Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Benim Adım Melek | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
@Aserat 8 ay sonra bu mesajıma sinir bozucu atmış :A
Ozamanlar Öğretmen dizisi için Sherlock ile birlikte bana laf atmışlardı ve reytingde Melek iyi alınca ben de bu mesajı atmıştım. Benim Adım Melek dizisini silmişlerdi foto kısmında.

Vay be gerçektende kimsenin ahı kimsede kalmıyormuş :A
Bu dizi hâlâ var ama Öğretmen bitiyor :A

Ekli dosyayı görüntüle 94369
@Tolstoyevski @MEnes @kerem @serhatt @Özgür @Angelica @xdragxx @Gerekli24 @slhttnmtl @hayret bi şey
@Aserat Patlamalara doyamıyor. :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
@Aserat 8 ay sonra bu mesajıma sinir bozucu atmış :A
Ozamanlar Öğretmen dizisi için Sherlock ile birlikte bana laf atmışlardı ve reytingde Melek iyi alınca ben de bu mesajı atmıştım. Benim Adım Melek dizisini silmişlerdi foto kısmında.

Vay be gerçektende kimsenin ahı kimsede kalmıyormuş :A
Bu dizi hâlâ var ama Öğretmen bitiyor :A

Ekli dosyayı görüntüle 94369
@Tolstoyevski @MEnes @kerem @serhatt @Özgür @Angelica @xdragxx @Gerekli24 @slhttnmtl @hayret bi şey
Öğretmen dizisi için üzüldüğümden ben de üzücü attım. Üvey evlat muamelesi gördü kanal tarafından TRT için böyle bir sorun yok oranlarını da pandemi sonrası iyi korudu bunda geç başlamaması da önemli. @Aserat niye 6 ay önceki fotoya bunu bırakırsın ki :A

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanalın yanlış gün seçimi yüzüne Şeref Sözü harcanacak resmen. Dün yayınlanan bölüm baya iyiydi, heyecanı yüksekti. Ama izleyicisi artacağı yere düşmüş. Kanal zaten doğru düzgün tekrarlarını da vermiyor. :( En fazla 6. bölümü görecek gibi bu oranlar ile.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
aldatma hikayeleride çook tutuluyor..kanal d gene atv yi devirdi..eskidende ATV TRT yi devirmişti..

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Şeref Sözü çok kötü gidiyor. Bu hafta düşmesi ile finali garantiledi diyebiliriz.

Sadakatsiz oranlarını korumuş.

Kuruluş Osman AB'de 7 reytingin altına inmiş oysa bölüm beğenilmişti.

Doğduğun Ev Kaderindir bu haftanın yükseleni olmuş. ABC1'de 5,50+ almış.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Sadakatsiz' TOTAL'de gözle görülür düşüş yaşamış, AB-ABC1 aynı oranlarında devam ediyor. Kısaca günü oranları koruyarak kapattı diyebiliriz.

'Kuruluş Osman' bu dönemde sert düşüşlerde, AB grubu 6.35 reytinge kadar düşüş yaşamış. Yeni bir 'Diriliş' olamadı maalesef, daha ikinci sezondan bu oranlarına düştü. Neyse ki TOTAL grubu iyi de günü kurtarıyor.

'Şeref Sözü' tutar diyorduk ama günü hatalı oldu, yoksa ilgi çekebilecek bir işti. Bu saatten sonra gün değişikliği de kurtarmaz ki kanalın boş günü de yok zaten. Yakında final haberi gelebilir. Cevdet Mercan adına üzüldüğümü söyleyebilirim.

'Doğduğun Ev Kaderindir' günün kazanan yapımı olmuş, oranlarını arttırmış. Tebrikler. :X

'Sen Çal Kapımı' oranları iyi aslında, hafta sonuna alınsa +5 oranlara çok rahat ulaşacak. Hatta ABC1'de +6 bile bulur. İkinci bir 'Menajerimi Ara' ile karşılaşabiliriz gün değişikliğinde. Geç kalmadan gün değişikliği kararı gelmeli diye düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: uyumayanadam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Sadakatsiz daha ne kadar böyle gidecek merak ediyorum. Konu bir yerde tıkanacak.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Sadakatsiz düşüş yaşasa da çok iyi oranlar almış tebrikler.

Kuruluş'un havası iyice söndü özellikle AB'de. :A

Güvercin berbat oranlarla final yapmış, Nursel Köse bir an önce yeni bir diziyle dönmeli.

Sen Çal Kapımı düşüşe devam etse de bu oranlar şu esnada yeterli kanala.

DEK yükseliş yaşamış ömrünü uzatmış Engin Öztürk için devam etsin isterim.

Benim Adım Melek kanal için ideal oranları almış.

Şeref Sözü tam anlamıyla fiyasko, Zemheri bu diziden çok daha iyi oranlar alırken 6. bölümde bitirilmişti, neden bu dizi hala yayından kaldırılmıyor..

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860

Güvercin berbat oranlarla final yapmış, Nursel Köse bir an önce yeni bir diziyle dönmeli.

Şeref Sözü tam anlamıyla fiyasko, Zemheri bu diziden çok daha iyi oranlar alırken 6. bölümde bitirilmişti, neden bu dizi hala yayından kaldırılmıyor..
10. Bölümde bitti zemheri

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Reytinglere bakınca bunu fark ettim kanald hava durumu vermeye başlamış 4.06 reyting almış :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Zemheri gün kurbanı 3. bölüm yeni yayınlandı en geç 6. bölüm biter. Zemheri de 10 bölüm sürmüştü diye hatırlıyorum.
Kuruluş Osman bütün eski diziler gibi düştü bence aldığı oranlar gayet normal ha beklenen daha büyük olabilir. Sen Çal Kapımı'nun bu halini görünce Öğretmen'e acıyorum. Öğretmen erken başlayıp kendi gününde yayınlansa iyi tanıyıp ve reklamlarla bu oranı her türlü alırdı. Fox Bay Yanlışı almak yerine sadece Sen Çal Kapımı ile cuma günü yazı götürürdü. DEK günün tek yükseleni galiba.

• Beğendim
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Zemheri gün kurbanı 3. bölüm yeni yayınlandı en geç 6. bölüm biter. Zemheri de 10 bölüm sürmüştü diye hatırlıyorum.
Kuruluş Osman bütün eski diziler gibi düştü bence aldığı oranlar gayet normal ha beklenen daha büyük olabilir. Sen Çal Kapımı'nun bu halini görünce Öğretmen'e acıyorum. Öğretmen erken başlayıp kendi gününde yayınlansa iyi tanıyıp ve reklamlarla bu oranı her türlü alırdı. Fox Bay Yanlışı almak yerine sadece Sen Çal Kapımı ile cuma günü yazı götürürdü. DEK günün tek yükseleni galiba.
Kanal Zemheri'ye de gerekli özeni göstermedi. Apar topar final oldu.