Olaylı Akşam Yemeği (Sadakatsiz 6. Bölüm)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kanal D ekranlarından yayınlanan 'Sadakatsiz' dizisinin 6. bölümünde Asya'nın gittiği misafirlikte tüm sırları açığa çıkarması damgasını vurdu. Dizinin tanıtım fragmanında da yer alan bu sahneyi izleyiciler haftalardır sabırsızlıkla bekliyordu.

Olaylı yemek kısa zamanda büyük izlenme oranına ulaştı. Cansu Dere'nin oyunculuğu göz doldurdu.

İşte o sahne:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Harika sahneydi. :bhr:

Ama keşke ilk tanıtımdaki gibi çekselerdi. Ya da onu düzgün çekip bu sahneyi tekrardan çekmeye gerek kalmasaydı. En azından Asya’nın şu ağzını silip muhteşem ağız hareketini görürdük. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Cansu Dere harika bir kadın gerçekten. UTC'den sonra türk dizi tarihine geçen en iyi akşam yemeğiydi kesinlikle. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tıpkı aynı UTC'deki gibi. :A

Ama Sadakatsiz UTC kadar saçmalayıp çuvallayamaz, merak etme. Kadın ve Yasak Elma'ya sezonlar boyunca gömdün de noldu sanki. :A
UTC uyarlama değildi cnm. :A Bu dizinin uzun süre kitleleri peşinden sürükleyebilecek kadar geniş bir konusu yok illa ki bir yerde tıkanacak. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
UTC uyarlama değildi cnm. :A Bu dizinin uzun süre kitleleri peşinden sürükleyebilecek kadar geniş bir konusu yok illa ki bir yerde tıkanacak. :A
Ben UTC uyarlama mı dedim? :A Tamam işte o zaman da final yapacak zaten. En azından UTC gibi sürünüp rezil olmayacak ve seyircisini de hüsrana uğratmayacak. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben UTC uyarlama mı dedim? :A Tamam işte o zaman da final yapacak zaten. En azından UTC gibi sürünüp rezil olmayacak ve seyircisini de hüsrana uğratmayacak. :A
Uyarlama bölümler bittikten sonra görürüz. -> Tıpkı (ilk 13-14 bölüm çok yüksek alıp sonradan düşmeye başlayan) UTC gibi. Buradan sadece öyle kast ettiğin gibi bir anlam çıkıyor. :A

Ha ha bu reytinglerden sonra bekle yapar. Sezon sonuna kadar böyle devam ederse 2'yi de yapacaklar adım gibi eminim. :A