YouTube Videoları - Yorum & Sohbet Konusu

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ahahahaha Diyarbakır'la alakalı tütün sarma anısına falan kahkaha attım Özgür beyciğim. :A Tabii hemen benim de aklıma sen ve @Maskeli Fedai haini geldiniz. :A
Orada ben de bayağı güldüm hele Diyarbakır’da yaşadığını duyunca da şaşırdım. :A Sonrasındaki bırakamama muhabbeti de iyiydi. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Orada ben de bayağı güldüm hele Diyarbakır’da yaşadığını duyunca da şaşırdım. :A Sonrasındaki bırakamama muhabbeti de iyiydi. :A
Cidden şaşırtıcı, kısa süre de yaşamamış üstelik. :A Ben en çok Nurhan hoca muhabbetine güldüm, "Artık Irak Allah rahmet eylesin" ahahahahahaha. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Cidden şaşırtıcı, kısa süre de yaşamamış üstelik. :A Ben en çok Nurhan hoca muhabbetine güldüm, "Artık Irak Allah rahmet eylesin" ahahahahahaha. :A
Hahahah onu şimdi sen söyleyince hatırladım dün orayı izledikten sonra geri alıp tekrar izledim o anki tepkiler için. :A Zeynep’i başlarda hiç sevmezdim ama tüm videoları izledikçe ısındım şu an çoğu dediğinde istemsizce gülüyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hahahah onu şimdi sen söyleyince hatırladım dün orayı izledikten sonra geri alıp tekrar izledim o anki tepkiler için. :A Zeynep’i başlarda hiç sevmezdim ama tüm videoları izledikçe ısındım şu an çoğu dediğinde istemsizce gülüyorum. :A
Ben de kanalı ilk takip etmeye başladığım zaman biraz itici buluyordum ama zamanla tarzına, esprilerine falan alıştıkça bu sefer de izlerken bol bol gülmeye başladım. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Muhtemelen YouTube tarihinin en komik videolarından birisi olmuştur, buraya da bırakalım. :A

KutudakiPeri

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
10
Puanı
24
hahhahha çok güldüm yaa resmen isyan etmiş adam yıldık yıldık #BiGit2020 aynen vallaaa kuruttun bizi