Deniz Işın 'Yaşı 19' Dizisinde! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
deniz-isin.jpg

Deniz Işın'ın yeni dizisi belli oldu!

Gold Film'in yapımcılığını, Sırma Yanık'ın senaristliğini üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturacağı ve başrolünde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Tolga Güleç'in yer alacağı diziye son olarak' Sefirin Kızı'nda yer alan Deniz Işın dahil oldu.

Hafta içerisinde çekimlerine başlanacak olan dizide iş insanı Sakıp Sabancı'nın yaşadığı Anadolu Yakası'ndaki ev Hale karakteri (Hülya Avşar) için kullanılacak.

İki annenin çocukları için verdikleri büyük mücadeleyi ekrana taşıyacak olan' Yaşı 19' yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bana göre önü açık bir kız ama arka arkaya bu kadar proje ilginç geldi. :A

İki annenin çocukları için verdikleri büyük mücadeleyi ekrana taşıyacak olan
E Sırma Yanık bu zaten önceki yazdığın Kardeş Çocukları dizisinin de konusuydu. :F

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Bana göre önü açık bir kız ama arka arkaya bu kadar proje ilginç geldi. :A

E Sırma Yanık bu zaten önceki yazdığın Kardeş Çocukları dizisinin de konusuydu. :F
KÇ dizisini izlemedim ama senin dediğin gibiyse aynı konuyu daha güçlü oyuncularla işleyecekse, yazdığı senaryoya o kadar çok güveniyor demek.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
KÇ dizisini izlemedim ama senin dediğin gibiyse aynı konuyu daha güçlü oyuncularla işleyecekse, yazdığı senaryoya o kadar çok güveniyor demek.
Genelde aynı tarz hikayeler yazıyor hep. Fazilet Hanım ve Kızları ile Zalim İstanbul da birbirine benziyordu sanırım.

Bu diziyi de ne yapar ne ettirir tutturur, dram da cidden çok iyi isim ama sonradan bırakırsa da dizi batar.
Dizinin müziklerine bayılacaksınız.
@EmreCan güzel müzikler olur umaırm. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Orada iki kardeşin annelik mücadelesi falan anlatılıyordu. Ve yine Gold Film’di. Burada kardeş değillerdir ama yani aşağı yukarı aynı tema sonuç olarak. :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hepiniz er ya da geç Deniz TURAL ismini öğreneceksiniz :A Röportaj yaptıklarında varoş Fav10'da zamanında yer almıştım o çöplükten çıkıp büyüdüm diyeceğim :A
Aramızdaki en total insan sendin, bizim sayemizde birazcık kurtulur gibi oldun. :A Minnet duyacağına küçük görmek de... :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19