Netflix The Haunting of Bly Manor - Dizi Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
The Haunting of Bly Manor.jpg

The Haunting of Bly Manor, Mike Flanagan tarafından Netflix için yaratılıp yönetilen yeni bir Amerikan doğaüstü korku drama web televizyon dizisidir ve genel olarak Henry James'in 1898 tarihli korku romanı The Turn of the Screw'e dayanacaktır. The Haunting of Hill House'un devam dizisidir.

Diziyle ilgili yorumlarınızı sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Önemli Not:
Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Buralar bayağı boş kalmış. Hill House'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. (tam sezon spoiler)

Hannah Grose'u bir kez bile canlı hâliyle izlememiş olmamız muazzam. Kadın baştan sona ölü olarak karşımıza çıktı. :)

7. bölümün son sahnesi korkuttu ve hayran bıraktı.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Buralar bayağı boş kalmış. Hill House'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. (tam sezon spoiler)

Hannah Grose'u bir kez bile canlı hâliyle izlememiş olmamız muazzam. Kadın baştan sona ölü olarak karşımıza çıktı. :)

7. bölümün son sahnesi korkuttu ve hayran bıraktı.
Aman aman kimleri görüyorum, bu adam görmeyeli kendisini SABAR, SANAT gibi işlere vermiş... @Maskeli Fedai @MasacRE @MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock