alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
FOX TV’nin iddialı dizisi ‘Yasak Elma’nın yeni “Erim”i belli oldu!

53C3D2AB-76E1-47BD-B7D6-F7E2C911E486.jpeg

MEDYAPIM'ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Gökhan Alkan, Nesrin Cavadzade ve Barış Kılıç‘ın yer aldığı 'Yasak Elma'nın “Erim” karakterine hayat veren İlber Uygar Kaboğlu diziden ayrıldı. Yeni sezonda “Erim” karakterine, en son “Meleklerin Aşkı”nda yer alan Arda Adil Görgen hayat verecek.

Dizi pandemi nedeniyle sezonu erken kapatmasaydı, "Erim" sezon finalinde yanlış arkadaşlar ile görüştüğü için yurt dışına gönderilecek ve karakter tamamen senaryodan çıkarılacaktı. Ancak dizinin yeni sezonunda zaman atlaması yaşanacak ve karakteri yaşı daha büyük bir oyuncu Arda Adil Görgen canlandıracak.

"Yasak Elma", yeni sezonuyla Eylül'de FOX TV'de!

Kaynak: Dizi Doktoru

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Ben genel olarak Erim karakterini sevmediğim için çok etkilemedi bu değişim beni. Daha önce de Lila karakteri değişmişti, yeni oyuncu daha çok sevilmişti. Başarılar diliyorum kendisine. :Z

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Sonuçta başrol karakter değil yani hayati bir önemi yok direkt yurt dışına gönderilebilirmiş. :A Böyle ucuz hareketleri hiçbir dizide sevmiyorum bana kalırsa hangi oyuncu başladıysa o oyuncu bitirmeli.
Ben de istemezdim ama dizinin iki başrolünün oğlu sonuçta. Değişim olayını ben de sevmiyorum ama geçen sezonki değişim gayet iyiydi.

• Güldürdün
Reactions: Aserat

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bence biraz daha andıran bir karakter olabilirmiş ama zaten dizi etkilenmeyecektir Erim'in çok sahnesi yok bu arada benim bir yerden gözüm ısırıyor bunu daha nerede oynadığını bilen(ler) alıntılayabilir mi? :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben de istemezdim ama dizinin iki başrolünün oğlu sonuçta. Değişim olayını ben de sevmiyorum ama geçen sezonki değişim gayet iyiydi.
Neyse öyle olsun bakalım. :A Ama insan önceki oyuncuya benzer birini bulur baştan savma iş yaptıkları buradan bile belli. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Erim i pek sevmiyordum bu çocuk daha iyi oynayacak gibi duruyor