CW Gossip Girl - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Orada da sorunlu hatta altyazının bölümle alakası yok. :A Benim de en sevdiğim site orası ama bu dizi orada da sıkıntılı maalesef. :( Bir şekilde kendi ingilizce bilgimle izliyorum işte bazen kaçırsam da detayları. :A

Deli karıyı da götürüyor mu? Onu seviyordum gitmesin. :A

Yaşlılar daha meraklı zaten. :A Aklıma sana attığım o video geldi hatırlıyon mu Bursalı teyzeler. :A:A

Finaller de başlıyor benim 2 haftaya. :A

Son pişmanlık fayda etmiyor işte... :A Ahhaha kadıncağız bilmiyor ki oğlu İstanbul'da ne fındıklar kırıyor. :F :A
Benim de 15'inden sonra başlıyor. :( Geliyor yine uykusuz geceler. :A

Hahaha bi öğrense ilk toplu yatan bursun yarısını bir gecede arkadaşlarla bitirdiğimi, deşer beni. :A Artık fındık da kırılmıyor. :A Evde kala kala çürüdü fındıklar. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
:A ayy evet hatırladım ama rahmetli babaannem ne izlediğini anlamazdı ki fantastik korku izlerdi kızkardeşim canavarları falan sorarmış kardeşime
Allah rahmet eylesin cici babaanne. :bhr:

Lostu yarım yamalak izleyerek hata etmişsin. Yazın falan izleyecek bir şey bulamayınca aklında olsun bence. :A

Deli kadın dediğin Katherine mi? Bir ara ortadan kaybolup sonra geri dönüyor olması lazım. :A
Aynen isim hafızam çok kötü kusura bakma. :T: Kaybolmuştu döndü, demek ki kalıcı. Terörist kadın da iyi, yenileri seviyorum. :A

Benim de 15'inden sonra başlıyor. :( Geliyor yine uykusuz geceler. :A

Hahaha bi öğrense ilk toplu yatan bursun yarısını bir gecede arkadaşlarla bitirdiğimi, deşer beni. :A Artık fındık da kırılmıyor. :A Evde kala kala çürüdü fındıklar. :A
İyi yattık, biraz uykusuz kalalım vicdanen rahat değilim.. :A

Vay vayy magazinin aranan gece adamlarından, playboy mu oldun :A Yakışır Özgür'üme. :Z @Maskeli Fedai de Diyarbakır'da kaldı akılsız, bak Özgür nasıl gecelere akıyor. :A KUDUR

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Allah rahmet eylesin cici babaanne. :bhr:

Aynen isim hafızam çok kötü kusura bakma. :T: Kaybolmuştu döndü, demek ki kalıcı. Terörist kadın da iyi, yenileri seviyorum. :A

İyi yattık, biraz uykusuz kalalım vicdanen rahat değilim.. :A

Vay vayy magazinin aranan gece adamlarından, playboy mu oldun :A Yakışır Özgür'üme. :Z @Maskeli Fedai de Diyarbakır'da kaldı akılsız, bak Özgür nasıl gecelere akıyor. :A KUDUR
Ben şimdi de uykusuzum ama derslerden değil kesinlikle. :A

Mekanların arka kapılarından çıkacam daha dur. :A :A

Ben onu yanımda götürürdüm öğrenirdi bir şeyler. :A @Maskeli Fedai

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ben şimdi de uykusuzum ama derslerden değil kesinlikle. :A

Mekanların arka kapılarından çıkacam daha dur. :A :A

Ben onu yanımda götürürdüm öğrenirdi bir şeyler. :A @Maskeli Fedai
Ben de, bilgisayar oyunlarına sardım. :A Sen neden merak ettim :A

Ahahah Buğra ile ben de magazin muhabiri oluruz. Sen bize el hareketi çekersin falan. :A:A Her numaranı da öğretme ya :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben de, bilgisayar oyunlarına sardım. :A Sen neden merak ettim :A

Ahahah Buğra ile ben de magazin muhabiri oluruz. Sen bize el hareketi çekersin falan. :A:A Her numaranı da öğretme ya :A
Digiturk'te saçma sapan filmlere dalıyorum ya. :A Ya da TLC falan izliyorum bazen de pc'den dizi/film izliyorum ama o da az. :A

Hahaha ne el hareketi be size yapmam öyle şeyler. :F Üçümüz kanalda çalışmalıyız bu hırsla, muhabirlik ne. :A

Zaten @Maskeli Fedai kesin bir hainlik yapar. :A

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Hemen bitmesin diye ara verdim finallerden sonra Ocak sonu izliycem. :bhr: Sen izlemiş miydin?
evet 4 yıldır başlamak istemiştim ama zaman bulamıyordum pandemi geldi 2 hafta içerisinde diziyi bitirdim.

Favorim Dan Humphrey.
En çok nefret ettiğim ise Senarist

Diziyi kritik gözüyle bakmamıştım ve çok iyi geldi,bazen elimde değildi sinirleniyordum ama sonra alıştım.

• Beğendim

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Digiturk'te saçma sapan filmlere dalıyorum ya. :A Ya da TLC falan izliyorum bazen de pc'den dizi/film izliyorum ama o da az. :A

Hahaha ne el hareketi be size yapmam öyle şeyler. :F Üçümüz kanalda çalışmalıyız bu hırsla, muhabirlik ne. :A

Abim de TLC'ye sardı geceleri, seri katil, takıntı programları falan varmış Her sabah kahvaltıda anlatıyor "Afacan ne tipler var, birde Amerika'ya gitmek istiyorsun" diyor. :A

Gıı gündeme gelmek için işte, Okan yapardı ya. :A Offfff efsane olurdu ya :T

Şaşırmam.. :A

evet 4 yıldır başlamak istemiştim ama zaman bulamıyordum pandemi geldi 2 hafta içerisinde diziyi bitirdim.

Favorim Dan Humphrey.
En çok nefret ettiğim ise Senarist

Diziyi kritik gözüyle bakmamıştım ve çok iyi geldi,bazen elimde değildi sinirleniyordum ama sonra alıştım.
Aynı şekilde başlamışız ben de çok sevdiğim için hemen bitmesin diye bu sezonu erteledim.. Kıyamadım açıkcası.. Pandemide bana çok iyi gelmişti hikayeleri.. 2 hafta rekor bu arada. :A Finalde yorumlaşırız o zaman.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
ben finali hiç sevmedim olumlu sözler çıkmaz benden :X ben ramazan ayında başladığım için o kadar çabuk bitirdim,o ay bir de ayağımda bir rahatsızlık vardı ve dışarı çıkamıyordum,günde minimum 6-7 bölüm izlerdim ve yanlış hatırlamazsam 16-17 günde bitirdim

• Beğendim

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Ailene de söyleyeyim de göndermesinler seni bir yerlere.. :A @Afet Güçverir

• Güldürdün
Reactions: Özgür and mrt-06

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Abim de TLC'ye sardı geceleri, seri katil, takıntı programları falan varmış Her sabah kahvaltıda anlatıyor "Afacan ne tipler var, birde Amerika'ya gitmek istiyorsun" diyor. :A

Gıı gündeme gelmek için işte, Okan yapardı ya. :A Offfff efsane olurdu ya :T

Şaşırmam.. :A

Aynı şekilde başlamışız ben de çok sevdiğim için hemen bitmesin diye bu sezonu erteledim.. Kıyamadım açıkcası.. Pandemide bana çok iyi gelmişti hikayeleri.. 2 hafta rekor bu arada. :A Finalde yorumlaşırız o zaman.
Ölümün Bin Türlü Hali programı var onu çok seviyorum ben. :A

Ah ah dön gel... Üçümüzün sohbetleri harika oluyordu. :( @xBUGRAx
------

Ailene de söyleyeyim de göndermesinler seni bir yerlere.. :A @Afet Güçverir
Al işte, dedim sana böyle hain diye. :A @Afet Güçverir

Katıl bana hemşo, boşver aileyi. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
@Afet Güçverir sonuna kadar izlemedin mi,yani 6 sezondan yorum yok?

Tabii ki açık ara DH :A DH çok daha kaliteli ama gossip girl gençlik dizisi olduğu için Türkiye'de çok daha popüler. :A
Gossip Girl çerezlik dizi ya. Türk dizileri gibi yavaş ilerliyor ve çok boş sahne oluyor. Ben 3.sezondayım, Blair ve Chuck kaç kez ayrılıp barıştı sayamadım. Nate ve Vanessa sahnelerini direkt atlıyorum zaten, çok sıkıcılar. Dan'i hiç sevmiyorum, çok sinir bozucu bir karakter. Serena, Blair ve Jenny için izliyorum diziyi. :A
Desperate Housewives çok daha iyi ve sürükleyiciydi bence. :A
Çok büyük spoi yedim sanırım. Twitter'da Fahrettin koca'nın sağlık bakanlığından gelen mesajı tweetini alıntılayıp biri şey yazmış; Gossip Girl'den Humprey'e mesaj gelmesi. Haydaaaaaa. :A Umarım düşündüğüm şey değildir. :F

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Çok büyük spoi yedim sanırım. Twitter'da Fahrettin koca'nın sağlık bakanlığından gelen mesajı tweetini alıntılayıp biri şey yazmış; Gossip Girl'den Humprey'e mesaj gelmesi. Haydaaaaaa. :A Umarım düşündüğüm şey değildir. :F
Ben de Emily in Paris izlerken spoiler yemiştim. Dizideki karakter birden Gossip Girl'ün kim olduğunu söylemişti. Aşırı sinir olmuştum. :A Doğru olup olmadığını söyleyeyim mi? :A

• Güldürdün

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Kesin unutursun :A Sen son sezonda değil miydin? Bitmek üzere zaten bir şey olmaz. Ben 2.sezonu izlerken öğrenmiştim. :A
6.sezonu Şubat'ta izleyeceğim. :A Pretty Little Liars'da da 3.sezonda @xemrexxx arkadaşımız -A Bülent Ersoy gibi demişti. :F Kaderim bu hep önden öğreniyorum. :T

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay