Burak Tozkoparan 'Menajerimi Ara' Kadrosunda! | Star TV

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Şu diziye ne umutlarla başlamıştım şimdi ne halde. Cidden çok yazık. Efsane olabilecek bir dizi ergen hayranlar yüzünden son sürat kestane olmaya gidiyor. Gün değiştirdiniz bari ismini de değiştirin de orijinaline ayıp olmasın.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Şu diziye ne umutlarla başlamıştım şimdi ne halde. Cidden çok yazık. Efsane olabilecek bir dizi ergen hayranlar yüzünden son sürat kestane olmaya gidiyor. Gün değiştirdiniz bari ismini de değiştirin de orijinaline ayıp olmasın.
Aslında küçük değişiklik iyi olabilir. Nasıl bir karakter olacağını biz de bilmiyoruz zaten. Ya çok güzel renk katacak yada aşk üçgeni saçmalığıyla bozacaklar. Ben menajer-asistan işleri için gelecek diye düşünüyorum. Mayda'ya yardım için. Ama bakalım, bekleyip göreceğiz :)

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Aslında küçük değişiklik iyi olabilir. Nasıl bir karakter olacağını biz de bilmiyoruz zaten. Ya çok güzel renk katacak yada aşk üçgeni saçmalığıyla bozacaklar. Ben menajer-asistan işleri için gelecek diye düşünüyorum. Mayda'ya yardım için. Ama bakalım, bekleyip göreceğiz :)
Bu dizide daha bir tane sonradan eklenipte güzel olan karakter görmedim. Çok kötü referansları olduğu için sizin kadar umutlu bakamıyorum bir türlü. :)

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bizdeki ünlülerin özel hayat işleri karışık olduğu için böyle bir konuda risk almak istemediler herhalde. :A
Yok yeni senarist belli ki kendi hikayelerini kuruyor. :A En azından farklı bir konu. :A Orijinalinde yoktu diye hatırlıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yok yeni senarist belli ki kendi hikayelerini kuruyor. :A En azından farklı bir konu. :A Orijinalinde yoktu diye hatırlıyorum. :A
İki sevgili olayı vardı diye hatırlıyorum ama orijinaldeki evli çiftin olduğu bölümle karıştırdım pardon. :A Arada böyle farklı hikayeler de görmek iyi olabilir nasılsa reytingler yükseleceği için hepsini erkenden harcamasınlar. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İki sevgili olayı vardı diye hatırlıyorum ama orijinaldeki evli çiftin olduğu bölümle karıştırdım pardon. :A Arada böyle farklı hikayeler de görmek iyi olabilir nasılsa reytingler yükseleceği için hepsini erkenden harcamasınlar. :A
O evli çifti yaparlar mı merak ediyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
O evli çifti yaparlar mı merak ediyorum. :A
Gerçi özel hayat riskli olur falan yazdım ama keşke bu bölümde kurgusal yerine gerçekte yakın arkadaş olan bir ünlü ikili arasında sevgili hikayesi falan uydursalardı. Neyse senaryo hareketleniyor gibi hayırlısı bakalım. :A

• Güldürdün
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Aynen ama keşke Mayda'nın asistanı olsaydı :D

Bu bölümde ünlü konuk yok resmen. :eek: @Aserat @mesmeso61 @hayret bi şey Bayağı değişiyor orijinalinden demek ki. :(

Emir'in de Dicle için geldiği belli oldu. :A
Aslında bu bölüm orjinaline benziyor. Orjinalinde kçöpe atılan bir senaryonun suçu Dicle'nin üstüne yıkılıyor, burada ajanstan dışarı bilgi sızdırma yıkılacak tahminimce. Bu olaylar da Kıraç'ın başının altından çıktığı için Dicle'yi koruyor ve gerçeği açıklıyor. NOT: Orjinaldeki isimleri bilmediğim için yerli isimlerini yazdım :D Her şeyin birebir gitmesini bekleyemeyiz sonuç olarak :D

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

Aslında bu bölüm orjinaline benziyor. Orjinalinde kçöpe atılan bir senaryonun suçu Dicle'nin üstüne yıkılıyor, burada ajanstan dışarı bilgi sızdırma yıkılacak tahminimce. Bu olaylar da Kıraç'ın başının altından çıktığı için Dicle'yi koruyor ve gerçeği açıklıyor. NOT: Orjinaldeki isimleri bilmediğim için yerli isimlerini yazdım :D Her şeyin birebir gitmesini bekleyemeyiz sonuç olarak :D
Orijinalini izlemeye başladıysan yorumlarını bekliyoruz harcanmasın kenarda. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Orijinalini izledin mi. :eek: Evet o dediklerin olabilir. :A Yok her şey aynı gitmemeli zaten ama güzel hikayelerin harcanmasını da istemem. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Bu bölümde ünlü konuk yok resmen. :eek: @Aserat @mesmeso61 @hayret bi şey Bayağı değişiyor orijinalinden demek ki. :(

Emir'in de Dicle için geldiği belli oldu. :A
Bravo. Muhteşem. Sanırsın ki 18. bölümü devirdik de kendi hikayemizi oluşturuyoruz. Hayır ondan sonra niye hiç olumlu yorum yapmıyorsun diyorlar. Şu olaylara nasıl olumlu bir şey yazabilirim ki?

• Beğendim

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bravo. Muhteşem. Sanırsın ki 18. bölümü devirdik de kendi hikayemizi oluşturuyoruz. Hayır ondan sonra niye hiç olumlu yorum yapmıyorsun diyorlar. Şu olaylara nasıl olumlu bir şey yazabilirim ki?
Neyse ki Feyyaz’ı gördüm de biraz rahatladım. :D Ama bilmiyorum yeni gelen çocukla beraber aşk işlerine daha çok girecekler belli ki. :(

• Beğendim
Reactions: mesmeso