‘Beni Çok Sev’ Filminin Çekimleri Başladı! | Netflix

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1602609601324.jpeg
Netflix’in yeni orijinal filmi Beni Çok Sev’in çekimleri başladı.

Başrollerinde Songül Öden, Sarp Akkaya ve Ercan Kesal’ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu filmin çekimleri bugün başladı.

Yapımcılığını Lanistar Media’nın üstlendiği film, yakında Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

• Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 93782Netflix’in yeni orijinal filmi Beni Çok Sev’in çekimleri başladı.

Başrollerinde Songül Öden, Sarp Akkaya ve Ercan Kesal’ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu filmin çekimleri bugün başladı.

Yapımcılığını Lanistar Media’nın üstlendiği film, yakında Netflix’te izleyiciyle buluşacak.
Bekliyoruz, başroller çok iyi.
Başrolleri ve yönetmeni çok iyi filmi de merak ediyorum.
Konu:
Bir yandan Konya kapalı cezaevinde gardiyan olarak çalışan Sedat, öte yandan aynı hapishanede mahkum olarak yatan Musa. Bir gün Sedat'a verilen yeni görevle iki erkek Musa'yı bir günlüğüne cezaevinden çıkararak Musa'nın köyüne kızını ziyaret etmesi için yola çıkarlar. Musa 14 yıldan sonra ilk kez eski karısını, annesini ve kendisini yabancı gibi gören kızı Yonca ile karşılaşır. Baba-kız bir gün boyunca ne kadar da birbirlerine yabancı olsalar da 14 yıl hiç geçmemiş gibi harika vakit geçirirler. Ama Musa'yı rahatsız eden bir durum vardır, yanlış giden bir şey, bir his.. Alzheimer olan annesi gece yanına gelir ve bir anda hiç hasta olmamış gibi onu en derin yerinden vuracak acı gerçekleri açıklar. Yonca gerçek kızı değildir, kızı öldürülmüştür. Musa'nın hapishaneye dönmesi gerekir, ama ne kadar acıtsa da kızının başına ne geldiğini öğrenmek zorundadır.