TV Selçuk Tepeli

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,905
Puanı
360
Büyük ihtimalle rejiden uyardılar bence. :A Yoksa aşırı heyecanı vardı, açılış yaptığında gereksiz konuştu bir sürü.
Aynen ya birde ben eee diyerek konuşan insandan nefret ederim. Onu kesti iyi ki. Ben bile kapatırdım uoksa alışmaya başladım ama şimdi.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,203
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen ya birde ben eee diyerek konuşan insandan nefret ederim. Onu kesti iyi ki. Ben bile kapatırdım uoksa alışmaya başladım ama şimdi.
İkinci haberden sonra düzelmeye başladı, üçüncü haberden sonra tamam, zamanla olur belki dedim. 'Eeee', 'Iıııı' diyerek karşımda konuşanları ciddiye bile alamıyorum ben.
Ben hala sevemedim sanırım zaman alışacam gibi
Zamanla olacak gibi duruyor abla, yani umarım olur. Aşırı heyecanlıydı kendisi, kendimi tanıtayım derken çok gereksiz konuştu gibi geldi.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,299
Puanı
1,060
İkinci haberden sonra düzelmeye başladı, üçüncü haberden sonra tamam, zamanla olur belki dedim. 'Eeee', 'Iıııı' diyerek karşımda konuşanları ciddiye bile alamıyorum ben.

Zamanla olacak gibi duruyor abla, yani umarım olur. Aşırı heyecanlıydı kendisi, kendimi tanıtayım derken çok gereksiz konuştu gibi geldi.

İlk yayının heyecanı elbette olacak zamanla düzelecektir

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kaçıranlar ve merak edenler için ilk haber sonrası konuşması:
Teşekkürler, burada görünce sayende izlemiş oldum. :)

Kolay bir iş değil. Türkiye'nin en çok izlenen programının başına, çok sevilen bir adamın yerine geçiyor. Onu sevmeyenler de meraktan izleyecekler. Ulusa sesleniş resmen, aşırı heyecanlanması çok normal. Fakat ağzı laf yapan birine benziyor zamanla oturur gibi kanala. Iıılamalrı konuşmanın sonunda kesmiş. :) Gerçi Mehmet Ali Birand üstad hiç kesememişti. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,383
Puanı
1,060
Teşekkürler, burada görünce sayende izlemiş oldum. :)

Kolay bir iş değil. Türkiye'nin en çok izlenen programının başına, çok sevilen bir adamın yerine geçiyor. Onu sevmeyenler de meraktan izleyecekler. Ulusa sesleniş resmen, aşırı heyecanlanması çok normal. Fakat ağzı laf yapan birine benziyor zamanla oturur gibi kanala. Iıılamalrı konuşmanın sonunda kesmiş. :) Gerçi Mehmet Ali Birand üstad hiç kesememişti. :A
O bambaşkaydı, efsane olmak kolay değil.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ben sonunu izledim bence gayet güzel konuşuyor Fatih Portakal'ın yanında biraz sakin kalmış o daha coşkulu anlatıyordu bu arada @Emre Ozansoy bu başlangıç sizi çenemle yoracağım diyor. :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,203
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben sonunu izledim bence gayet güzel konuşuyor Fatih Portakal'ın yanında biraz sakin kalmış o daha coşkulu anlatıyordu bu arada @Emre Ozansoy bu başlangıç sizi çenemle yoracağım diyor. :F
Çenesi bol, ağzı iyi laf yapıyor. Ama gereksiz bence... İlk başlarda heyecandan 6 dakika boş konuştu. Yukarıya link attım, bakarsın. :A Fatih'in enerjisi bir başkaydı, kimse tutamaz yerini. Ama Burak Birsen gelebilirdi, izleyici onu da seviyor.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Çenesi bol, ağzı iyi laf yapıyor. Ama gereksiz bence... İlk başlarda heyecandan 6 dakika boş konuştu. Yukarıya link attım, bakarsın. :A Fatih'in enerjisi bir başkaydı, kimse tutamaz yerini. Ama Burak Birsen gelebilirdi, izleyici onu da seviyor.
Ben başını izlemedim ama sonuçta büyük yere ve zirveye geliyor heyecan normal. Onu adam zaten kendi de diyor. :A bir de nedense bana Burak Birsen izlemediğimden zaar nedense çok hoş gelmiyor. :A

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,203
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben başını izlemedim ama sonuçta büyük yere ve zirveye geliyor heyecan normal. Onu adam zaten kendi de diyor. :A bir de nedense bana Burak Birsen izlemediğimden zaar nedense çok hoş gelmiyor. :A
Burak Birsen'i başlarda bende sevmiyordum, ama sonradan sonraya açıldı. Konuşması, diksiyonu çok iyi birisi. İsmail Küçkkaya yada o gelmeliydi, en kötü ihtimal Gülbin Tosun.

Kaç yıldır rakibi olmayan bir programa geleceği 15 gün önceden belliydi. Prova yapması gerekirdi. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Burak Birsen'i başlarda bende sevmiyordum, ama sonradan sonraya açıldı. Konuşması, diksiyonu çok iyi birisi. İsmail Küçkkaya yada o gelmeliydi, en kötü ihtimal Gülbin Tosun.

Kaç yıldır rakibi olmayan bir programa geleceği 15 gün önceden belliydi. Prova yapması gerekirdi. :A
Bence Fox'un içinden biri değil de Nevşin Mengü gelmeliydi diyeceğim ses tonu insanı bir süreden sonra bıktırıyor. :A

Her ne de olsa canlı yayın o duygu farklıdır ya. :A

• Harika

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,407
Puanı
1,060

Selçuk'um başta çok heyecan yaptı ki normal bu. Zamanla düzelecek inşallah. FOX'um güveniyor. Umarım bizi şaşırtmaz.
Fatih'ime ise çok ağladım. :T @Angelica HALEN KÖTÜYÜM. :T

• Üzücü
Reactions: Angelica

Forum İstatistikleri

Konular
170,062
Kullanıcılar
8,408
Son Üye
dkucovic