Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    29

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Herkes kendi yağında kavrulmuş ve her biri yeterli oran almış :A
En etkilenmeyen Kefaret olmuş. Yorum konusunu açtığım ilk dizi olduğu için ayrı bir seviyorum diziyi ama senaryosu ve işleyişi çok iyi. Güzel dizi.
En çok kayıp veren ise Arıza. Bölümü çok iyiydi.

Hercai Ab grubunu 1 reyting daha yükseltirse bence iyi oranlar.
Survivor'un akibeti bu hafta netleşir.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
AB bu ülkenin aydınlık yüzüdür. :Z Üç yeni rakipten çok az etkilenip AB'de tüm dizilerin aksine yükselen Menajerimi Ara'yı tebrik etmekten başka bir şey yapmak mümkün değil. Demek ki iyi bölümler yazınca ve izleyiciye istediğini verince o cehennemin içinde bile bir şekilde tutunmayı başarıyorsun yoksa 1-2 ay önceki bölümler gibi olsa şu an final ihtimalini konuşuyor olurduk. Herkes bu sefer bitecek derken aslanlar gibi direnip ben bitti demeden bitmez diyor resmen. :Z

Listenin kalanında da bayağı ilginç sonuçlar var mesela Tövbeler Olsun'un Arıza ve ÇGH2'yi geçmesi gibi. Geçen hafta yeni yıl arasında bile sırası bu kadar yüksek değildi TRT yine ne işler karıştırıyorsa. :A

Recai yeni güne rağmen fena almamış. AB'de kimsenin yüz vermeyeceği belliydi. Fanlar cuma günü 5 alıyor diye pazar için umutluydu ama iki günün farklı dinamikleri olduğu da ortadaydı ve ona rağmen fena gitmemiş. Maria ile Mustafa'ya bile 17 hafta dayanan ATV bunu hayli hayli devam ettirir gerçi. :A

Arıza'nın AB'de 3 küsüre düşmesi ilginç. Çukur ve Alev Alev hariç Show'un tüm dizileri ağır Total olmaya başladı. :A @Afet Güçverir

Ve günün bombası daha doğrusu bomba olamayanı Survivor. :F Daha ikinci günden (ilk hafta bitmedi bile) 7-8 alması skandal değil de nedir. :A Bir de dizileri etkiler diye konuştuk durduk ama daha kendisi ayakta kalamıyor. :A Pazar bile bu kadar alıyorsa Çukur, Elma, Uyanış, Masumlar, EDHO, BZÇ, MD derken hafta içi dizilerine çiğ çiğ yem olur geçmişler ola. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
AB bu ülkenin aydınlık yüzüdür. :Z Üç yeni rakipten çok az etkilenip AB'de tüm dizilerin aksine yükselen Menajerimi Ara'yı tebrik etmekten başka bir şey yapmak mümkün değil. Demek ki iyi bölümler yazınca ve izleyiciye istediğini verince o cehennemin içinde bile bir şekilde tutunmayı başarıyorsun yoksa 1-2 ay önceki bölümler gibi olsa şu an final ihtimalini konuşuyor olurduk. Herkes bu sefer bitecek derken aslanlar gibi direnip ben bitti demeden bitmez diyor resmen. :Z

Listenin kalanında da bayağı ilginç sonuçlar var mesela Tövbeler Olsun'un Arıza ve ÇGH2'yi geçmesi gibi. Geçen hafta yeni yıl arasında bile sırası bu kadar yüksek değildi TRT yine ne işler karıştırıyorsa. :A

Recai yeni güne rağmen fena almamış. AB'de kimsenin yüz vermeyeceği belliydi. Fanlar cuma günü 5 alıyor diye pazar için umutluydu ama iki günün farklı dinamikleri olduğu da ortadaydı ve ona rağmen fena gitmemiş. Maria ile Mustafa'ya bile 17 hafta dayanan ATV bunu hayli hayli devam ettirir gerçi. :A

Arıza'nın AB'de 3 küsüre düşmesi ilginç. Çukur ve Alev Alev hariç Show'un tüm dizileri ağır Total olmaya başladı. :A @Afet Güçverir

Ve günün bombası daha doğrusu bomba olamayanı Survivor. :F Daha ikinci günden (ilk hafta bitmedi bile) 7-8 alması skandal değil de nedir. :A Bir de dizileri etkiler diye konuştuk durduk ama daha kendisi ayakta kalamıyor. :A Pazar bile bu kadar alıyorsa Çukur, Elma, Uyanış, Masumlar, EDHO, BZÇ, MD derken hafta içi dizilerine çiğ çiğ yem olur geçmişler ola. :A
Tövbeler Olsun'a hiç dikkat etmemiştim. Onu da ekleyeyim yoruma :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
'TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun, AB grubunda 6. sırada yer alarak bu hafta sürpriz yaptı.'
Bu şekilde ekledim :A :A
Her yapımın yüzü gülmüş bir grupta. Çok ilginç :A darısı bu akşama
Hay onun sürprizine. :A

Her pazartesi 3 grupta da tüm dizilerin yüzü gülüyor zaten Maraşlı dışında merak edilecek bir şey yok. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tövbeler Olsun genelde aynı gezerken Survivor gelmesine rağmen yükselmesi ilginç. Menajerimi Ara total düşüp AB artması ilginç.

Bu arada Yemin hafta içi bir bile alamadığı oluyordu. Hafta sonu 3'ü zorlamış.

Herkes iyi kötü idare ediyor ama net bir birinci yok bugün.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
her zamankı gibi fox 1. show haber 2..TRT DE başarlı tabi tövbeler olsun konusunda

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Menajerimi Ara'nın dün akşamki bölümü iyiydi. Bu sonuç çokta sürpriz olmadı. Tempo bu şekilde devam edebilirse güzel olacak. Yeni bir saçma aşk üçgeni gelmez inşallah.

Survivor'un bu oranlarından sonra Acun hafta içi entrikayı salar yapıma. Hafta sonları da zirve yaptırır. Hafta içi bir şey yapamayacağını bildiği için hafta sonları onun için çok önemli.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Total ve AB'de ufacık düşüp ABC1'de yükselen Kefaret ile AB'de 1 reyting yükselen Menajerimi Ara'ya büyük tebrikler. :Z Survivor'un Pazar iyi gideceğini düşünüp ikisinden de düşüş bekliyordum ama güzel direnmişler. :Z

Survivor beklenti altında gitmiş bence. Ben Pazar günleri hep yüksek aldığını hatırlıyorum. Ortalık karışıp, kaoslar, kulisler başlayınca yükselebilir tabi.

Arıza büyük düşmüş ama yine de fena sayılmaz oranları.

Hercai yeni gününde beklediğim gibi gitmiş. Oranı Pazar için fena değil ama Cuma'daki son oranları daha iyiydi. Bu oranlarla devam eder bence ne uzar ne kısalır.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Yeni günümüzün ilk haftası yine iyi geldi hoş ben dün ki bölüme göre daha yükse bekliyordum özellikle totali
bu hafta daha iyi alacağımızı düşünüyorum :D
gun değişikliği sevmemde ...show tv gibi atv erkek izleyicilerine dizi yapmaya başladı..hercai yuksek beklıyordum..ama pazar gunleride dizi alışkanlığı var..cuma gunu izleyicisi pazarda aynı gibi haftaya yukselır umarım

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Menajeri Ara'nın AB'de iyi oranlar almasına sevindim. Dizinin kaderi tamamen senaristin ellerinde. Umarım tekrardan saçmalayıp diziyi zor duruma sokmaz.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Survivor fena değil, biraz zaman geçtikten sonra oturduğu zaman karakterler yerine haftasonu 7-9 arası almaya devam edecektir.

Menajerimi Ara AB'de gayet iyi gitmiş.

Hercai beklediğimden daha iyi, devam eder gibi bu oranlarla.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Haftaya yükselir yeni günümüzün ilk haftası yükselecektir dizimiz
------

Kaç kere bitecek dediniz ne oldu bitmeyecek işte :A
Evet bitti ama forumdaki bazıları çatlayıp patladıktan 5 ay sonra bitti bunu da hatırlatırım :)
Recai zerre umrumda değil ama alıntıladığınız mesajım fena dokunmuş sanırım. Basit ve kolay unutulacak bir dizi için değmez bu laflar, kendinize gelin. :A