NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fragmanda Ali Vefa niye gaddarlık yapıyor yine :A

@Aserat Şu twit de kandırmaca çıktı mlsf :A
Bilmiyorum ama senarist bayağı sert bir yöne giriyor buradan nasıl toparlayacaklar merak ediyorum. Gerçi önünüzdeki birkaç hafta reytingler düşerse mecburen düzeltirler önce Nazlı biraz kıskansın. :A

O fotoyu görünce sahne olacak sanmıştım ama yakılan fotolar arasında yerini aldı. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bilmiyorum ama senarist bayağı sert bir yöne giriyor buradan nasıl toparlayacaklar merak ediyorum. Gerçi önünüzdeki birkaç hafta reytingler düşerse mecburen düzeltirler önce Nazlı biraz kıskansın. :A

O fotoyu görünce sahne olacak sanmıştım ama yakılan fotolar arasında yerini aldı. :A
Heee yakılan fotolarda mı vardı dikkat etmedim :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Ali-Ezo çok yakıştılar. :bhr: Nazlı umarım kendine gelir artık! :mad: Yoksa hiç şansları olmayacak! :mad:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ali bırak şu uyuz Nazlı'yı bak gül gibi Ezo geldi. İkiniz daha çok yakışırsınız. Kız bir bölümde aşık etti beni kendine. Belli ki o da Mecnun'u unutamamış son sahnede aşk acısını yaşıyor.Nazlı ve Doruk birbirlerini tamamlar. Ben Tanju hocama güveniyorum. Bu dava işinden de alnının akıyla çıkacaktır.

Bu arada net sezonun en iyi bölümüydü. Vakalar biraz geri plandaydı ama diğer konular tam dozajında olmuş.

• Üzücü
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ali Vefa- Nazlı olayı gereksiz uzayacak :A Bir de Ali Vefa- Ferman çekişmesi başlayacak :A
Ali'nin Ferman öküzünü dumur ettiği bölümleri özlemiştik biraz da böyle olsun. :A En azından SMA gibi anlamlı bir konuya dikkat çekildi bu gibi farkındalıkları nedeniyle senaryodaki kusurları maruz görebiliyorum şahsen. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: xdragxx and 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ali'nin Ferman öküzünü dumur ettiği bölümleri özlemiştik biraz da böyle olsun. :A En azından SMA gibi anlamlı bir konuya dikkat çekildi bu gibi farkındalıkları nedeniyle senaryodaki kusurları maruz görebiliyorum şahsen. :A
Ferman adam gibi adamdır ya eski günlerine dönmez inş :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat and 12.Adam