Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EqO6eXGXcAAMRNh

Exxen'in merakla beklenen dizilerinden biri olan 'Hükümsüz' yayın hayatına başladı!

Yapımcılığını Mustafa Uslu'nun üstlendiği, senaryosunu Oğulcan Kırca'nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak'ın oturduğu dizinin kadrosunda; Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy, Mehmet Ulay, Ruhsal Öcal, İsmail Hacıoğlu, Şebnem Doğruer ve Pınar Bibin yer alıyor.

Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan dizi ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

'Hükümsüz' ilk bölümüyle şimdi Exxen'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Az önce izledim çok beğendim Burçini özlemişim valla harikaydı esma olarak asil duruyordu role çok yakışmış bayıldım :D konu başta klasik gibi başlasada merakta bıraktırıyor sonuna kadar izlemek istiyorsunuz
babanın ölümünde o denizcilik şirketi ile bağlantılı olduğunu düşünüyorum son telefon konuşması pekte iyi bitmedi çünkü esma bunu ortaya çıkarak bence ya vede o avukat adayı kızın kızkardeşini kim öldürdü onu merak ediyorum
bakalım ikinci bölümde neler olacak

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sonunda izleyebildim ilk bölümü. Görüntüsünden kadrosuna, hikayesinden müziklerine harika bir iş çıkmış ortaya.

Esma karakterini Özgü Namal ile seyretmek çok daha iyi olabilirdi, ama Burçin Terzioğlu da ayrı bir yakışmış. Aynı şekilde Hande Doğandemir de gayet iyi. İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy'u pek sevemedim nedense. Bu arada keşke Mehmet Ulay'ı daha fazla izleyebilseydik

Harika jenerik öncesi verilen sahnenin bölüm ile bağlantısını bölüm sonuna kadar anlamadım ve makyaj baya iyiydi çok gerçekçi duruyordu... Filiz'in kardeşi olduğunu öğrenince çok şaşırdım, doğrusu öyle bir şey hiç beklemiyordum ve aklımın ucundan geçmiyordu.

Çetin'in ölümüyle ilgili Fatma'nın sevgilisinden çok Esma'nın gittiği yerin alakası olduğunu düşünüyorum. Bir iki bölüme netleşir. Ayrıca Esma'nın annesine "ya katil dışarıda dolaşıyorsa?" demesi Bir Annenin Günahı'nı hatırlattı. :(

İkinci bölümü merakla bekliyorum, umarım hemen gelir. :Z
------

Az önce izledim çok beğendim Burçini özlemişim valla harikaydı esma olarak asil duruyordu role çok yakışmış bayıldım :D konu başta klasik gibi başlasada merakta bıraktırıyor sonuna kadar izlemek istiyorsunuz
babanın ölümünde o denizcilik şirketi ile bağlantılı olduğunu düşünüyorum son telefon konuşması pekte iyi bitmedi çünkü esma bunu ortaya çıkarak bence ya vede o avukat adayı kızın kızkardeşini kim öldürdü onu merak ediyorum
bakalım ikinci bölümde neler olacak
Bana da ilk başta çok klasik geldi, ama izlemeye devam edince heyecan arttı. Çok merak ettim. Kardeşinin konuştuğu kişiyi fazla göstermezler bence ya.

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Sonunda izleyebildim ilk bölümü. Görüntüsünden kadrosuna, hikayesinden müziklerine harika bir iş çıkmış ortaya.

Esma karakterini Özgü Namal ile seyretmek çok daha iyi olabilirdi, ama Burçin Terzioğlu da ayrı bir yakışmış. Aynı şekilde Hande Doğandemir de gayet iyi. İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy'u pek sevemedim nedense. Bu arada keşke Mehmet Ulay'ı daha fazla izleyebilseydik

Harika jenerik öncesi verilen sahnenin bölüm ile bağlantısını bölüm sonuna kadar anlamadım ve makyaj baya iyiydi çok gerçekçi duruyordu... Filiz'in kardeşi olduğunu öğrenince çok şaşırdım, doğrusu öyle bir şey hiç beklemiyordum ve aklımın ucundan geçmiyordu.

Çetin'in ölümüyle ilgili Fatma'nın sevgilisinden çok Esma'nın gittiği yerin alakası olduğunu düşünüyorum. Bir iki bölüme netleşir. Ayrıca Esma'nın annesine "ya katil dışarıda dolaşıyorsa?" demesi Bir Annenin Günahı'nı hatırlattı. :(

İkinci bölümü merakla bekliyorum, umarım hemen gelir. :Z
------

Bana da ilk başta çok klasik geldi, ama izlemeye devam edince heyecan arttı. Çok merak ettim. Kardeşinin konuştuğu kişiyi fazla göstermezler bence ya.

Banada öyle geliyor bakalım

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Fragmanı görüp ön yargı ile yaklaşmıştı herkes. Ama güzel bir iş olduğunu izleyince gördü herkes. 💃🕺

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Senaryodaki ufak pürüzler ve aşırı karanlık çekimleri haricinde gerçekten kaliteli bir iş olmuş. Burçin Terzioğlu yine karakterine olan hakimiyetiyle büyülüyor ki eminim ki sonraki bölümlerde daha da coşturacaktır. :Z Hande Doğandemir normalde pek bayıldığım bir oyuncu değil ama Kırmızı Oda'dan sonra burada da başarılı bir performans çıkarmış. Alican Yücesoy ve İsmail Hacıoğlu'nu fazla göremedik ama onlar da yeteneklerinden şüphe duymadığımız isimler. Kadın cinayetleri konusunun yanı sıra dizide kendi içinde devam eden bir polisiye hikaye olması da ayrı bir tat katmış. Mustafa Uslu'yu kişisel olarak sevebilmek mümkün değil ama iyi projeler yapıyor hakkını vermek lazım. Yeni bölümü bekliyorum. :Z

7.5/10

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
1x1

Çok karanlık bir bölümdü. Dizi zaten kasvetli iyice adamı boğuyor. İyi ki rol Burçin Terzioğlu'na verilmiş. Kendisine çok yakıştı. Hande Doğandemir bu saçlarla ayrı bir güzel olmuş.

Gayet iyi bir açılış bölümü oldu. Bize hikayenin ana hatlarını anlatmış oldular. Geçmiş ve gelecek arasındaki bağı da güzel yaparlarsa dizi muhteşem olur. Ben ileride Esma ve Filiz'in karşı karşıya geleceklerini düşünüyorum. Filiz'in kardeşinin ölümünde Esma'nın babasının parmağı varmış gibi bir his var içimde. Ayrıca Esma'nın gittiği denizcilik şirketi de bana hiç masum gelmedi. Alican Yücesoy'un karakterin dizide neden var olduğu daha belli olmadı. İsmail Hacıoğlu'nun karakteri de belli ki tuttuğunu koparan bir gazeteci. Filiz ile güzel bir ikili olacaklardır.

7/10

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
İzleyen biri TV8'deki yayını başladığında haber verebilir mi tekrar bakmak istiyorum. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Günlerdir Hükümsüz'ü izlerim diyordum, bugün fırsatım varken izledim sonunda. Ücretsiz üyelik de bitmeden izlemiş oldum. :A

1x1

Dizinin kadrosu ve konusundan dolayı beklentim oldukça yüksekti. İzleyince beklentimi tam olarak karşılamasa da fena bir iş olmamış. Yani açıkçası ilk bölüm konusunda da biraz kafam karışık. Sanki daha detaylı bir ilk bölüm olabilirmiş gibi geldi.

Esma ve Filiz'in yolları kesişti, beraber hem bu işi çözecekler gibi. Dizinin tam olarak anlatılmasa da polisiye kısmı da var belli ki. Ben her bölüm bir kadının hayatı işlenir sanıyordum başlamadan önce ama belli ki birkaç hikayenin birbiriyle bağlantısı var. Filiz'in kardeşinin ölümü (bu arada Elfida şarkısı çok yakışmıştı diziye. :bhr: ), Esma'nın babasının ve çalışanın ölümü bakalım nasıl işlenecek. Burçin Terzioğlu yine şahane, Hande Doğandemir de son projelerinde şaşırtıyor beni performansıyla. Bu dizide de iyiydi. Kısa saç da yakışmış. :A

İsmail Hacıoğlu'nun karakterini pek göremedik ama gördüğümüz kadarıyla belli ki o da işi araştırmaya başlayacak. Büyük ihtimalle de Filiz'le beraber işi yürütecekler. Alican Yücesoy'un karakteri hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Sadece mezarlıkta ve son sahnede gördük. Hikayenin karanlık tarafında olacak gibi.

Fragman konusundaki yorumumda yönetmenliği pek beğenmediğimi söylemiştim açıkçası. Çok aceleye gelmiş gibiydi ama bölümde gördüm ki ne çok iyi ne çok kötü. Evet bazı kısımları güzeldi. Dizinin gri tonunu sevdim. Böyle karanlık, kasvetli temalarda dizi izlemeyi seviyorum.

7.5/10

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Günlerdir Hükümsüz'ü izlerim diyordum, bugün fırsatım varken izledim sonunda. Ücretsiz üyelik de bitmeden izlemiş oldum. :A

1x1

Dizinin kadrosu ve konusundan dolayı beklentim oldukça yüksekti. İzleyince beklentimi tam olarak karşılamasa da fena bir iş olmamış. Yani açıkçası ilk bölüm konusunda da biraz kafam karışık. Sanki daha detaylı bir ilk bölüm olabilirmiş gibi geldi.

Esma ve Filiz'in yolları kesişti, beraber hem bu işi çözecekler gibi. Dizinin tam olarak anlatılmasa da polisiye kısmı da var belli ki. Ben her bölüm bir kadının hayatı işlenir sanıyordum başlamadan önce ama belli ki birkaç hikayenin birbiriyle bağlantısı var. Filiz'in kardeşinin ölümü (bu arada Elfida şarkısı çok yakışmıştı diziye. :bhr: ), Esma'nın babasının ve çalışanın ölümü bakalım nasıl işlenecek. Burçin Terzioğlu yine şahane, Hande Doğandemir de son projelerinde şaşırtıyor beni performansıyla. Bu dizide de iyiydi. Kısa saç da yakışmış. :A

İsmail Hacıoğlu'nun karakterini pek göremedik ama gördüğümüz kadarıyla belli ki o da işi araştırmaya başlayacak. Büyük ihtimalle de Filiz'le beraber işi yürütecekler. Alican Yücesoy'un karakteri hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Sadece mezarlıkta ve son sahnede gördük. Hikayenin karanlık tarafında olacak gibi.

Fragman konusundaki yorumumda yönetmenliği pek beğenmediğimi söylemiştim açıkçası. Çok aceleye gelmiş gibiydi ama bölümde gördüm ki ne çok iyi ne çok kötü. Evet bazı kısımları güzeldi. Dizinin gri tonunu sevdim. Böyle karanlık, kasvetli temalarda dizi izlemeyi seviyorum.

7.5/10
Hande'nin saçı yakışmış ne demek ya Menajerimi Ara üçgen kafalı Beren saçı resmen. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hande'nin saçı yakışmış ne demek ya Menajerimi Ara üçgen kafalı Beren saçı resmen. :A
Ben kısa saç çok severim. :A Gayet de yakışmış Hande’ye bu imajı. :A

Beren’i sevmem ama Yaprak Medine de hoş kız, farklı havası var ve o saç ona da yakışıyor. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben kısa saç çok severim. :A Gayet de yakışmış Hande’ye bu imajı. :A

Beren’i sevmem ama Yaprak Medine de hoş kız, farklı havası var ve o saç ona da yakışıyor. :A
Yok ben de kısa saç seviyorum ama bu model ikisinde de peruk gibi duruyor yoksa taşıyanlarda sıkıntı yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bölüm daha Çarşamba günü gelecekmiş, keşke yayınlanmadan bir kaç bölüm çekselerdi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
1x2

Burçin Terzioğlu'nu böyle tutturuğunu koparan karakterlerde izlemeyi seviyorum. Ayşegül ve Leyla'dan sonra Esma'yı da izlemesi keyifli. Özellikle bu bölümde annesine sesli mesaj bıraktığı sahnede yine çok başarılıydı. Hande Doğandemir'le de güzel bir ikili oldular Türkiye'de olmasak ilişki yaşasınlar falan derdim o derece. :A Bu bölüm de hikayenin genişlemesi ve yeni sürprizlere gebe olmasıyla iyi aktı. Bazı belli başlı kusurlarına (özellikle kurguda) rağmen polisiye havasını sıkmadan veriyor. Sadece bazı yerlerde olaylar o kadar hızlı geçti ki anlayabilmek için geri sarmak zorunda kaldım. Umarım yeni bölüm için 2 hafta daha beklemeyiz.

8/10

• Beğendim
Reactions: mesmeso