🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ya bırakın bu işleri :A 1000 kelime yazı var bunu mu okuyalım şimdi?

Bak Mehmet Demirkol anlatıyor boş adam değil futbolu yalayıp yutmuş adam :A

Bayağı boş adam değil adam fenerli yorumcu Mehmet Demirkol'un dediklerine cevap attığım bağlantı da mevcuttur. Bu niye sayılmıyor bu niye sayılmıyor bu niye sayılıyor. Fenerbahçe'nin şampiyonluklarını bilmem ama bizim şampiyonlukların sayılma gerekçeleri tane tane var. 1000 tane yazı var çünkü adam ne sayılıyor ne sayılmıyor gayet objektif bir şekilde anlatmış. Siz kolay mı sanıyorsunuz o iki şampiyonluk Beşiktaş'a direkt verildi sanıyorsunuz galiba mb UEFA'ya takım göndermek için ülke genelinde federasyon turunua düzenliyor bu bakımdan diğer senelerden farklı ve iki sene biz gidiyoruz işin kısaca özü bu. Yani bizim şampiyonluklarımız her türlü helaldir. Fenerbahçe d e mantıklı bir gerekçe bulsun alsın hakkını varsa. Ama her tataftar grubu işine gelen taraftan baktığı için öyle oluyor. Beşiktaş'ın fazladan iki şampiyonluğu fazla. UEFA TFF Beşiktaş fanatiği beleşe iki şampiyonluk verdi. Büyüklüğünüz kalsın ben büyüğüm ben büyüğüm bizim hakkımız olana dokunmayın.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bayağı boş adam değil adam fenerli yorumcu Mehmet Demirkol'un dediklerine cevap attığım bağlantı da mevcuttur. Bu niye sayılmıyor bu niye sayılmıyor bu niye sayılıyor. Fenerbahçe'nin şampiyonluklarını bilmem ama bizim şampiyonlukların sayılma gerekçeleri tane tane var. 1000 tane yazı var çünkü adam ne sayılıyor ne sayılmıyor gayet objektif bir şekilde anlatmış. Siz kolay mı sanıyorsunuz o iki şampiyonluk Beşiktaş'a direkt verildi sanıyorsunuz galiba mb UEFA'ya takım göndermek için ülke genelinde federasyon turunua düzenliyor bu bakımdan diğer senelerden farklı ve iki sene biz gidiyoruz işin kısaca özü bu. Yani bizim şampiyonluklarımız her türlü helaldir. Fenerbahçe d e mantıklı bir gerekçe bulsun alsın hakkını varsa. Ama her tataftar grubu işine gelen taraftan baktığı için öyle oluyor. Beşiktaş'ın fazladan iki şampiyonluğu fazla. UEFA TFF Beşiktaş fanatiği beleşe iki şampiyonluk verdi. Büyüklüğünüz kalsın ben büyüğüm ben büyüğüm bizim hakkımız olana dokunmayın.
Zaten mantıklı açıklamalar sunuyoruz :A
Avrupa'da birçok önemli kurum bile tanıyor şampiyonluklarımızı :A
Son cümlene skljklsjgjklsjklgjkljklsjklg. Ben Bjk'ın 2 şampiyonluğunu alalım demiyorum ki 1959 öncesi sayılsın diyorum :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Zaten mantıklı açıklamalar sunuyoruz :A
Avrupa'da birçok önemli kurum bile tanıyor şampiyonluklarımızı :A
Son cümlene skljklsjgjklsjklgjkljklsjklg. Ben Bjk'ın 2 şampiyonluğunu alalım demiyorum ki 1959 öncesi sayılsın diyorum :A
Cok mantıklı bir sebebiniz olsa alırsınız mesela o kadar bu işin peşini bırakmak istemiyorsanız gidin FIFA'ya CAS'a eğer cidden haklı iseniz bir şeyler elde edersiniz.
59 öncesi bana göre tamamiyle hakkımız. Ya bizim 59 öncesini vermeleri gerekir ya da Bjk'ın 2 şampiyonluğunun alınması.

Bu mesajı yazdığın için dedim. Demek istediğim bizim şampiyonluklarımızin sayılmasının bir sebebi var. 59 öncesi diye verilmemiş. Ülke genelinde federasyon turnuvası düzenlendi uluslararası platforma takım göndermek için diğer senelerde bu yok. Yani durum farklı ha diğer ülkelerde sayılıyorsa bir mantıklı sebebiniz varsa hakkınızı arayın tabi ülkede olmazsa yurt dışı var.

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Cok mantıklı bir sebebiniz olsa alırsınız mesela o kadar bu işin peşini bırakmak istemiyorsanız gidin FIFA'ya CAS'a eğer cidden haklı iseniz bir şeyler elde edersiniz.

Bu mesajı yazdığın için dedim. Demek istediğim bizim şampiyonluklarımızin sayılmasının bir sebebi var. 59 öncesi diye verilmemiş. Ülke genelinde federasyon turnuvası düzenlendi uluslararası platforma takım göndermek diğer senelerde bu yok. Yani durum farklı ha diğer ülkelerde sayılıyorsa bir mantıklı sebebiniz varsa hakkınızı arayın tabi ülkede olmazsa yurt dışı var.

Al o dönemin gazete haberlerine bak :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Al o dönemin gazete haberlerine bak :A
Tmm hakkınız varsa illaki alırsınız bir de bunları TFF bizzat ülke genelinde organize etti mi o önemli biz Avrupa'da temsil ettik takımı bunun için ayrı bir turnuva düzenlendi.

şunu da belirtmek isterim ki tff ve bağlı kurumları bu hususta sı*p bir de sıvamışlardır. şampiyonluk olarak tescillememiş ancak şampiyonmuş gibi yıldız takabilirsiniz demişlerdir. uefa ise beşiktaş'ın iki şampiyonluğunu şampiyon kulüpler kupasına kabul belgesi deliliyle adeta zorla tescil ettirmiştir. yani tff'nin lütfu değil uefa'nın sopasıdır bu şampiyonluklar. o nedenle tff resmi sitesi ligi 59'dan başlatabilir, sorun değil.

gerçek ,altyazılara yazılan notlardan büyüktür. 58 yıl oynanan ligin 60 şampiyonu olmaz. teoride 1959 yılında başlasa da ligin başlangıç tarihi uefa tarafından 1957 olarak tescillenmiştir...

Bu da uzun diye okumadığın yazıdan bir kesit yani hakkınız varsa mutlaka UEFA verir.
------

Alıntıda bir argo vardı ondan dolayı sansürledim ceza yemeyelim şimdi durduk yere :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tmm hakkınız varsa illaki alırsınız bir de bunları TFF bizzat ülke genelinde organize etti mi o önemli biz Avrupa'da temsil ettik takımı bunun için ayrı bir turnuva düzenlendi.

Bu da uzun diye okumadığın yazıdan bir kesit yani hakkınız varsa mutlaka UEFA verir.
Şampiyonlar Ligi'nin 1957'de başlamasına göre bir tane Avrupa ülkesi milat olarak bakmıyor :A

Tabii ki TFF organize etti :A

İzlersin boş zamanında.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şampiyonlar Ligi'nin 1957'de başlamasına göre bir tane Avrupa ülkesi milat olarak bakmıyor :A

Tabii ki TFF organize etti :A

İzlersin boş zamanında.
Şampiyonlar ligi kısmını anlamadım :A 55te başladı ama bizim ülke 57 ile gitti. Bakarım şu an vaktim yok zaten canlı ders var yarın erken geç oldu bayağı :A Papağan gibi oldu ama UEFA eğer haklı iseniz mutlaka yardımcı olur :A
------

Bu arada sayılırsa bizim de işimize gelir :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
ErkBHy7XUAATsCx

Şu an çok fena bir kaosun içinde kulüp. Ultraaslan da mevcut yönetimle birlikte ihanetin içinde yer aldı ve üstü tamamen çizildi. Fatih Terim'in son açıklamaları daha önce pek rastlanmayacak ölçüde önemli açıklamalar ve doğruca yönetimle birlikte ultraaslan'a karşı yapıldı.

Bu adam Ali Sami Yen ve Metin Oktay ile eşit konumdadır Galatasaray'ın efsaneleri arasında. 50 sene sonra 100 sene sonra bile Galatasaray taraftarının gözünde efsaneliğini koruyacaktır. Böylesine büyük bir yaşayan efsaneye kulüp içinde bu yapılanlar asla unutulmayacak. Keşke pandemi olmasaydı, her maç yönetim istifa sesleriyle inlerdi Arena. Galiba taraftarın yokluğunu fırsat biliyorlar... Galatasaray tarihinin en nefret edilen yönetimi olma yolunda inanılmaz başarılı gidiyorlar.

Mayıs ayında ya bu yönetim kalacak ve Terim gidecek ya da Terim kalacak ve bu yönetim gidecek. Şu an kesin olan tek şey bu. Mayıs gelmeden Terim'i göndermeye kalkarlarsa zaten seçime filan girmesinler... Siz gideceksiniz. Ultraslan da gidecek. Ama Fatih Terim kalacak. Galatasaray kalacak. Gururunuz varsa istifa edin...

#YalnızdeğilsinFatihTerim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
ErkBHy7XUAATsCx

Şu an çok fena bir kaosun içinde kulüp. Ultraaslan da mevcut yönetimle birlikte ihanetin içinde yer aldı ve üstü tamamen çizildi. Fatih Terim'in son açıklamaları daha önce pek rastlanmayacak ölçüde önemli açıklamalar ve doğruca yönetimle birlikte ultraaslan'a karşı yapıldı.

Bu adam Ali Sami Yen ve Metin Oktay ile eşit konumdadır Galatasaray'ın efsaneleri arasında. 50 sene sonra 100 sene sonra bile Galatasaray taraftarının gözünde efsaneliğini koruyacaktır. Böylesine büyük bir yaşayan efsaneye kulüp içinde bu yapılanlar asla unutulmayacak. Keşke pandemi olmasaydı, her maç yönetim istifa sesleriyle inlerdi Arena. Galiba taraftarın yokluğunu fırsat biliyorlar... Galatasaray tarihinin en nefret edilen yönetimi olma yolunda inanılmaz başarılı gidiyorlar.

Mayıs ayında ya bu yönetim kalacak ve Terim gidecek ya da Terim kalacak ve bu yönetim gidecek. Şu an kesin olan tek şey bu. Mayıs gelmeden Terim'i göndermeye kalkarlarsa zaten seçime filan girmesinler... Siz gideceksiniz. Ultraslan da gidecek. Ama Fatih Terim kalacak. Galatasaray kalacak. Gururunuz varsa istifa edin...

#YalnızdeğilsinFatihTerim
Bunu şimdi ciddiye alayım mı pek alasım gelmiyor :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
1.5 senedir saçma bir kaos var.
Ya yönetim Ft'nin dediğini yapacak ya kovacak ya da istifa edecekler. Gs yönetimi hem hocayı takmıyor hem de hocayla devam ediyor. Hoca sürekli yönetime laf çakıyor. Yönetim ve hoca arasının bu kadar soğuk olduğu bir takım futbol tarihinde çok nadirdir herhalde :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bunu şimdi ciddiye alayım mı pek alasım gelmiyor :A
Neyi ciddiye almak? :A Ortada kaos var ve Fatih Terim ile yönetim restleşiyor, yönetim Ultraaslan'ı maşa olarak kullanıyor ancak taraftar tabi ki Terim'in yanında ve yönetimin istifasını istiyor, yönetimden nefret ediyor ve yönetim de hak ediyor bunu.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
1.5 senedir saçma bir kaos var.
Ya yönetim Ft'nin dediğini yapacak ya kovacak ya da istifa edecekler. Gs yönetimi hem hocayı takmıyor hem de hocayla devam ediyor. Hoca sürekli yönetime laf çakıyor. Yönetim ve hoca arasının bu kadar soğuk olduğu bir takım futbol tarihinde çok nadirdir herhalde :A
Ne olacak Fatih Terim'in serisinin bozulmaması daha da artması lazım o yüzden istediği oyuncular olmayınca böyle oluyor yönetim de transfer de kötü orası ayrı.
Neyi ciddiye almak? :A Ortada kaos var ve Fatih Terim ile yönetim restleşiyor, yönetim Ultraaslan'ı maşa olarak kullanıyor ancak taraftar tabi ki Terim'in yanında ve yönetimin istifasını istiyor, yönetimden nefret ediyor ve yönetim de hak ediyor bunu.
Bilmiyorum sen genelde troll yazarsın ya :A Fatih Terim baktı şampiyon olamayacak öyle olursa lig bitmeden tüyer artık :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Terim'in etkisiyle yönetim Mayıs'da gider, Terim devam eder. Yalnız yeni gelen yönetim istemeyerek sözleşme uzatır Terim ile çünkü Terim ile çalışmak gerçekten çok zor. Ne kadar başkan olursan ol Terim senden daha büyük figür daha büyük bir ego ve de bayağı dominant bir adam. Aklıma gelen bir kişi dışında hiçbir başkan onunla çalışmak istemezdi herhalde.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ne olacak Fatih Terim'in serisinin bozulmaması daha da artması lazım o yüzden istediği oyuncular olmayınca böyle oluyor yönetim de transfer de kötü orası ayrı.

Bilmiyorum sen genelde troll yazarsın ya :A Fatih Terim baktı şampiyon olamayacak öyle olursa lig bitmeden tüyer artık :A
Terim geçen sene de şampiyon olamadı, aslında olacaktı Şubat ayına gelindiğinde ama pandemi vb. malum. Ama Terim'in 8 şampiyonluğu var, Trabzon'un toplam şampiyonluğundan daha çok, BJK'nin ise yarısından daha çok. Haliyle böyle bir adamın derdi şampiyon olamayınca gitmek olmadı, olmasını gerektirecek bir şey de değil zaten. :A

Yönetim senelerdir Terim'i yalnız bıraktı transferlerde. Varsa yoksa Dursun'un kurduğu kadronun ekmeğini yediler, sattılar ama yerini doldurmadılar. Geçen sezon full kiralık takım oluşturdular, hepsi bir sezon sonra gidince hiçbir faydası dokunmadı. Eren Derdiyok'la şampiyonlar ligi zamanları... Uzun uzun hiç yazasım yok ne kadar beceriksiz ve iş bilmez bir yönetim ile karşı karşıyayız diye. :A

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Terim geçen sene de şampiyon olamadı, aslında olacaktı Şubat ayına gelindiğinde ama pandemi vb. malum. Ama Terim'in 8 şampiyonluğu var, Trabzon'un toplam şampiyonluğundan daha çok, BJK'nin ise yarısından daha çok. Haliyle böyle bir adamın derdi şampiyon olamayınca gitmek olmadı, olmasını gerektirecek bir şey de değil zaten. :A

Yönetim senelerdir Terim'i yalnız bıraktı transferlerde. Varsa yoksa Dursun'un kurduğu kadronun ekmeğini yediler, sattılar ama yerini doldurmadılar. Geçen sezon full kiralık takım oluşturdular, hepsi bir sezon sonra gidince hiçbir faydası dokunmadı. Eren Derdiyok'la şampiyonlar ligi zamanları... Uzun uzun hiç yazasım yok ne kadar beceriksiz ve iş bilmez bir yönetim ile karşı karşıyayız diye. :A
Valla ne zaman Galatasaray kötü gidiyor Terim tüyüyor sonra iyileşiyor takım tekrar geliyor ben buna izah bulamıyorum. Ultraslan ne yaptı bilmiyorum ama ne olursa olsun Fatih Terim'e sahip çıkmaları lazım ben Fatih Terim eleştirilmiyor diyorum ama bunu daha çok medya çapında olarak söylüyorum.

received_187471226399951.jpeg

Bu mu dediğin ultraslan :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Valla ne zaman Galatasaray kötü gidiyor Terim tüyüyor sonra iyileşiyor takım tekrar geliyor ben buna izah bulamıyorum. Ultraslan ne yaptı bilmiyorum ama ne olursa olsun Fatih Terim'e sahip çıkmaları lazım ben Fatih Terim eleştirilmiyor diyorum ama bunu daha çok medya çapında olarak söylüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 97938

Bu mu dediğin ultraslan :A
Bu fotoşop yalnız, hiçbir zaman böyle bir açıklama olmadı, Twitter'da FB'li sayfaların yapmış olduğu komik de olmayan trolleme denemelerinden. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24