Yurttan ve Dünyadan Haberler | Genel Haber Konusu 📰

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
live-breaking-news-banner-with-global-map.jpg

Ayrı haber konusu açmaya değmeyecek ölçüde çok önem arz etmeyen fakat haber niteliği taşıyan, SİYASİ HABERLER HARİÇ her türlü gündelik haber ve gelişmeleri bu konu altından paylaşabilirsiniz.

Not: Doğrudan veya dolaylı olarak siyasi haber, yorum ya da içerik paylaşmak, yorum yapmak yasaktır ve forum ceza puanına tabiidir.

• Beğendim
Reactions: Dosi and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
hergun hayvanlara şiddet kadına şiddet var ..önlem alınmıyor

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bugün 3 Ekim... Doğu ve Batı'nın birleşiminin tam 30. yılı. Dünyayı etkileyen bu sürecin yıldönümünde Brandenburger Tor tıklım tıklım. Corona'ya rağmen büyük bir çoşku var şu anda. Manzara görülmeye değer gerçekten. :D

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
live-breaking-news-banner-with-global-map.jpg

Ayrı haber konusu açmaya değmeyecek ölçüde çok önem arz etmeyen fakat haber niteliği taşıyan, SİYASİ HABERLER HARİÇ her türlü gündelik haber ve gelişmeleri bu konu altından paylaşabilirsiniz.

Not: Doğrudan veya dolaylı olarak siyasi haber, yorum ya da içerik paylaşmak, yorum yapmak yasaktır ve forum ceza puanına tabiidir.
hayırlı olsun konun..kusura bakma geç oldu

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
polis hergun maske takmayanlarla uğraşıyor her yerde ..takmayanlarda para cezası bide kımlık göstermeyenler var..polise hakaret edenler var..bizimkiler amerikan polisi olacak dövseydi n olurdu bi,lmem.amerikan polisleri acımıyor..

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
hatay-orman-foto11-dha.jpg
hatay-da-cikan-yangin-yerlesim-yerine-sicradi-13656546_7738_o.jpg
5f80d35fadcdeb0c6464521d.jpg
0x0-1602232062307.jpg

Hatay'ın Belen ilçesi Sarımazı Mahallesi'nde ormanlık alanda çıkan ve İskenderun ve Arsuz ilçelerinin kırsal ve bazı mahallelerinde tehdit oluşturan yangın, yeniden yerleşim yerlerinde etkisini gösterdi.​

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ekli dosyayı görüntüle 93649Ekli dosyayı görüntüle 93650Ekli dosyayı görüntüle 93651Ekli dosyayı görüntüle 93652

Hatay'ın Belen ilçesi Sarımazı Mahallesi'nde ormanlık alanda çıkan ve İskenderun ve Arsuz ilçelerinin kırsal ve bazı mahallelerinde tehdit oluşturan yangın, yeniden yerleşim yerlerinde etkisini gösterdi.​

Üstelik insan eliyle yapıldığı söyleniyor diyeceğim ama “insan” demek ne kadar doğru ki...

• Üzücü
Reactions: The_Erinch

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
En kısa süre derken, Bahar dönemi yani Şubat'tan önce değildir umarım? Bu kadar insan hazırlık yaptı uzaktan eğitime, kira sözleşmeleri, yurt problemler, vb. öyle birden olacak iş değil ki? Üstelik sırf uzaktan eğitim diye çakışan aynı saatteki dersleri de seçtim, şimdi yüz yüze eğitimde kendimi klonlamak zorunda kalacağım...

@Emre Ozansoy @Yiğitt @Doğan @Sherlock

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Akılları yeni mi başlarına gelmiş. Madem açacaktın Eylül'de, zamanında açsaydın.

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
En kısa süre derken, Bahar dönemi yani Şubat'tan önce değildir umarım? Bu kadar insan hazırlık yaptı uzaktan eğitime, kira sözleşmeleri, yurt problemler, vb. öyle birden olacak iş değil ki? Üstelik sırf uzaktan eğitim diye çakışan aynı saatteki dersleri de seçtim, şimdi yüz yüze eğitimde kendimi klonlamak zorunda kalacağım...

İkinci dönemden bahsediyordur... (Umarım...)

• Üzücü

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Bahar döneminden bahsettiğini hiç zannetmiyorum. Kasım başı açılır, belli olmaz. :(

• Üzücü