NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Daha belli değil hocam. İşte en çok puan toplayanı baş asistan yapacaklar belli olur 2-3 bölüme.

Kusura bakma son mesajını görmüştüm ama işim çıktığı için dönemedim. :( Daha var ama Ali ve Nazlı arasında yarış.

Hastanenin şu an baş asistanı yok.
Ali'nin baş asistanlık gibi bir derdi yok. O direkt bölüm başkanlığına oynuyor.

Şu ağlak Nazlı'yı Doruk ile mi çift yapıyorlar bilmem ama daha Ali'nin yanında görmek istemiyorum. Ali ve Ezo'nun bol bol sahnesi olsun bana yeter.

• İlginç
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ali'nin baş asistanlık gibi bir derdi yok. O direkt bölüm başkanlığına oynuyor.

Şu ağlak Nazlı'yı Doruk ile mi çift yapıyorlar bilmem ama daha Ali'nin yanında görmek istemiyorum. Ali ve Ezo'nun bol bol sahnesi olsun bana yeter.
Ali başkan olsun da zaten Ferda'dan daha çok işe yarıyor. :A

Yok Doruk'la falan yapmazlar adam ilişkilik durumda değil zaten. :A Ben de AlEz'i beğendim hatta çift bile olabilirler. :Z

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Ali başkan olsun da zaten Ferda'dan daha çok işe yarıyor. :A

Yok Doruk'la falan yapmazlar adam ilişkilik durumda değil zaten. :A Ben de AlEz'i beğendim hatta çift bile olabilirler. :Z
Nazlı sayesinde Doruk'un hikayesini öğreneceğiz bence.

Ezgi Asaroğlu'na bayılıyorum. O duru güzelliği bol bol izlememiz gerekiyor.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Fragman müthiş görünüyor. :Z Hem hastane dışına çıkılacak olması hem de salgın teması derken çok iddialı bir bölüm (gerçi yeni yıl arasından önceki son bölüm olacağı için normal) geliyor aşırı merakla bekliyorum. :Z

Bu arada DorDem'in yine yan yana olması da gözlerden kaçmadı. :bhr:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
@mesmeso61 sen bilirsin bazı Hekimoğlu fanları bu bölüm 3 sezon 8 bölüm House'dan almışlar diyor. Birbirlerini girmiş fanlar Twitter'da gördüm.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
@mesmeso61 sen bilirsin bazı Hekimoğlu fanları bu bölüm 3 sezon 8 bölüm House'dan almışlar diyor. Birbirlerini girmiş fanlar Twitter'da gördüm.
Benim de izlerken dikkatimi çekti. Benzerlik var ama birebir alınmış diyemem. House'ta uçak bölümünde sadece House ve Cuddy vardı ve konuda salgın üstüneydi. Burada daha kalabalık ve salgına ek olarak hamile de var. Esinlenme yapılmış diyebiliriz.
------

Şimdi biraz internete göz gezdirdim de tepkiler çok büyük. Ben olsam bu bölüm için dava açardım. Hekimoğlu'nun parasını verip aldığı bir senaryoyu bedava uyarlamanın bir cezası olmalı. Good Doctor'da konular bitti mi de House'tan konu almaya başladılar. Kaldı ki bitmiş olsa bile hali hazırda o diziyi uyarlayan bir yapım olduğu için buna da hakları yok. Bu dizi Kalp Hırsızı'ndan da bire bir aynı bölümü almıştı ama yapımcılar aynı diye fazla tepki çekmemişti. Bu sefer bu kadar kolay üstü kapanmamalı.

Son düzenleme:
  • Sinir Bozucu
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Benim de izlerken dikkatimi çekti. Benzerlik var ama birebir alınmış diyemem. House'ta uçak bölümünde sadece House ve Cuddy vardı ve konuda salgın üstüneydi. Burada daha kalabalık ve salgına ek olarak hamile de var. Esinlenme yapılmış diyebiliriz.
------

Şimdi biraz internete göz gezdirdim de tepkiler çok büyük. Ben olsam bu bölüm için dava açardım. Hekimoğlu'nun parasını verip aldığı bir senaryoyu bedava uyarlamanın bir cezası olmalı. Good Doctor'da konular bitti mi de House'tan konu almaya başladılar. Kaldı ki bitmiş olsa bile hali hazırda o diziyi uyarlayan bir yapım olduğu için buna da hakları yok. Bu dizi Kalp Hırsızı'ndan da bire bir aynı bölümü almıştı ama yapımcılar aynı diye fazla tepki çekmemişti. Bu sefer bu kadar kolay üstü kapanmamalı.
Evet bir de şu var ilerde Hekimoğlu bu bölümü yapsa insanlar Mucize Doktor'dan çaldı diyecekler. İlk başladığında Mucize Doktor tuttu ondan özenip çıktı demişlerdi. Senaristler anlaşılan yazacak konu kalmadı bu duruma kadar düştüler cidden yazık

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Evet bir de şu var ilerde Hekimoğlu bu bölümü yapsa insanlar Mucize Doktor'dan çaldı diyecekler. İlk başladığında Mucize Doktor tuttu ondan özenip çıktı demişlerdi. Senaristler anlaşılan yazacak konu kalmadı bu duruma kadar düştüler cidden yazık
Kimse kimseye özeniyor diyemez. Eğer özenme işine girersek House 2006, Good Doctor 2013 yapımı bir dizi deriz. Hem House hem de Hekimoğlu yetkilileri bu işin peşini kolayca bırakmamalı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Walter White

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
23
Puanı
9
Sadece bir fragman kesintini izleyerek aynısı olduğunu nerden çıkardınız tamam uçakta virüs vs var ama işleyiş biçimi belki farklıdır nerden biliyorsunuz

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Türk televizyon tarihinin en saçma bölümlerinden birisi bu gece yayınlandı. Hadi bölümü House'tan aldınız bari düzgün yapın be. Salgın, bebek, baygın pilot, bacağına demir girmiş işçi, baba kız hikayesi...

Karman çorman bir bölüm olmuş. Dizi belki bu hafta oran kaybetmez ama yılbaşı dönüşü düşüş görebiliriz.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Türk televizyon tarihinin en saçma bölümlerinden birisi bu gece yayınlandı. Hadi bölümü House'tan aldınız bari düzgün yapın be. Salgın, bebek, baygın pilot, bacağına demir girmiş işçi, baba kız hikayesi...

Karman çorman bir bölüm olmuş. Dizi belki bu hafta oran kaybetmez ama yılbaşı dönüşü düşüş görebiliriz.
Aynı mıydı genel olarak vaka