TV8 Doğduğun Ev Kaderindir - Dizi Yorumları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Az önce bölümü tamamladım Müjgan ı sevmesemde ölümüne çok üzüldüm Mehdinin abla acısını İbrahim çok iyi yansıttı oynamadı yaşadı sanki Zeynep hala Mehdiyi seviyor ama gururu öne geçiyor haklı ama Mehdi değişmek istiyor Zeynebe dedi ben bir tek senin yanında iyi adam oluyorum diye Zeynebin bunu görmesi lazım Nerminden sonra şimdide Barışın dediklerini yapmaya başladı kendi kararlarımı kendim vereceğim diyor ama öyle yapmıyor Zeynep bakalım haftaya neler olacak
@The_Erinch
Dizideki problem... karakterler buharlaşıyor Melek.
Anne, Cemile nin Kızı, Benal ve En Son Kibrit....

• Beğendim
Reactions: Angelica

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Savaşı görünce aklıma direk Öyle Bir Geçer Zaman ki geldi...
Sonerin kardeşi; acaba Zeynebe aşık olup,düzelecek falan....

Bu arada Benal ve Nazlı yı hortlattılar ama Anne,Cemile nin Kızı, Kibrit ve Yaldız buhar şuan.

Mehdi iyice pskopata bağlı

Ve gecenin en sağlam "R" si Sakine. Nefret edilen karakteri seyirciye sevdirme hamlesi.
------

Abii bölüm nasıldı :D
izleeeeeeeeeeeeeeee

• İlginç

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Savaşı görünce aklıma direk Öyle Bir Geçer Zaman ki geldi...
Sonerin kardeşi; acaba Zeynebe aşık olup,düzelecek falan....

Bu arada Benal ve Nazlı yı hortlattılar ama Anne,Cemile nin Kızı, Kibrit ve Yaldız buhar şuan.

Mehdi iyice pskopata bağlı

Ve gecenin en sağlam "R" si Sakine. Nefret edilen karakteri seyirciye sevdirme hamlesi.
------

izleeeeeeeeeeeeeeee

Kibrittemi kayboldu inanamıyorumm hay benala emi genemi geldi o yaa
izlicem abi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Evet az önce tamamladım bölümü çok güzeldi Mehdinin kaçması hiç iyi olmadı ifade verip zeyneple konuşmaya çalışmalıydı hem hala seviyor kıskanıyor zeynebi hemde müjganı kaybettiği için iyi düşünemiyor psikolojisi alt üst olmuş zeynebin yerinde olsam dinlemeye çalışırdım mehdiyi anlamaya çalışırdım yanlış anlaşılmayayım mehdinin yaptıkları doğru değil ama kafası yerinde değilken yaptı mesela Barışın kardeşi Savaşla konuştuğu gibi mehdi ile konuşsa herşeyi halledebilirdi bence 10 yıldır kapalı olan herşeyi yıkıp döken Savaşla konuştuğu gibi Mehdi ile konuşmuyor bu bana doğru gelmedi Mehdi agresif bir adam olsada Zeynebi seviyor onun yanında daha iyi hissediyor herşeyi bir kenara bırakalım Zeynebin işe girmesinde en büyük katkı Mehdinin o videosunu göndermese Barış onu işe almıcaktı sırf bunun için bile Mehdiyi dinlemeliydi ama şunuda ekliyeyim keşke kendini kontrol edip arabanın camını parçalamadan önce Zeyneple konuşsaydı ah Mehdi şimdide kaçıracak Zeynebi bakalım ne olacak :(

@Emre Ozansoy @The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Evet az önce tamamladım bölümü çok güzeldi Mehdinin kaçması hiç iyi olmadı ifade verip zeyneple konuşmaya çalışmalıydı hem hala seviyor kıskanıyor zeynebi hemde müjganı kaybettiği için iyi düşünemiyor psikolojisi alt üst olmuş zeynebin yerinde olsam dinlemeye çalışırdım mehdiyi anlamaya çalışırdım yanlış anlaşılmayayım mehdinin yaptıkları doğru değil ama kafası yerinde değilken yaptı mesela Barışın kardeşi Savaşla konuştuğu gibi mehdi ile konuşsa herşeyi halledebilirdi bence 10 yıldır kapalı olan herşeyi yıkıp döken Savaşla konuştuğu gibi Mehdi ile konuşmuyor bu bana doğru gelmedi Mehdi agresif bir adam olsada Zeynebi seviyor onun yanında daha iyi hissediyor herşeyi bir kenara bırakalım Zeynebin işe girmesinde en büyük katkı Mehdinin o videosunu göndermese Barış onu işe almıcaktı sırf bunun için bile Mehdiyi dinlemeliydi ama şunuda ekliyeyim keşke kendini kontrol edip arabanın camını parçalamadan önce Zeyneple konuşsaydı ah Mehdi şimdide kaçıracak Zeynebi bakalım ne olacak :(

@Emre Ozansoy @The_Erinch
melek gördüğüm en uzun yorumun olabilir
kız sende mehdici çıktın ya başımıza

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
melek gördüğüm en uzun yorumun olabilir
kız sende mehdici çıktın ya başımıza
Nerde problemli erkek başrol var @Angelica abla orda. :A Sancar, Miran ve Mehdi... :A

Dün Sadakatsiz bittikten sonra annemle tekrarına baktım Mehdi iyice sinir bozucu bir hale gelmiş. Zeynep’in Barış ve Barış’ın kardeşiyle olan sahneleri çok beğendim. Hele Barış’ın kardeşini anlatıp Zeynep’in de kendi hayatını anlattığı sahne çok güzeldi.

Şu diziye doğru düzgün devam edemedim ya ona yanarım. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
Nerde problemli erkek başrol var @Angelica abla orda. :A Sancar, Miran ve Mehdi... :A

Dün Sadakatsiz bittikten sonra annemle tekrarına baktım Mehdi iyice sinir bozucu bir hale gelmiş. Zeynep’in Barış ve Barış’ın kardeşiyle olan sahneleri çok beğendim. Hele Barış’ın kardeşini anlatıp Zeynep’in de kendi hayatını anlattığı sahne çok güzeldi.

Barış'la evlenmek için ne bekliyor acaba ecünnü. .ss

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
Bence de evlensin İbrahim’le Demet’in uyumu harika falan ama Engin Öztürk diziye çok yakışmış. Karakter de iyi. Bir kere de psikopat başrol yerine ikinci adamla evlenseler keşke. :A
Ne uyumu be deve ile cüce gibiler. .ss

Diğer dediklerinin hepsine katılıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

Bana okadar ters bir diziki zaten max izlediğim yerli dizi sayısı 3 4 olmaz.. ama bu diziye saplandım bırakamıyorum.
Favorim Sultan Bakkal. :D

• Harika
Reactions: Özgür