Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sen Çal Kapımı her hafta düşüşte zaten biter 10 bölüm sonra.Zümrüdüanka da biter rakip kanallardan iddialı bi dizi gelirse yada izleyici sıkılırsa.Baraj da aynen gidebilir. Çocukluk ta gidebilir. Bu yeni dizilerin 1 i falan yaz dizisi olabilir mi acaba(b)?. Ve kanalın bekleyen kaç tane dizisi var :A
Yaz dizisi olduğunu zannetmem, bu kadar erken belli olmaz yaz dizileri. Kanalın Kefaret, Son Yaz ve bu iki dizisi bekliyor. Savaşçı kanal değiştirmediyse hala daha FOX'ta.

Kanal nasıl bir yol izleyecek acaba çok merak ediyorum. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Yaz dizisi olduğunu zannetmem, bu kadar erken belli olmaz yaz dizileri. Kanalın Kefaret, Son Yaz ve bu iki dizisi bekliyor. Savaşçı kanal değiştirmediyse hala daha FOX'ta.

Kanal nasıl bir yol izleyecek acaba çok merak ediyorum. :A
Bende çok merak ediyorum :A bari final yapmasın başka kanallara transfer olsun dizileri.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
En iyisi sektördeki tüm yeni dizileri FOX alsın da rahatlasın bu ne açgözlülükmüş. :):)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Kefaret, Son Yaz, Defne ile Son Gece, Kanunsuz Topraklar… Dört dizi var FOX'un gündeminde.. Ve Pazartesi dolu, Sali dolu (ama belki yer açabilir), Carsamba dolu (reytingler iyi), persembe dolu, cuma dolu, cumartesi (belki yer açabilir), Pazar (?)

Eger Savasci baska kanala transfer olduysa, Kefaret muhtemelen Pazar gunu yayinlanir.
Son Yaz belki Baraj'in yerine gelebilir. Zumruduanka'nin reytingleri duserse yerine Defne ile Son Gece gelebilir…

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bu dizilerin biri Ocak ayında yayına girecek diye duymuştum. Yakında bazı haberlerini duyarız :D

Menekse

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
Hem Zülküf Yücel hem Faruk Teber hem de Gold Film! :eek: Yeni bir 'Hanımın Çiftliği' mi geliyor? Bu üçlü buluşmuş tekrardan, dizinin ismi çok güzel. Şu an epey heyecanlandım, büyük merakla bekliyorum detayları. :Z
Can yaman oynayacak bildiğim kadarıyla mafya dizisi italyan mafya babası olacakmis italyan oyuncu olabilir İtalya'da da çekim olabilir emin değilim.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Gold.jpg

Gold Film'den FOX'a iki yeni dizi birden!

Çilek Kokusu, No: 309 ve Erkenci Kuş gibi başarılı dizilere imza atan Gold Film'in geçtiğimiz günlerde Sırma Yanık ile yeni bir dizi hazırladığı ve dizi için Deniz Çakır ile görüşmelerin devam ettiği öğrenilmişti.

Yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturacağı ve FOX ekranlarında yayınlanacak olan dizinin adı 'Defne ile Son Gece' olarak belirlendi.

Bir diğeri ise senaryosunu Zülküf Yücel'in kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu 'Kanunsuz Topraklar' dizisi olduğu öğrenildi.

'Defne ile Son Gece' ve 'Kanunsuz Topraklar' yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Geçen sene Kanunsuz Topraklar dizisinin haberleri geçiyordu o dizi bu dizi mi