Teknoloji Fleet

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Stalkerlık ile alakası yok, zaten sadece takipçilerin görebilir Instagram’da attığını. :A Sanırım önceden Ig’de de varmış bu özellik ama sonradan kaldırılmış ben o zamanlar kullanmıyordum. :A
Sadece takipçilerin görmüyor artık, bazı uygulamalar sayesinde gizli hesapları görebiliyorsun. :A (Bazı hesapları göstermiyor ama)

Bende öyle sanıyordum ama çok safmışız İsot. :A Zaten olanlardan sonra Instagram'ı tamamen hayatımdan çıkardım. Gizlilik denen bir şey yok orada, paylaşımlar desen kalite yerlerde zaten. Reklam manyağı olmuş kısacası. :D

• Üzücü
Reactions: dreamy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bence gereksiz bir şey. Çok getirmek istiyorlarsa neden bu zamana kadar beklemişler.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İnsanoğlunun yapmayacağı şey yok. Ben asla bu uygulamalara güvenmiyorum yine de geçenlerde profilime kimin baktığını filan araştırayım dedim. Direkt hesabım başkasının eline geçti, saçma saçma kişileri takip etmiş. Şifremi değiştirim kurtarabildim çok şükür :A O yüzden asla güvenilir değil bence bunlar :A
O uygulamayı hiç denemedim ama bu bahsettiğim uygulamayı arada kullanıyorum, tabii kendi kişisel hesabımla giriş yapmıyorum. Şu ana kadar bir şey olmadı, daha da olmaz umarım. :A

• Beğendim
Reactions: dreamy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
İnsanoğlunun yapmayacağı şey yok. Ben asla bu uygulamalara güvenmiyorum yine de geçenlerde profilime kimin baktığını filan araştırayım dedim. Direkt hesabım başkasının eline geçti, saçma saçma kişileri takip etmiş. Şifremi değiştirim kurtarabildim çok şükür :A O yüzden asla güvenilir değil bence bunlar :A
O uygulama kimsenin hesabına sızmıyor. Uygulamayı kullanan kişilerin takip ettiklerini görebiliyorsun sadece. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sadece takipçilerin görmüyor artık, bazı uygulamalar sayesinde gizli hesapları görebiliyorsun. :A (Bazı hesapları göstermiyor ama)

Bu arada bu uygulama en son kaldırılmıştı, şimdi bunun yerine 'LiLi' var. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
O uygulamayı hiç denemedim ama bu bahsettiğim uygulamayı arada kullanıyorum, tabii kendi kişisel hesabımla giriş yapmıyorum. Şu ana kadar bir şey olmadı, daha da olmaz umarım. :A

O uygulama kimsenin hesabına sızmıyor. Uygulamayı kullanan kişilerin takip ettiklerini görebiliyorsun sadece. :A
Yok ben yine de önceki deneyimlerime dayanarak asla böyle uygulamaları kullanmam, inşallah siz de kullandığınıza pişman olmazsınız ileride. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Gayet güzel bir özellik, takip ettiğim sayfaların bazen tweetlerini kaçırabiliyorum. Burada pratik şekilde paylaşılıyor, bu özelliği kötülemenin nedenini anlayamadım bir türlü..

İnsanlar kişisel hayatlarının da hikayelerini atabilir, bundan rahatsız olmak veya eleştirmek çok saçma. Ki sessize alma seçeneği var tüm platformlarda.. Bırakalım da insanlar nasıl mutlu olmak istiyorsa olsun. :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Twitter bu boş işler ile uğraşacağına engellediğim insanların tweetlerini önüme düşürmeyi bıraksın.

Hep Snapchat'ın yüzünden geldi bunlar başımıza. Hadi IG'ye yakıştı da buraya hiç olmadı ya. Güzelim sitenin bir haysiyeti ve ağırbaşlılığı vardı onun da içine ettiler. Umarım dedikleri gibi "dislike" butonu gelmez.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24