En İyi Survivor Tahmincisi Belli Oldu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Toplam 20 kişinin tahmin yaptığı En İyi Survivor Tahmincisi Etkinliği'nin 1.si belli oldu.

Kıran kırana geçen mücadele sonucu @The_Erinch @alperuz @MasacRE @dreamy ve @DarkLegenD etkinliği 10 üzerinden 8.25 puanla ilk sırada tamamladılar. Yarışma başlarken konuda belirtilen ve özel mesajla da bildirilen son 8 kişi için yapılan SMS tahmini sıralaması şampiyonu belirledi.

Buna göre @dreamy ve @The_Erinch 3. olurken; @DarkLegenD ve @alperuz 2. oldu. Rakiplerine göre daha az hatalı tahmin yapan @MasacRE ise 1. oldu.

Kendisini tebrik ediyor ve kütüğünü takması için @Bully i sahneye davet ediyoruz....Ekli dosyayı görüntüle 90419
Neyse, en azından yabancıya gitmemiş liderlik. :A @MasacRE tebrik ederim canım. :A
Çok sevdiğin biri kazandı derken @MasacRE 'yi dedin demek :A @xemrexxx

Tebrik ederim kendisini. Tahmin yapmayarak birinci olmasını sağladım 😎 :A @MasacRE
Utku beyciğim be... Kelimenin tam anlamıyla şov yapmış, bir insan her konuda mı üstün ırk olur...

Sapıklık desen var... Sanat desen var... Sabar desen var... Zeka desen var... Spor desen var... Tahmin yeteneği desen var... Bütün iyi özellikleri tek potada eritmiş adam resmen, helal olsun. :A @MasacRE

Tebrik ediyorum kendisini...

Ben neden yokum... O kadar mı batırdık destansı ilk tur performansımdan sonra... @xemrexxx
Tebrik ediyorum kütük bey :A @MasacRE
Yarışmayı 3-4 hafta izleyerek 2.olmuşum. Öncelikle canım kendimi tebrik ediyorum.:A

@MasacRE beyciğim birinciliğinizi kutlar, bol kütüklü yarışmalar dilerim. :A
Kütük dostum şov yapmış.. :A @MasacRE
Gene birincilik yok.... Survivorun doğuşuna tanık ol, onla ilgili her etkinlikde ya 2 yada 3. ol... adaletmi :D :D :D :D

Kütükcüğüm... tebrik ederim seni... @MasacRE
@dreamy 3.lük koltuğunu birlikte paylaşmışız :D
Tebrik ederim @MasacRE :A
Bu arada sms sıralaması açıklanmadı, sen nasıl sms sıralamasına göre birinciyi belirledin @xemrexxx :A
Acun beyciğimin güzide yarışmasına yıllarımızı vermenin karşılığını almışız demek :A Ben de kendimi bu üstün başarımdan dolayı kutluyorum :A

3710578_o535b.jpg