Fav10 Başyapıt Festivali - 4. Sezon Sonu Puan Durumu Belli Oldu!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İzlerken en çok sevdiğim iki filmin zirvede yer alması güzel oldu. :Z Diğer filmleri de etkinlik sonrasına sıkıştıracağım. :Z Ellerinize sağlık tekrardan @Sherlock beyciğim. :Z

• Harika
Reactions: Sherlock

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eline sağlık @Sherlock harika bir sezon oldu.

10 tam puan verdiğim 4 filmin ilk 4 sırada yer alması. 😍

Shawshank Redemption ve Back to the Future ikisi de muhteşem filmler çok az farkla ilk ikide yer almaları harika. :Z

• Harika

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Katılan herkesin eline, diline ve yüreğine sağlık. Hiç cıvıklık yapmadan güzel bir etkinlik yapmaktan çok mutlu oldum. Umarım bundan sonra çizgimizi bozmadan devam ederiz.

• Harika

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İzlerken en çok sevdiğim iki filmin zirvede yer alması güzel oldu. :Z Diğer filmleri de etkinlik sonrasına sıkıştıracağım. :Z Ellerinize sağlık tekrardan @Sherlock beyciğim. :Z
Çok teşekkürler Özgür beyciğim, etkinlik puan durumuna dahil edemeyiz belki ama yorumlarınızı bekliyor olacağız geriye kalan filmler için de. :Z

Eline sağlık @Sherlock harika bir sezon oldu.

10 tam puan verdiğim 4 filmin ilk 4 sırada yer alması. 😍

Shawshank Redemption ve Back to the Future ikisi de muhteşem filmler çok az farkla ilk ikide yer almaları harika. :Z
Çok teşekkür ediyorum sayın admin. 🤩

the big bang theory hug GIF by CBS

Katılan herkesin eline, diline ve yüreğine sağlık. Hiç cıvıklık yapmadan güzel bir etkinlik yapmaktan çok mutlu oldum. Umarım bundan sonra çizgimizi bozmadan devam ederiz.
Güzel düşüncelerin için teşekkürler, senin de tüm yorumların için ellerine sağlık. :D Sonraki sezonlarda da aramızda görmeye devam etmek istiyoruz seni, film etkinlerimizin müdavimisin artık zaten. :Z