 fragmanı verselerdi daha çok heyecanlı ve daha çok dikkat çekecekti.
Yinede dizi çok güzel gidiyor bu hafta da sağlam yükseliş bekliyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz @Dosi @Özgür
Ben henüz fragmanlara bakmadım ama böyle ard arda geldiğine göre devamı gelecek.
Önizleme gelir haftasonuna. Kanalın dizisine yeterli ilgiyi göstermesi çok güzel 😊

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Fragmanlar muhteşem yine süper bi bölüm geliyor valla Mahur yanlış yapmaya devam ediyor bakalım neler olacak

• Beğendim