Survivor 2021'e Katılacak İkinci İsim Belli Oldu!

Hazem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,862
Puanı
1,060
oyku-celik-500x500.png

Çok yakında TV8'de başlayacak olan Survivor 2021'in ikinci yarışmacısı belli oldu!

Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği yarışma programına Cemal Hünal'dan sonra Benim İçim Üzülme, Yeşil Deniz, Poyraz Karayel, Savaşçı, Şeref Sözü gibi projelerde rol alan Öykü Çelik dahil oldu.

Survivor Ocak'ta TV8'de!

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi
Dün Twitter'da görmüştüm ama inanmamıştım, sonra bir fotoğraf gördüm Adem'le spor yapıyordu. Onu görünce inandım. :A Katılmadan önce dondurma reis de Adem'le hazırlanıyordu. :F

Son açıklamalarıyla büyük tepki toplamıştı, bence pek bir şey de yapamaz gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica
Aşk-ı Memnu dizisinin Bülent'i Batuhan Karacakaya, futbolcu Barış Özbek, komedyen Hayrettin, güreşçi İsmail Balaban' da büyük ihtimalle yer alacaklar Survivor'da.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş
Dizi patlayınca daha kolay para kazanacağı yere gelmiş.
Temiz hamle... Haftalık ücret,reklam paraları.. 3-4 hafta kalsa yeter.

Aklıma geçen seneki giden oyuncu kız geldi..İsmini unuttum şimdi.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24
Ah be güzelim ne işin var senin o yaban ellerde.

Dün Twitter'da görmüştüm ama inanmamıştım, sonra bir fotoğraf gördüm Adem'le spor yapıyordu. Onu görünce inandım. :A Katılmadan önce dondurma reis de Adem'le hazırlanıyordu. :F

Son açıklamalarıyla büyük tepki toplamıştı, bence pek bir şey de yapamaz gibi. :A
Oo desene bu sene güzel ağlayacak kişiyi de bulduk. :D

• Güldürdün
Reactions: Özgür
Çoğu kişi Tuğba Melis gibi olacak diyor ama bence sürpriz yapacak.

Oynadığı dizilerde sevdiğim bir isimdi, özellikle 'Şeref Sözü'. Diğer isimleri sevmezsem destekleyeceğim tek isim olabilir. :A

Geçen Corona partisinde yakalanan kadın değil mi bu. :A

Pek uzun dayanacağını sanmıyorum. Belki iyi ilişki kurarsa sonlara kadar kalabilir Gizem gibi belli de olmaz. :A

Bu senenin Tuğba Melis Türk'ü belli oldu. Her sene ünlüler takımında en az 1 hiç bir işe yaramayan kız oluyor. :A