Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kalk Gidelim | TRT1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
BZÇ de 6 ay ara verdi ama hala sapasağlam? :A
Yoo o da 14-15'e kadar çıktıktan sonra düştü. :A Düşmeyen dizi yok sadece bu dizi pembe dizi olduğu için senaryoyu istediği kadar sündürürse sündürsün yaşlı teyzeler izliyor. :A Vahide Perçin gidince zirve yine MD'nin olur. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Yoo o da 14-15'e kadar çıktıktan sonra düştü. :A Düşmeyen dizi yok sadece bu dizi pembe dizi olduğu için senaryoyu istediği kadar sündürürse sündürsün yaşlı teyzeler izliyor. :A Vahide Perçin gidince zirve yine MD'nin olur. :A
Bahane aramak isteyene çok, o yüzden; :A

picsart-01-18-07-25-42-1.jpg

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Küçücük çocuğun eline silah verilen vasatlığı savunmaya devam. :A Yorumlardan gördüğüm kadarıyla yeni bölümde de küçük çocuk vuruluyormuş seviyesizlik tam gaz. :A
Öyle bir şey varsa skandal zaten ama konuyu değiştirme şimdi. MD'nin önlenemeyen çöküşünden bahsediyoruz. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Valla varmış hatta çocuğu vuran da başka bir çocukmuş. :A

MD en azından naif ve böyle ucuzluklardan uzak bir dizi o yüzden içim rahat. :Z
@Dosi ilk bölümlerdeki kalitesini halen koruyor demişti en son, ben izlemediğim için bilmiyorum ama küçük çocuğun eline silah vermek ne alaka? Bizimkiler 2 saat senaryo yazınca iyice sapıtmışlar. :A

Alev Alev gelince MD'yi bırak, sonunu getirecek çünkü. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
@Dosi ilk bölümlerdeki kalitesini halen koruyor demişti en son, ben izlemediğim için bilmiyorum ama küçük çocuğun eline silah vermek ne alaka? Bizimkiler 2 saat senaryo yazınca iyice sapıtmışlar. :A

Alev Alev in kendi sonu gelmesin :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Küçücük çocuğun eline silah verilen vasatlığı savunmaya devam. :A Yorumlardan gördüğüm kadarıyla yeni bölümde de küçük çocuk vuruluyormuş seviyesizlik tam gaz. :A
1602920311261.png

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061

İlk bölümlerdeki kalitesi de bu tarz şeylerden oluşuyormuş demek ki. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Aserat kıskandığı dizileri izlemeden her şeyi söylüyor, en iyi Kadın dizisinden bilirsin. Kaale alma sen :A

Misal Normalde ayılıp bayılacağı Masumlar Apartmanı sırf Menajerimi Ara'yı erittiği için düziden soğudu :A

O dizinin konusu 3 kızkardeşiyle yaşayan bir erkeğin ve karşılaştığı bir kız ile hikayesini konu alıyor. 2 kızkardeş titizlik hastası hele en büyüğü. Dışardan yabancı gelsin istemez, herşeyi defalarca yıkar ama 2. ablası gece altına yaptıkça çarşafları boş olan üst katına atıyorlar (çöp yerine dönmüş üst bina)
Oğlan ise işinde gücünde oldukça maddi durumu iyi ama geceleri o da çöp toplamakta. Çok efendi görünümlü ama bir psikopat hali var.
Böyle bir konusu var. Çok harika bir dizi ama bazen yoruyor beni ablalarının halleri. Mükemmel oynanıyor roller. Arda bakıyorum. Ezgi Mola harika performans sergilemekte 😊 (inadına 😊 devam :A )
Sevdiğim emojiden sırf siz farklı algılıyorısunuz diye vazgeçmem :A (yaz öncesi muhabbetini bile etmiştik)
Bu :) belki trip sayılır ama o da belki :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Aserat kıskandığı dizileri izlemeden her şeyi söylüyor, en iyi Kadın dizisinden bilirsin. Kaale alma sen :A
Normalde ayılıp bayılacağı Masumlar Apartmanı sırf Menajerimi Ara'yı erittiği için düziden soğudu :A

O dizinin konusu 3 kızkardeşiyle yaşayan bir erkeğin ve karşılaştığı bir kız ile hikayesini konu alıyor. 2 kızkardeş titizlik hastası hele en büyüğü. Dışardan yabancı gelsin istemez, herşeyi defalarca yıkar ama 2. ablası gece altına yaptıkça çarşafları boş olan üst katına atıyorlar (çöp yerine dönmüş üst bina)
Oğlan ise işinde gücünde oldukça maddi durumu iyi ama geceleri o da çöp toplamakta. Çok efendi görünümlü ama bir psikopat hali var.
Böyle bir konusu var. Çok harika bir dizi ama bazen yoruyor beni ablalarının halleri. Mükemmel oynanıyor roller. Arda bakıyorum. Ezgi Mola harika performans sergilemekte 😊 (inadına 😊 devam :A )
Sevdiğim emojiden sırf siz farklı algılıyorısunuz diye vazgeçmem :A (yaz öncesi muhabbetini bile etmiştik)
Yalnız Masumlar için değil Çukurova için yazmıştı o mesajı. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060

Misal Normalde ayılıp bayılacağı Masumlar Apartmanı sırf Menajerimi Ara'yı erittiği için düziden soğudu :A

İlk bölümlerdeki kalitesi de bu tarz şeylerden oluşuyormuş demek ki. :A

Çevremde BZÇ'yi izleyen ve övgülere boğan çok, bende o yüzden söylüyorum. :A

Açıkçası kanal politikasından dolayı TRT 1'i izlemiyorum, konusuna bakılırsa mutlaka başarılı dizidir. @phoebebuffay bana fragmanını izlettirince bunu daha iyi anladım da Ezgi Mola'yı çok sevsem de Birkan Sokullu ve Farah Abdullah'ı pek sevdiğim söylenemez. Şu ara Sadakatsiz'i izlemeyi düşünüyorum, onun dışında tutarsa Menajerimi Ara ve Kırmızı Oda'ya da göz atarım. Tabii ki iş, okul ve stajdan vakit bulup izleyeceğim animeleri bitirirsem. :A

Tamam sıra bende. 😇