2020 En Favori Üye 2020 | 3. Tur | 2. Grup

Hangi 3 üye üst tura yükselsin?

• xBUGRAx

Oy: 18 50.0%
  • denizz19

Oy: 27 75.0%
  • Tolstoyevski

Oy: 31 86.1%
  • Forumdash

Oy: 8 22.2%
  • slhttnmtl

Oy: 12 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği 'En Favori Üye' 2020, üçüncü tur oylamaları ile devam ediyor.

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.

- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.

- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.

- Eşitlik durumunda önceki tur oylamasına bakılmadan aynı oy oranında olan kişiler birlikte üst tura çıkacaktır .

*Anket süreleri 2 gündür.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Kullandım.
Zor bir grup karşımdaki üyeler deneyimli ben ise daha 3 aydır aktifim zaten 2 turdur da bu kadar yüksek oylarla üst tura çıkacağımı tahmin edemiyordum şimdiye kadar oy veren herkese teşekkürler. :bhr:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Kullandım.
Zor bir grup karşımdaki üyeler deneyimli ben ise daha 3 aydır aktifim zaten 2 turdur da bu kadar yüksek oylarla üst tura çıkacağımı tahmin edemiyordum şimdiye kadar oy veren herkese teşekkürler. :bhr:
Şansızlığın birsüredir ortada olmasa bile 2 yıl öncesinin favori üye kazananı ile aynı gruba düşmen oldu.

Kısa sürede iyi yer edindin; gönülden tebrik ediyorum.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Şansızlığın birsüredir ortada olmasa bile 2 yıl öncesinin favori üye kazananı ile aynı gruba düşmen oldu.

Kısa sürede iyi yer edindin; gönülden tebrik ediyorum.
Çok sağ ol abi didindim buraya kadar gelebildim artık darısı öbür senelere ben ve @Gerekli24 için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...