2020 En Favori Erkek Oyuncu (Bilgilendirme Konusu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Israr etti bu kez ben ayrlıyayım dedi :A ya Kaan Yıldırım da da ufak bir hata vardı düzelttim ve yarın kura işini yapalım bu gece inceleyemem diye daha 5 dakika önce yazdım ona :A yarın kontrol ederken farkederdim zaten :A
@Tolstoyevski kusura bakma hemen harcadım seni ama olan bu :A
Hata dediği de Kaan Yıldırım yerine ''Kaan Yıldıırm'' yazılmış klavye sürçmesi o kadarı da olacak yani, sonuçta konular açılmadı, sadece ön hazırlık aşaması. :A @Aserat

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi En Favori Kadın Oyuncu Olacak mı?
Hayır o olmayacak çünkü yeteneğe değil güzelliğe oy verilir. 2019'da En Favori Güzel yapmıştık ve Beren Saat kazanmıştı. 2017'de yapılanda da Beren Saat kazandı. Bu sene yapsak sonuç aynı olur :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aslında Beren'i dahil etmeden yapılabilir. :A
Kaos olsun demi :A
2021'de, En Favori Güzel 2021 oylamasında yeni kural ile 2 kere kazananlar oylamaya alınmayacak kuralı ile olur ancak, ve haliyle Tuba Büyüküstün ve Beren devre dışı kalır :A ama yine laf atarlar :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Kaos olsun demi :A
2021'de, En Favori Güzel 2021 oylamasında yeni kural ile 2 kere kazananlar oylamaya alınmayacak kuralı ile olur ancak, ve haliyle Tuba Büyüküstün ve Beren devre dışı kalır :A ama yine laf atarlar :A
Bir zahmet atmasınlar utanmasak forumu da kadının üstüne yapacağız. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
3. tur sonucu üst tura yükselen 22 oyuncu listesi:
Musa Uzunlar
Taner Ölmez
Uğur Yücel
Reha Özcan
Osman Sonant
Erdal Beşikçioğlu
İlker Kaleli
Kıvanç Tatlıtuğ
Ali Atay
Engin Günaydın
Okan Yalabık
Kenan İmirzalıoğlu
Aras Bulut İynemli
Çekin Tekindor
Halit Ergenç
Hüseyin Avni Danyal
Barış Falay
Çağatay Ulusoy
Haluk Bilginer
Uraz Kaygılaroğlu
Timuçin Esen
Selçuk Yöntem
1 Eylül'den itibaren 4. Tur konularının bir kısmı ile açılışı yapacağız.
4. turu 1 haftalık sürede tamamlayıp sonrasında 2 gruptan oluşacak olan 5.tura geçiş yapacağız

• Beğendim
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
3. tur sonucu üst tura yükselen 22 oyuncu listesi:
Musa Uzunlar
Taner Ölmez
Uğur Yücel
Reha Özcan
Osman Sonant
Erdal Beşikçioğlu
İlker Kaleli
Kıvanç Tatlıtuğ
Ali Atay
Engin Günaydın
Okan Yalabık
Kenan İmirzalıoğlu
Aras Bulut İynemli
Çekin Tekindor
Halit Ergenç
Hüseyin Avni Danyal
Barış Falay
Çağatay Ulusoy
Haluk Bilginer
Uraz Kaygılaroğlu
Timuçin Esen
Selçuk Yöntem
1 Eylül'den itibaren 4. Tur konularının bir kısmı ile açılışı yapacağız.
4. turu 1 haftalık sürede tamamlayıp sonrasında 2 gruptan oluşacak olan 5.tura geçiş yapacağız
Her ne kadar Çetin Tekindor ve Barış Falay biraz bedavadan finale çıksa da güzel tablo. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Her ne kadar Çetin Tekindor ve Barış Falay biraz bedavadan finale çıksa da güzel tablo. :A
Final turu daha yok. Nerden çıkardın :A 5.tur 2 grup olacak ve her grupta 7 isim, bunlardan 4 tane isim toplamda 8 isim final turları belirlenecek.
Bu arada gruplarda da söz etmişsin cevap verememiştim, tekrar açıklama yapayım. En başında benim planladığım son 2yılın oyuncuları olsaydı Barış Falay yer almayacaktı ama sonra uzun bir fikir alışverişinden sonra tüm zamanların oyuncuları olarak karar verildi ve bu yüzden bir çok isim yer almış oldu :D seneye yaparsak son 1 senenin oyuncuları oylanacak. Sezon sezon yani.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Final turu daha yok. Nerden çıkardın :A 5.tur 2 grup olacak ve her grupta 7 isim, bunlardan 4 tane isim toplamda 8 isim final turları belirlenecek.
Bu arada gruplarda da söz etmişsin cevap verememiştim, tekrar açıklama yapayım. En başında benim planladığım son 2yılın oyuncuları olsaydı Barış Falay yer almayacaktı ama sonra uzun bir fikir alışverişinden sonra tüm zamanların oyuncuları olarak karar verildi ve bu yüzden bir çok isim yer almış oldu :D seneye yaparsak son 1 senenin oyuncuları oylanacak. Sezon sezon yani.
Final olmadığını biliyorum hep hak edenler var anlamında. :A Ben sezon diye düşündüğüm için dedim ama şahsen yakın zamanda projesi olmayanlara oy vermeyi düşünmüyorum son turlarda. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Final olmadığını biliyorum hep hak edenler var anlamında. :A Ben sezon diye düşündüğüm için dedim ama şahsen yakın zamanda projesi olmayanlara oy vermeyi düşünmüyorum son turlarda. :A
O da sana kalmış artık. Yalnız ara sıra senin dizi karakteri ruhu karışıyor ankete :A
Aslında sen onu düzenli yaparsan bunun devamını yapmasamda olur. Sonuçta orda karakterden çok oyunculuğa veriliyor? Her anlamda hatlar karışıyor bir yerden sonra :A bu ve seninki birbirini tamamlamakta

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
4. tur sonucu üst tura yükselen 16 oyuncu listesi:
Aras Bulut İynemli
Barış Falay
Çağatay Ulusoy
Çetin Tekindor
Engin Günaydın
Erdal Beşikçioğlu
Halit Ergenç
Haluk Bilginer
İlker Kaleli
Kenan İmirzalıoğlu
Kıvanç Tatlıtuğ
Musa Uzunlar
Okan Yalabık
Reha Özcan
Timuçin Esen
Uraz Kaygılaroğlu
Dip not: liste @Tolstoyevski tarafından yapıldı, yazım hatası varsa suçlusu o :A

Yarın gündüzden fotolar ayarlanıp geceye 5.Tur konularını açacağız. 4 grup ve her gruptan 2 kişi üst tura çıkarak final turlarına geçeceğiz. Eşitlik durumunda sayılar çoğalırsa planlarda ufak değişiklikler olabilir :A

5. turu 3 günlük sürede tamamlayıp 6.tur yani çeyrek final turuna geçiş yapmayı planlıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...