4 Ağustos 2020 Salı Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Şans Kapıyı Çalınca | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Yaparsın Aşkım | FOX

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    12

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Büyük bütçeli bir dram işi olsa neyse ama diğer yaz dizileri gibi komedi ağırlıklı bir dizi ve Ağustos'ta başlamasının mahsuru yok. Sonuçta en fazla 2-3 bölüm yayınlanıp diğer dizilerle çarpışacak izleyicisini sağlamlaştırıp rakiplerin karşısına çıkması daha makul. Ayrıca başından yaz dizisi olarak planlanmıştı ucundan da olsa yazın yayınlanmayı hak ediyor. :A

Geçen yaz Masterchef Ağustos ortasında başlamıştı yani yazın büyük kısmı programsız geçti ve diziler kendi günlerinde zirvedeydi. Dediğim gibi dram dizisi olsa geç başlaması uygun ama sonuçta geçen yazlarda çok izlenen işler (Kiralık Aşk, Afili Aşk, Şevkat Yerimdar, Erkenci Kuş, No 309 vs.) gibi komedi türünde olduğu için şansı oldukça yüksek.
Bu kadronun, böyle bir işin yaz dizisi olduğuna beni kimse inandıramaz. :A Ay Yapım hiç yaz dizisi yapmadı zaten. :A Erken başlıyor diye yaz dizisi muamelesi yapma dizime. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bu kadronun, böyle bir işin yaz dizisi olduğuna beni kimse inandıramaz. :A Ay Yapım hiç yaz dizisi yapmadı zaten. :A Erken başlıyor diye yaz dizisi muamelesi yapma dizime. :A
Birsen demişti aşko ben uydurmuyorum. :A Sonra korona nedeniyle yeni sezona kaldı daha sonra da vakalar azalınca yine öne alındı. :A Ayrıca benim dizim. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Birsen demişti aşko ben uydurmuyorum. :A Sonra korona nedeniyle yeni sezona kaldı daha sonra da vakalar azalınca yine öne alındı. :A Ayrıca benim dizim. :Z
İşine gelince inanmazsın Birsen’e. :A Aman her şey senin olsun al. :A Bizim dizimiz diyelim işte ne diye sinir bozuyon. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
sticker_3.png

Hmm evet, geçen sezon, ondan önceki sezon gibi :A
Güzel avutma yöntemi ama sonu hep hüsran :A
Bir_Zamanlar_Çukurova_59._Bölüm.gif

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Özgür

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Ben de son zamanlarda Yıldız sahneleri izliyorum gülmek için. :A
Ben sadece onun shanelerine odaklandım ama bugün bir kaç Zeynep ve Alihan'da araya girdi. Önceki sezonlarda ilk 5-7 bölüm harici son sezona kadar izlememiştim. Dizi Nerden nereye gitmiş resmen :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür