Müfit Kayacan 'Çukur'da! | Show TV

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Dizinin final villain olacağı konuşulmuştu Amca Koçovalı için ve büyük bir isim bekliyordum kendini mafya dizilerinde mafya karakterlerinde kanıtlamış birisi,sevdiğim bir oyuncu belki de hepimizi şaşırtabilir ama ben çok beğenmedim.

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
İdris Koçavalı yaşında birini Cumali rolünde oynatmak nedir ve yıllardır beklenen karakterdi kendisi daha baska bir isim olabilirdi... Yine de diziye baya renk katacaktır oyunculuğuyla, severiz kendisini ama akıl var mantık var bu yaşta biri seçilmemeliydi...
Zaten İdris Koçavalının kardeşini canlandıracak :rolleyes:

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İdris Koçavalı yaşında birini Cumali rolünde oynatmak nedir ve yıllardır beklenen karakterdi kendisi daha baska bir isim olabilirdi... Yine de diziye baya renk katacaktır oyunculuğuyla, severiz kendisini ama akıl var mantık var bu yaşta biri seçilmemeliydi...
Cumali’yi zaten Necip Memili oynuyor. Müfit Kayacan ise amcaları Cumali olarak geliyor yani İdris’in kardeşi ya da abisi bilmiyorum o kadarını. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Necip Memili abi Cumali karakteri için iyi seçimdi. Ama amca Cumali'yi 50'li yaşlarda bir oyuncu canlandırır diye düşünüyordum. Müfit Kayacan 62, Ercan Kesal 61 yaşında...
Bu karakter için bence yaş sorunu yok. Final sezon olduğu için ben Musa Uzunlar beklerdim açıkcası :)