Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    25

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Arka Sokaklar totali yine almış zaten AB grubu kimsenin alması imkansız Kırmızı Oda'nın elinden :A

Akıncı Ramo ve Arka Sokaklar gelince düşeceği çok belliydi öyle olmuş.

Son Yaz için bir sonraki bölüme de bakmak lazım.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
kırmızı odaya bak iki grupda zirvede sadece .arka sokalar da bş grupda geçmil ahlende esra mugeyi geçiyor

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Kırmızı Oda güzel bölüm çıkarsa bakarım artık ama güzel bölüm olana kadar Son Yaz dizisini ve Akrep i izleyecem. Soz Yaz dizisinin ilk bölümüne başladım jenerik falan güzel. :Z

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
-Kırmızı oda kendi kitlesini korumuş ve kaldığı yerden devam ediyor,Survivor gelse de TV8 göz bebeği Kırmızı Oda olacak.

-Arka Sokaklar için diyecek bir şey yok TOTALde böyle rakamlar alırsa 500 bölüm daha devam eder.

-Ramo totalde 6 reytingini korumuş ama yine tüm gruplarda büyük düşüş var,toparlanması lazım çünkü güçlü bir kadrosu var ve o kadro için yüksek reyting gerekiyor.

-Akıncı,Ramonun ve Arka Sokakların geri gelmesiyle büyük düşüş yaşamış,riskli bir iş olduğunu belliydi sonuçta bir ilk kahraman dizisi ve insanlar bölüm başına milyon dolarlık dizilerle kıyaslamaya başladı.Dizinin 4 stok bölümü var gidişatını 3 ve 4 bölüm belirleyecek,ama yine düşüş yaşansa erken final kaçınılmaz.

-Son Yaz,KO ile birlikte yükselişte olan tek dizi,gençlerin sevdiği bir dizi olmuş ama yine kesin bir şey diyemiyorum sonuçta Çocukluğun 2 bölümü daha çok izlenmişti.

-Akrep yolun sonuna geldi bu reytinglerle devam etmez diye düşünüyorum ve Seni Çok Bekledim dizisi arkada bekliyor.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Herkes reytinglerden bahsetmiş ama tek güne tam tamına yedi farklı dizinin olması fazla anormal değil mi? Çekim ekibine ve oyunculara yazık. Bu şartlarda setler ne emeklerle kuruluyor, hemen hemen her gün bütün ekip sabahlıyor. Biraz da bunu göz önünde değerlendirirsek kanalların bu kadar acımasız olması gerçekten can sıkıcı. Tek dertleri gerçekten reyting, diğer hiçbir şeyi umursamıyorlar. Böyle durumlara müdahale etmesi gereken RTÜK de göz yummaya devam edip sözde ahlak bekçiliği yapmaya devam etsin. Çok kuralcı, sistemli, tıkır tıkır işleyen bir TV sistemimiz var sonuçta. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Herkes reytinglerden bahsetmiş ama tek güne tam tamına yedi farklı dizinin olması fazla anormal değil mi? Çekim ekibine ve oyunculara yazık. Bu şartlarda setler ne emeklerle kuruluyor, hemen hemen her gün bütün ekip sabahlıyor. Biraz da bunu göz önünde değerlendirirsek kanalların bu kadar acımasız olması gerçekten can sıkıcı. Tek dertleri gerçekten reyting, diğer hiçbir şeyi umursamıyorlar. Böyle durumlara müdahale etmesi gereken RTÜK de göz yummaya devam edip sözde ahlak bekçiliği yapmaya devam etsin. Çok kuralcı, sistemli, tıkır tıkır işleyen bir TV sistemimiz var sonuçta. :)
Sezon başından beri cuma günü 7 dizi vardı tepki göstermek için geç kalmadın mı. :A Gör işte Kırmızı Oda nasıl bir cehennemin içinde o kadar yüksek alıyor. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Sezon başından beri cuma günü 7 dizi vardı tepki göstermek için geç kalmadın mı. :A Gör işte Kırmızı Oda nasıl bir cehennemin içinde o kadar yüksek alıyor. :A
Sezon başında reytingleri (yada Cuma gününün reytinglerini) takip etmiyordum, ilk kez farkettim. :A

Tebriği hakediyor gerçekten. Zaten yeni dizilerin hiçbiri tutmamış, Mart-Nisan bilemedim en geç sezon sonuna kadar dayanabilirler anca. Tabii o zaman da kanallar dişlerini sıkabilirse. :A

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sezon başında reytingleri (yada Cuma gününün reytinglerini) takip etmiyordum, ilk kez farkettim. :A

Tebriği hakediyor gerçekten. Zaten yeni dizilerin hiçbiri tutmamış, Mart-Nisan bilemedim en geç sezon sonuna kadar dayanabilirler anca. Tabii o zaman da kanallar dişini sıkarsa. :A
Vay be senden de tebrik geldiğine göre kıyamet yakın. :eek: Sezon başından beri Bay Yanlış, Babil, Çocukluk, Hercai (gün değiştirdi) derken 4-5 dizi harcandı bizim dizinin karşısında durmak öyle kolay değil. :Z

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Vay be senden de tebrik geldiğine göre kıyamet yakın. :eek: Sezon başından beri Bay Yanlış, Babil, Çocukluk, Hercai (gün değiştirdi) derken 4-5 dizi harcandı bizim dizinin karşısında durmak öyle kolay değil. :Z
Niye korkudan ara vermekten vazgeçtiniz o zaman? :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tebrikler Son Yaz. :bhr:

Şahane bir 2. bölümle çok güzel oranlar almış bu zorlu günde. :Z Her kitleyi çekecek hikayeler var dizide. Yani Yağmur ve Akgün aşkı genç kitleyi, aile kısmı geneli ve yine kadınları, işin polisiye ve aksiyon kısmı da erkek kitleyi çekiyor. :Z Eğer 3. bölüm de dün akşamki bölüm gibi hareketli ve akıcı olursa oranlarını daha da artırır, ki artıracağına da inanıyorum. :Z Bu oranlar her türlü yeter diziye. :Z Başka günlerde 4-5 alan diziler başarılı sayılırken kurtlar sofrası gibi olan Cuma'da 5 almak asıl başarı. :A

Akıncı'nın düşeceği belliydi. Hem o kötü fragmanlardan dolayı merak edildi hem de 2 rakibi yoktu ve ilk bölümü yüksek aldı ama maalesef alacağı oranlar en fazla bu kadar. Bütçesi fazla deniliyordu eğer bu oranları almaya devam ederse ya da düşerse ATV Kardeşlerim'i Cuma'da deneyecektir.

Kırmızı Oda zirvedeki yerini koruyor. Büyük tebrikler.

Akrep geçen hafta yükseliş yaşamıştı rakipleri olmadığı için ama bu hafta sert düşmüş. Başta severek izlesem de hem bu çalıntı olayı hem de aynı olayların tekrarlanmasından dolayı izlemeyi bıraktım. Star planladığı gibi SÇB'yi Cuma'ya alır, yarış daha da kızışır.

Ramo 1 reytinge yakın düşüş yaşasa da oranları hala çok iyi ve sezon başından beri çok iyi gidiyor. Daha hareketli bölümlerle yükselir o da.
------

Yok artık bir zamanlar severek izlediğin Babil'in bitişine bile seviniyorsun. :eek: Gören de ne için sanacak. :A

Sen diyordun hem bizim halkımız takıntılı, problemli seviyor diye haklı çıktın bak demek sen de seviyorsun. :A

• Beğendim
Reactions: EnveR

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tebrikler Son Yaz. :bhr:

Şahane bir 2. bölümle çok güzel oranlar almış bu zorlu günde. :Z Her kitleyi çekecek hikayeler var dizide. Yani Yağmur ve Akgün aşkı genç kitleyi, aile kısmı geneli ve yine kadınları, işin polisiye ve aksiyon kısmı da erkek kitleyi çekiyor. :Z Eğer 3. bölüm de dün akşamki bölüm gibi hareketli ve akıcı olursa oranlarını daha da artırır, ki artıracağına da inanıyorum. :Z Bu oranlar her türlü yeter diziye. :Z Başka günlerde 4-5 alan diziler başarılı sayılırken kurtlar sofrası gibi olan Cuma'da 5 almak asıl başarı. :A

Akıncı'nın düşeceği belliydi. Hem o kötü fragmanlardan dolayı merak edildi hem de 2 rakibi yoktu ve ilk bölümü yüksek aldı ama maalesef alacağı oranlar en fazla bu kadar. Bütçesi fazla deniliyordu eğer bu oranları almaya devam ederse ya da düşerse ATV Kardeşlerim'i Cuma'da deneyecektir.

Kırmızı Oda zirvedeki yerini koruyor. Büyük tebrikler.

Akrep geçen hafta yükseliş yaşamıştı rakipleri olmadığı için ama bu hafta sert düşmüş. Başta severek izlesem de hem bu çalıntı olayı hem de aynı olayların tekrarlanmasından dolayı izlemeyi bıraktım. Star planladığı gibi SÇB'yi Cuma'ya alır, yarış daha da kızışır.

Ramo 1 reytinge yakın düşüş yaşasa da oranları hala çok iyi ve sezon başından beri çok iyi gidiyor. Daha hareketli bölümlerle yükselir o da.
------

Yok artık bir zamanlar severek izlediğin Babil'in bitişine bile seviniyorsun. :eek: Gören de ne için sanacak. :A

Sen diyordun hem bizim halkımız takıntılı, problemli seviyor diye haklı çıktın bak demek sen de seviyorsun. :A
Son Yaz için destan döşeyip Kırmızı Oda'ya sadece tebrikler demek de ne bileyim. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Son Yaz için destan döşeyip Kırmızı Oda'ya sadece tebrikler demek de ne bileyim. :A
Biri izlediğim, diğeri her hafta zirvede olan ama düzenli izlemediğim bir dizi daha ne yazayım?

Kendi yaptığın şeyleri başkaları yapınca nasıl da parlıyorsun sen BZÇ'yi tebrik etmediğinde her hafta zirvede nesini tebrik edeyim demiyor muydun? :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Biri izlediğim, diğeri her hafta zirvede olan ama düzenli izlemediğim bir dizi daha ne yazayım?

Kendi yaptığın şeyleri başkaları yapınca nasıl da parlıyorsun sen BZÇ'yi tebrik etmediğinde her hafta zirvede nesini tebrik edeyim demiyor muydun? :A
Ben BZÇ izlemiyorum ama sen KO'yu izlediğini söylüyorsun takdir edersin ki aynı durum değil. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben BZÇ izlemiyorum ama sen KO'yu izlediğini söylüyorsun takdir edersin ki aynı durum değil. :A
Evet aynı durum değil, sen kıskandığın için yazmıyorsun ben sadece her hafta zirvede olduğu için farklı bir durum olmadığı için yorumlamak istemedim. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ramo'nun son birkaç bölümünde neredeyse kadronun yarısından fazlası ayrıldı. Bunun mutlaka reytinglere olumsuz etkisi olmuştur :A

Akıncı daha da düşer, neden bu kadar gereksiz bir dizi yaptılar anlamıyorum :(

Son Yaz da AB'de bir ihtimal daha da yükselebilir. KO dışında diş geçiren fazla dizi yok, o boşluğu rahatça kapatırsa şaşırmam.

Arka Sokaklar yine bildiğimiz gibi, birilerinin başına birşey gelince reyting saman alevi gibi oluyor :A