Star Babil - Dizi Yorumları

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kaç aydır aradaydı dizi. Bunca zamandır niye gelmediniz güncele o zaman kardeşim :A

Bizim de tarzımız bu, son ana kadar güncele gelmeyi sevmiyoruz. :A Gerçi şöyle de denebilir şimdi bak, yine FUTURE özelliklerimiz ağır basmış ve dizinin bu hale geleceğini öngörmüşüz. :A @MEnes

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Bugün bölümü izledim. Zaten ilk sezonun sonunda senaryo yalpalamaya başlamıştı ve ara pek yaramamış gibi geldi. Aslında bayağı gelişme oldu ama izlerken sıkıldım o yüzden ne kadar devam edebilirim bilmiyorum. Hatta hızı gereğinden de fazlaydı ki İrfan-İlay ve Egemen-Eda olayları aşırı aceleye geldi. Onur Saylak Egemen'e yakışmış açıkçası. Tabii Ozan Güven'e alışmıştık ama bu şartlarda olabilecek en iyi değişimdi ve o da üzerine hakkıyla sırtlanmış. Halit Ergenç'le olan uyumlarını izlemeyi özlemişim. Oyuncular bakımından sıkıntı yok ama senaryo bu kadronun hakkını vermekten iyice uzağa düşmeye başladı. Gelecek hafta izler miyim bilmiyorum ama yine de yükselmesini isterim ne olursa olsun ekranda yer alması gereken bir iş.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bizim de tarzımız bu, son ana kadar güncele gelmeyi sevmiyoruz. :A Gerçi şöyle de denebilir şimdi bak, yine FUTURE özelliklerimiz ağır basmış ve dizinin bu hale geleceğini öngörmüşüz. :A @MEnes
@MEnes
DaringEuphoricAntbear-small.gif

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes