Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Mesut bugün yine taraftarın gazını bir güzel almış :A :A Bu adam 1.5 yıldır takımla beraber doğru düzgün antrenmanlara bile çıkmıyor, maç kondisyonu zaten hiç yok. Şimdi gelse normal futbolcu düzeyine yükselmesi yarım sezon sürecek. Kendisini zorlayıp sakatlama ihtimalini saymıyorum bile.

Şampiyonluğa yürüdüğümüz sezonda yapılacak hamle değil. Fizik olarak bitmiş tükenmiş Mesut'un şu durumda Pelkas'tan daha fazla katkı vereceğini düşünmüyorum. İyi niyetli taraftarlar da Mesut gelecek gol kralı olacak sanıyor :A :A Mesut'a vereceğimiz parayla iki tane çok iyi stoper alsaydık şampiyonluğu cebimize koymuştuk.
Son 2 senede 35 maçı var Mesut'un. Antrenmanlara da çıkıyor. 7-8 aydır maçı yok evet de daha kötü durumda olan Arda Turan toparlamışken Mesut mu toparlayamayacak? Geldiği lig Türkiye Ligi abartmanın anlamı yok. Mesut her türlü fark yaratacaktır sahada.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Mesut bugün yine taraftarın gazını bir güzel almış :A :A Bu adam 1.5 yıldır takımla beraber doğru düzgün antrenmanlara bile çıkmıyor, maç kondisyonu zaten hiç yok. Şimdi gelse normal futbolcu düzeyine yükselmesi yarım sezon sürecek. Kendisini zorlayıp sakatlama ihtimalini saymıyorum bile.

Şampiyonluğa yürüdüğümüz sezonda yapılacak hamle değil. Fizik olarak bitmiş tükenmiş Mesut'un şu durumda Pelkas'tan daha fazla katkı vereceğini düşünmüyorum. İyi niyetli taraftarlar da Mesut gelecek gol kralı olacak sanıyor :A :A Mesut'a vereceğimiz parayla iki tane çok iyi stoper alsaydık şampiyonluğu cebimize koymuştuk.
İlk defa Mesut hayranı olmayan Fenerli :A

• Güldürdün

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Mesut konusu çözüme kavuşur bu hafta. Yüzde 90 bizde zaten. Fark yaratacağına ben eminim, emin olmasam bu kadar beklemez ve istemezdim. Neyse bu hafta içi Kasımpaşa'yı geçeriz diye düşünüyorum kupada. Ligde basit bir şekilde yenmiştik. Hafta sonu derbi var ve her sonuç bize yarıyor. Galatasaray kazansa Beşiktaş kaybetmiş olacak ve Ankaragücü maçıyla lider oluruz, Beşiktaş kazansa zaten halihazırda GS'de Terim-yönetim-UA üçgenli gerilim daha da tırmanır, beraberlik ise zaten iki rakibimizin iki puan kaybı demek her anlamda bizim için çok iyi sonuç. Ankaragücü toparlandı fena bir takım değiller ama bir şekilde kazanırız o maçı. Zaten şu yaptığımız seride öyle çok iyi oyun falan ortaya koymadık, ekstra işler yapmadık ama skora gitme konusunda hiç sıkıntı çekmiyoruz. Kaliteli ayak çok takımda. Burun kıvrılan Sinan bile çok iyi bir hafta geçirdi ve kilit rol oynadı kazanılan maçlarda.

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
1.5 sene değil 10 ay :A
Ayrıca adam tüm idmanlara çıkıyor o konuda herhangi bir sıkıntı yok. Bu sezon %30'unu verse bile bu lig için fazla. Son mesajın zaten avatar-nick uyumu...
Son 2 senede 35 maçı var Mesut'un. Antrenmanlara da çıkıyor. 7-8 aydır maçı yok evet de daha kötü durumda olan Arda Turan toparlamışken Mesut mu toparlayamayacak? Geldiği lig Türkiye Ligi abartmanın anlamı yok. Mesut her türlü fark yaratacaktır sahada.
Geçen sezon da fazla oynamamış ki koca sezonda 2 3 asisti var :A Ayrıca bu ülkede RvP, Slimani, Falcao gibi yıldızlar hayal kırıklığı yarattı, prime yıllarını Real Madrid'de geçirme şansını yakalayan Mesut onların yanında kim ki :D

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Geçen sezon da fazla oynamamış ki koca sezonda 2 3 asisti var :A Ayrıca bu ülkede RvP, Slimani, Falcao gibi yıldızlar hayal kırıklığı yarattı, prime yıllarını Real Madrid'de geçirme şansını yakalayan Mesut onların yanında kim ki :D
Slimani ve Özil...

Cidden ya troll yapıyorsun ya da futboldan baya bir uzaksın :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Slimani ve Özil...

Cidden ya troll yapıyorsun ya da futboldan baya bir uzaksın :A
Beklenti açısından demiştim de neyse Slimani'yi boşver onu hiç hatırlamayalım :A :A Sezon başında yeniden kurulan takıma gelse itirazım yoktu ama oturmuş takıma Mesut'u monte etme çabası bomboş düşünceden başka şey değil. Bu adam topa alışana kadar şampiyonluk elimizden gider, sözümün de hala arkasındayım :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Falcao'nun yanında Mesut kim ki derken? Senin Mesut'un kariyerinden bence haberin yok. Falcao'nun kariyerinde en iyi performansı verdiği büyük takım Atletico Madrid. Manchester United'da van Persie'nin yedeğiydi tutunamadı Premier Lig'de. Mesut prime döneminde Ronaldo ile harika bir ikili oldu La Liga'yı salladı. Premier Lig'de 19 asistlik sezonu var 4 sezon önce. Günümüzde de Bruyne falan anca yapıyor bunu. Bundesliga, La Liga ve Premier Lig 3 büyük ligde de adam çok iyi sezonlar geçirdi. Dünya Kupası'nda verdiği katkıya değinmiyorum bile. Falcao'dan daha büyük kariyer Mesut, tartışmam.

Bir de prime yıllarını Real Madrid'de geçirme şansı yakalayan derken? :D O şansı Mesut müthiş bir Bundesliga sezonu ve 2010 Dünya Kupası performansıyla elde etti. O şansı yaratan zaten Mesut'un kendisi.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Taraftar iyice kıvama geldi. Tam para koparmalık bir durum mevcut. "Alex > Galatasaray." yazıp altına da Alex'in GS'ye attığı bir golün videosunu koysa ve tweetlese, bunun ardından Ali Koç'a telefon çakıp "500.000.000 Sterlin nakit istiyorum, yarın xyz adresine gönderin." dese kim ne yapabilir? "YaMesut Yadaİstifa" gibi tagler açılır ve yönetimin başının eti yenir.

Tencere, tava, balta ile at üstünde poz veren bir adamın bu kurnazlığı yapmasını beklemek hayalcilik değil.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Taraftar iyice kıvama geldi. Tam para koparmalık bir durum mevcut. "Alex > Galatasaray." yazıp altına da Alex'in GS'ye attığı bir golün videosunu koysa ve tweetlese, bunun ardından Ali Koç'a telefon çakıp "500.000.000 Sterlin nakit istiyorum, yarın xyz adresine gönderin." dese kim ne yapabilir? "YaMesut Yadaİstifa" gibi tagler açılır ve yönetimin başının eti yenir.

Tencere, tava, balta ile at üstünde poz veren bir adamın bu kurnazlığı yapmasını beklemek hayalcilik değil.
Albayrak Falcao gibi olur :A

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Evet videosu çeken, evli olduğu halde başka bir kadına sarkan, silahla hastane basan adam kaptan yapılıyor ülkede. Mesut'u bu açıdan vurmak haksızlık.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Evet videosu çeken, evli olduğu halde başka bir kadına sarkan, silahla hastane basan adam kaptan yapılıyor ülkede. Mesut'u bu açıdan vurmak haksızlık.
O tam facia zaten. O tip bir adamı kulübün kapısından içeriye sokmamak gerekirdi. İlk başta tepkili olanlar bile iyi oyununa kanıp yumuşadı. İsterse kupa kazandırsın, yine de kapı dışarı edilmeli.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Perotti'nin ameliyat olması gerekiyormuş, sezonu kapayacak bu durumda. Sözleşme feshi gündemde yapacak bir şey yok. Riskli bir transferdi zaten. İyi kötü 4 puan kazandırdı iki deplasmanda. Ömer Faruk da gidiyormuş. Pek ikna edemedik Ömer Faruk'u maalesef. Fenerbahçe'nin mevcut durumu hiç genç oyuncu yetiştirmeye müsait değil. Başarı hemen lazım ve hem başarı peşinde koşmak hem de genç oyuncu yetiştirebilmek gerçekten zor iş. Fenerbahçe zaten hiçbir zaman altyapı odaklı bir kulüp olmadı ve bence olamayacak da. Ömer Faruk buna iyi örnek. Çocukluğundan beri Fenerbahçe'de ama kulübe beş kuruş kazandırmadan yollarını ayıracak.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Çekirdeğimi elime alıp oturdum, Ömer Faruk Beyaz'ın olası önlenilemez yükselişini izleyeceğim.

"Çok şımardı bu çocuk!" demişler. Aynen, Geçen sezon 5, bu sezon 3 maçta oynayınca çok şımarmıştır.

Ору Смеюсь GIF by 1tv

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Çekirdeğimi elime alıp oturdum, Ömer Faruk Beyaz'ın olası önlenilemez yükselişini izleyeceğim.

"Çok şımardı bu çocuk!" demişler. Aynen, Geçen sezon 5, bu sezon 3 maçta oynayınca çok şımarmıştır.

Ору Смеюсь GIF by 1tv
Daha 29 Ağustos'ta 17 yaşına giren çocuk geçen sene 16 yaşının sonlarında iyi kötü şans buldu. Bu sene kurulan geniş kadroda şans bulamaması da doğal.
Taraftarın şımarttık demesi için de bir sürü haklı sebep var. 10 yaşından beri el üstünde tutulması, kampanyalarda söz verilmesi ve geleceğin yıldızı olarak gösterilmesi, kulübün en genç kaptanı olması ve daha birçok olay var.

Ömer'in yapması gereken bu kadar değer gördüğü kulübe kendisinin de dediği gibi para kazandırarak gitmeseydi. 3-4 yıllık bir sözleşmeye imza atıp kiralık oynayarak kendini gösterebilirdi. Zaten o potansiyel varsa Ozan Kabak gibi 15-20 milyon eurolara giderdi.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Daha 29 Ağustos'ta 17 yaşına giren çocuk geçen sene 16 yaşının sonlarında iyi kötü şans buldu. Bu sene kurulan geniş kadroda şans bulamaması da doğal.
Taraftarın şımarttık demesi için de bir sürü haklı sebep var. 10 yaşından beri el üstünde tutulması, kampanyalarda söz verilmesi ve geleceğin yıldızı olarak gösterilmesi, kulübün en genç kaptanı olması ve daha birçok olay var.

Ömer'in yapması gereken bu kadar değer gördüğü kulübe kendisinin de dediği gibi para kazandırarak gitmeseydi. 3-4 yıllık bir sözleşmeye imza atıp kiralık oynayarak kendini gösterebilirdi. Zaten o potansiyel varsa Ozan Kabak gibi 15-20 milyon eurolara giderdi.
Değer verme olayı teknik direktöre ve futbolculara anlatılmamış o zaman. Ozan Tufan geçen yıl Rizespor maçında bomboş pozisyondaki Ömer'i görüp golü ona attırmamıştı. Bu yıl 3. lig takımı ile yapılan maçta zerre kadar sebep yokken (değil kaleci, isterse 3 tane futbolcu kırmızı görsün) 30. dakikada oyundan alındı. Bu durumda sen de gitmek istersin, ben de.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Değer verme olayı teknik direktöre ve futbolculara anlatılmamış o zaman. Ozan Tufan geçen yıl Rizespor maçında bomboş pozisyondaki Ömer'i görüp golü ona attırmamıştı. Bu yıl 3. lig takımı ile yapılan maçta zerre kadar sebep yokken (değil kaleci, isterse 3 tane futbolcu kırmızı görsün) 30. dakikada oyundan alındı. Bu durumda sen de gitmek istersin, ben de.
O maçta Ömer Faruk'a değil başka birisine pas vermemişti fakat futbolun içinde olur böyle şeyler.

O dediğin duruma ben de kızmıştım. Ama sırf bu sebepten de gitmek olmaz. 5 yıllık projeyle gelmiş kulüp sana böyle hemen kestirmek olmaz.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
O maçta Ömer Faruk'a değil başka birisine pas vermemişti fakat futbolun içinde olur böyle şeyler.

O dediğin duruma ben de kızmıştım. Ama sırf bu sebepten de gitmek olmaz. 5 yıllık projeyle gelmiş kulüp sana böyle hemen kestirmek olmaz.
Ömer Faruk bu konuda sonuna haklı. Çocuğun önünü açmak yerine onun pozisyonunda Ozan oynatılıyor. Üstüne Mert Hakan ve Pelkas alındı. Şimdi de Mesut ismi konuşuluyor. Çocukta çok haklı bir şekilde bunlar varken bana sıra gelmez diye düşünüyor. 88'de oyuna sokulup koluna pazubandı takarak genç oyuncu kazanamazsın. Süre vermedikten sonra kaptanlık versen ne olur. Keşke biz koparabilsek ama Lizbon veya Schalke yolcusu oğlan.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ömer Faruk bu konuda sonuna haklı. Çocuğun önünü açmak yerine onun pozisyonunda Ozan oynatılıyor. Üstüne Mert Hakan ve Pelkas alındı. Şimdi de Mesut ismi konuşuluyor. Çocukta çok haklı bir şekilde bunlar varken bana sıra gelmez diye düşünüyor. 88'de oyuna sokulup koluna pazubandı takarak genç oyuncu kazanamazsın. Süre vermedikten sonra kaptanlık versen ne olur. Keşke biz koparabilsek ama Lizbon veya Schalke yolcusu oğlan.
Yahu burası çocuk eğlendirme kulübü mü? :A
Ozan'ı niye yedek bırakacaksın taş gibi top oynuyor şu formu devam etse 15'den açılacak kapı. 1-2 sene sabretse kiralık oynayıp kendini geliştirse zaten yeteneği varsa oynardı. 18 yaşında Arda Manisa'da pişti. Messi bak Lionel Messi'yi diyorum düzenli olarak 19 yaşında oynamaya başladı.
17'sine yeni girmiş çocuk da biraz sabredecek yani :A