En Sevdiğiniz Gani Müjde Dizisi Hangisi?

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    30

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Yahşi Cazibe, Pis Yedili, Yasemince, Selena :Z :love1:

• Beğendim
Reactions: mrt-06

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ruhsar ve Hayat Bilgisi bence döneminin en iyi dizileriydi. Yahşi Cazibe bir sitcom için fena başlamasa da Yarım Elma gibi sonrasında bozdu. O yüzden ikisinin arasına koyamıyorum :F

Son dizilerinde de sadece Ankara'nın Dikmeni ortalama diyebileceğim seviyedeydi. Diğerlerini hiç değerlendirmeye bile katmıyorum :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hemen hemen hepsi, İzlediklerimi işaretledim ve Kaygısızlar benim için 1 numara :bhr:

• Beğendim
Reactions: mrt-06

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,593
Puanı
1,060
Kaygısızlar
İnce İnce Yasemince
Ruhsar
Yarım Elma
Hayat Bilgisi
Yahşi Cazibe

efsanedir. Gani Müjde zamanında çok iyi işler çıkarttı ama çıtayı arşa çıkartması gerekirken Hayat Bilgisi'nden sonra gözle görülür bir düşüşe geçti. Pis Yedili'den sonrası yok zaten. :D

Yahşi Cazibe'nin finali skandaldı, keza Hayat Bilgisi ve Pis Yedili de bir süre sonra bozmuşlardı.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and mrt-06

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Kaygısızlar
İnce İnce Yasemince
Ruhsar
Yarım Elma
Hayat Bilgisi
Yahşi Cazibe

efsanedir. Gani Müjde zamanında çok iyi işler çıkarttı ama çıtayı arşa çıkartması gerekirken Hayat Bilgisi'nden sonra gözle görülür bir düşüşe geçti. Pis Yedili'den sonrası yok zaten. :D

Yahşi Cazibe'nin finali skandaldı, keza Hayat Bilgisi ve Pis Yedili de bir süre sonra bozmuşlardı.
@Afet Güçverir Yahşi Cazibe de kendi ayağına sıktı.

• Üzücü
  • Beğendim
Reactions: kerem and mrt-06

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
Ruhsar, Kaygısızlar, Baskül Ailesi gibi Doksanlar'lı yıllarda yaptığı diziler daha orjinal ve daha başarılıydı son yıllarda kendini tekrar eden İşler ürettiğini düşünüyorum.