'Baraj' Dizisinde Sürpriz Ayrılık! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Baraj.jpg

FOX'un sevilen dizisi 'Baraj'da sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını Medyapım ve No Dokuz Productions'un üstlendiği; başrollerini Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Iman Casablanca, Gizem Karaca ve Sumru Yavrucuk'un paylaştığı yapımda Hakan karakterine hayat veren Koray Şahinbaş bu akşam yayınlanacak olan bölümde senaryo gereği ölerek diziye veda edecek.

'Baraj' merakla beklenen yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de FOX'ta!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
bu dizide aynı marıa mustafa gibi sıradan bir dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Karakterin bu kadar kolay öleceğini düşünmemiştim ama en azından bir pislikten kurtulduk. Keşke Nehir yada Nazım zehirleseydiler. :A Yasak Elma da olduğu gibi harika olurdu. :Z

Karakter madem çıkacak, önceki bölümde ki sahneye gerek var mıydı acaba, keşke öyle bir şey yazılmasaydı. :(

Ayrıca yeni senarist dizinin sonunu film gibi yapacak gibi geliyor, umarım öyle olur. :Z

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Karakterin bu kadar kolay öleceğini düşünmemiştim ama en azından bir pislikten kurtulduk. Keşke Nehir yada Nazım zehirleseydiler. :A Yasak Elma da olduğu gibi harika olurdu. :Z

Karakter madem çıkacak, önceki bölümde ki sahneye gerek var mıydı acaba, keşke öyle bir şey yazılmasaydı. :(

Ayrıca yeni senarist dizinin sonunu film gibi yapacak gibi geliyor, umarım öyle olur. :Z

Kim zehirledi Hakan ı bencede bu bölümde ölecekti o sahneyi niye yazılır anlamam